Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (117), Warszawa, par. św. Krzyża (26), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Cytadela Warszawska (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (22), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (5), Warszawa Okęcie (1), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (6), Nowodwory (5), Falenty (3), Józefosław (2), Marki (3), Babice Nowe (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (3), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (7), Klaudyn (2), Łomianki (18), Piastów (20), Piaseczno (59), Magdalenka (województwo mazowieckie) (1), Zielonka, pow. wołomiński (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł III (390), Warszawa, Cyrkuł I (794), Warszawa, Cyrkuł VII (884), Warszawa, Cyrkuł IV (575), Warszawa, Cyrkuł VI (849), Warszawa, Cyrkuł II (1640), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (18186), Warszawa, par. św. Barbary (2293), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (2166), Warszawa, par. św. Krzyża (11883), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (31), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (18), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1756 - od 1757 do 1808 - od 1809 do 1823 - od 1824 do 1830 - od 1831 do 1834 - od 1835 do 1838 - od 1839 do 1841 - od 1842 do 1845 - od 1846 do 1847 - od 1848 do 1849 - od 1850 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1860 - od 1861 do 1867 - od 1868 do 1878 - od 1879 do 1886 - od 1887 do 1893 - od 1894 do 1899 - od 1900 do 1905 - od 1906 do 1912 - od 1913 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1935 - od 1936 do 1940 - od 1941 do 1944 - od 1945 do 1952 - od 1953 do 1959 - od 1960 do 1966 - od 1967 do 1972 - od 1973 do 1978 - od 1979 do 1983 - od 1984 do 1991 - od 1992 do 1999 - od 2000 do 2010 - od 2011

2000

Urodzenia

  1. Jan Marek hr. Ronikier h. Gryf (ID: cz.I007396), 2000– (r.: Tomasz i Anna Dembińska)
  2. Agnieszka Anna Golińska (ID: cz.I030401), 2000– (r.: Piotr i Dorota Gałuszka)
  3. Barbara Dorota ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I030527), 2000– (r.: Konstanty i Joanna Dąbrowska)
  4. Kazimierz Goliński (ID: cz.I030588), 2000– (r.: Wojciech i Janina Marianowicz)
  5. Andrzej Jan Rościszewski z Rościszewa h. Junosza (ID: cz.I031807), 2000– (r.: Jan i Anna Rościszewska)
  6. Konstancja Isabelle Gabrielle ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna (ID: cz.I032205), 2000– (r.: Władysław i Renata Balińska)
  7. Rafał Sławomir Tomaszewski (ID: cz.I032311), 2000– (r.: Andrzej i Anna Aleksandrowicz)
  8. Mikołaj Olivier Maria Hermann-Dzieduszycki (ID: cz.I034492), 2000– (r.: Zbigniew i Ewa Dzieduszycka)
  9. Antoni Michał Witkowski (ID: cz.I037112), 2000–
  10. Ignacy Ksawery Witkowski h. Nowina (ID: cz.I037118), 2000– (r.: Leszek i Joanna Pruszyńska)
  11. Anna Maria Wojtkowska (ID: cz.I039730), 2000– (r.: Ryszard i Zofia Stachura)
  12. Zofia Julia Cichowska z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054430), 2000– (r.: Jerzy i Katarzyna Kowalska)
  13. Kay Minkiewicz h. Odrowąż (ID: sw.105682), 2000– (r.: Marek i Anna Zengteler)
  14. Wojciech Jan Kluska (ID: sw.113763), 2000– (r.: Grzegorz i Agata Swinarska)
  15. Joanna Maria Gubrynowicz (ID: sw.116577), 2000– (r.: Aleksander i Katarzyna Nowicka)
  16. Łukasz Kremky h. Nadelwicz (ID: sw.166474), korespondent M.J.M. 2000– (r.: Michał i Monika Witecka)
  17. Jan Goliński (ID: sw.177875), 2000– (r.: Michał i Katarzyna Madalińska)
  18. Ksawery Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: sw.200586), 2000– (r.: Karol i Maria Kawecka)
  19. Aleksandra Walentynowicz (ID: sw.44520), 2000– (r.: Hubert i Iwona Bałazy)
  20. Tomasz Marchowiecki (ID: sw.47013), 2000–
  21. Maria Danuta Meredith (ID: sw.48444), 2000– (r.: Robert i Taida Kulikowska)
  22. Joanna Małgorzata Lisiowska (ID: sw.51741), 2000– (r.: Marek i Krystyna Świątkowska)
  23. Bartłomiej Maciej Perkowski h. Peretyakowicz (ID: sw.61132), 2000– (r.: Piotr i Anita Drozdowska)
  24. Zofia Maria Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74464), 2000– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  25. Clara Teresa M'pika (ID: sw.78065), 2000– (r.: Dieudonne i Magdalena Reklewska)
  26. Artur Jordan (ID: sw.89428), 2000– (r.: Tomasz i Agata Jordan)
  27. Maksymilian Kazimierz Osęka (ID: sw.89539), 2000– (r.: Marcin i Magdalena Macko)
  28. Igor Buliński (ID: sw.97236), 2000– (r.: Marcin i Magdalena Grochowska)

Małżeństwa

  1. Andrzej Michał Tomaszewski (ID: cz.I032307), 1974– × Anna Aleksandrowicz (ID: cz.I032308), 1979–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Jan Bielecki h. Janina (ID: cz.I022289), bohater Wiki 1942–2000 (r.: Henryk i Vera Lampe)
  2. Romana Józefa Janina Szymanowska (ID: cz.I024111), 1923–2000 (r.: Stanisław i Zofia de Makay)
  3. Stanisław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: cz.I032336), 1918–2000 (r.: Józef i Helena Rey)
  4. Tomasz «Tomek» Wolfram (ID: cz.I048611), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–2000 (r.: Konrad i Wanda Wilczyńska)
  5. Witold Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054060), 1915–2000 (r.: Seweryn i Janina Chądzyńska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Jan Kanty Wierusz-Kowalski z Kowali h. Wieruszowa (ID: psb.13232.9), bohater Wiki 1912–2000 (r.: Józef i Leonia Rostworowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Jacek Sienicki (ID: psb.29289.6), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Stefan i Zofia Smoleńska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Kazimierz Marian Świeżyński h. Korczak (ID: psb.34721.1), bohater PSB 1922–2000 (r.: Franciszek i Kazimiera Russocka)
    → PSB: ŚWIEŻYŃSKI Kazimierz Marian (1922-2000) profesor genetyki i hodowli roślin
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Adam Ziętkiewicz (ID: sw.100715), 1917–2000 (r.: Bolesław i Łucja Turner)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Michał Maciej Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.10379), bohater PSB 1913–2000 (r.: Michał i Wanda Nowierska)
    → PSB: ŚLASKI Michał (1913-2000), śpiewak i reżyser operetkowy
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Roman Walewski (ID: sw.111946), 1906–2000
  37. Grażyna Staręga (ID: sw.116310), 1957–2000
  38. Anna Maria Ostromęcka h. Pomian (ID: sw.12123), 1944–2000 (r.: Mirosław i Helena Deskur)
  39. Mirosław «Majewski» Ostromęcki h. Pomian (ID: sw.12124), uczestnik Powstania Warszawskiego 1914–2000 (r.: Michał i Anna Suminska)
  40. Barbara Prus (ID: sw.144946), 1935–2000 (r.: Wincenty i Lucyna Rożańska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Edmund Rudziński (ID: sw.155517), 1913–2000
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Jan Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168621), 1923–2000 (r.: Stefan i Janina Tarasiewicz)
  46. Zdzisław Antoni Józef Borzewski z Ugoszcza h. Lubicz (ID: sw.16906), 1909–2000 (r.: Artur i Wanda Popławska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Marianna Sosnowska (ID: sw.19704), 1916–2000
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Helena Natalia Kluczny (ID: sw.341241), 1908–2000 (r.: Piotr i Stanisława Łysak)
  53. Danuta Anna Bykowska-Łopott h. Łopot (ID: sw.365469), 1919–2000 (r.: Stefan i Maria von Voelckersahm)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Zbigniew Jan Ostrowski h. Nieczuja (ID: sw.374241), 1912–2000 (r.: Jan i Jadwiga Grabowska)
  57. Teresa Plisowska h. Odrowąż (ID: sw.37776), 1925–2000 (r.: Kazimierz i Maria Sulimirska)
  58. Maria Bielecka (ID: sw.45227), 1916–2000 (r.: Włodzimierz i Maria Śliwińska)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Łucja Jasińska (ID: sw.466642), 1910–2000 (r.: Stanisław i Łucja Zaleska)
  62. Kazimierz «Bradl» Leski (ID: sw.4714), uczestnik Powstania Warszawskiego 1912–2000 (r.: Juliusz i Maria Olszyńska)
  63. Stanisław Antoni Kahl (ID: sw.59218), 1921–2000 (r.: Artur i Eugenia Łaszczyńska)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Zenon Łukasiewicz (ID: sw.68643), 1923–2000
  66. Stanisław «Miedza» Tomaszewski (ID: sw.72430), bohater Wiki 1913–2000 (r.: Władysław i Stanisława Wyrzykowska)
  67. Zbigniew Krawczyk (ID: sw.77761), 1928–2000
  68. Maria Beata Chrapowicka h. Gozdawa (ID: sw.8237), 1944–2000 (r.: Włodzimierz i Waleria Wieliczko)
  69. Wojciech Żukrowski (ID: sw.87133), poseł na Sejm PRL 1916–2000 (r.: Zygmunt i Jadwiga Wójtowicz)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Ryszard Marian Stanisławski (ID: ut.1.1.288), bohater PSB 1921–2000 (r.: Romuald i Maria Stanisławska)
    → PSB: STANISŁAWSKI Ryszard Marian (1921-2000) historyk i krytyk sztuki, dyrektor Muzeum Sztuki w Łodzi
  74. Ludwik Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: zi.3.23.a2a), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Henryk i Jadwiga Szeptycka)
  75. Halina Radlińska h. Gryf (ID: zi.5.41.x1a1), 1916–2000 (r.: Zygmunt i Zofia Paprocka)
  76. Tadeusz Wroński (ID: zi.5.41.x1a1a), bohater Wiki 1915–2000
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. Andrzej Zawada h. Rawicz (ID: zi.6.71.a2a), bohater Wiki 1928–2000 (r.: Filip i Eleonora Czarnecka)

2001

Urodzenia

  1. Mikołaj Krzysztof Jerzy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I037212), 2001– (r.: Krzysztof i Nathalie Martin)
  2. Dorota Powichrowska (ID: cz.I044156), 2001– (r.: Michał i Anna Olejniczak)
  3. Karol hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I047225), 2001– (r.: Aleksander i Dorota Sikorska)
  4. Gabriela Ewa Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I047244), 2001– (r.: Jerzy i Karolina Chełkowska)
  5. Antoni hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: cz.I047749), 2001– (r.: Beniamin i Koralia Kaliska)
  6. Jakub Juliusz Czekaj (ID: cz.I053574), 2001– (r.: Jakub i Dorota Śpiewla)
  7. Andrzej Wiktor Kisielnicki z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105241), 2001– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  8. Mikołaj Michał Dąbski h. Godziemba (ID: sw.108812), 2001– (r.: Wojciech i Karina Szatyńska)
  9. Wojciech Ignacy Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.123897), 2001– (r.: Jan i Małgorzata Jońska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Ignacy Konstanty hr. Krasicki z Siecina h. Rogala (ID: sw.131872), 2001– (r.: Ignacy i Izabela Dębska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Hannah Strzelecka (ID: sw.155227), 2001– (r.: Marek i Maryann Chodkowska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Elżbieta Halina Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1972), 2001– (r.: Michał i Joanna Dobrska)
  16. Maciej Mendys (ID: sw.20098), 2001– (r.: Jakub i Wioletta Marciniak)
  17. Zofia Anna Walędziak (ID: sw.299344), 2001– (r.: Krzysztof i Justyna Borusińska)
  18. Wojciech Feliks hr. Koziebrodzki z Koziebród h. Boleścic (ID: sw.32547), 2001– (r.: Szczęsny i Monika Bogusz)
  19. Emilia Teresa Tombińska (ID: sw.32986), 2001– (r.: Jan i Agnieszka Szaniecka)
  20. Aleksandra Maria Stevnert (ID: sw.59110), 2001– (r.: Wacław i Maria Brabec)
  21. Leon Aleksander hr. Tyszkiewicz-Łohojski z Andruszówki h. Leliwa (ID: sw.60014), 2001– (r.: Krzysztof i Anna Czempisz)
  22. Olga Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: sw.62812), 2001– (r.: Tomasz i Inessa Kim)
  23. Dominik Ferdynand ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: sw.6447), 2001– (r.: Karol i Katarzyna Kleniewska)
  24. Maria Magdalena Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.72721), 2001– (r.: Michał i Maria Środoń)
  25. Jan Kazimierz hr. Szeptycki z Przyłbic h. wł. (ID: zi.7.102.a1a3a1), 2001– (r.: Maciej i Katarzyna Szymańska)
  26. Julia Maria hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: zi.7.102.a1a3a2), 2001– (r.: Maciej i Katarzyna Szymańska)

Małżeństwa

  1. Łukasz Antoni Olszewski h. Ślepowron (ID: cz.I061720), korespondent M.J.M. 1976– × Małgorzata Krystyna hr. Ronikier z Korytnicy h. Gryf (ID: cz.I061719), 1976–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Barbara Jankowska h. Jastrzębiec (ID: cz.I002315), 1919–2001 (r.: Władysław i Wanda Jankowska)
  2. Maria Ewa Dangel (ID: cz.I004045), 1945–2001 (r.: Anatol i Alina Krodkiewska)
  3. Paweł bar. Heydel h. wł. (ID: cz.I005345), 1966–2001 (r.: Władysław i Maria Krzymuska)
  4. Michał Rusinek (ID: cz.I007120), bohater Czy wiesz kto to jest 1904–2001 (r.: Piotr i Maria Starzyk)
  5. Sabina Maria Marchwicka h. Ostoja (ID: cz.I039627), 1914–2001 (r.: Zdzisław i Marta Łabęcka)
  6. Helena Dyoniza Tatar-Zagórska (ID: mi.812), 1921–2001 (r.: Kazimierz i Helena Jaworska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Danuta Antonina «Lena» Rudnicka h. Jastrzębiec (ID: sw.126456), bohater Wiki 1924–2001 (r.: Zdzisław i Jadwiga Życka)
  21. Teresa Małcużyńska (ID: sw.144355), 1915–2001
  22. Janina Krzywiec h. Ostoja (ID: sw.173571), 1907–2001 (r.: Aleksander i Aleksandra Hessing)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Janina Ojrzanowska (ID: sw.182710), bohater Wiki 1918–2001 (r.: Kazimierz i Maria Czarnecka)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Wojciech Damian Marcin Gniazdowski z Gniazdowa h. Korab (ID: sw.210427), 1923–2001 (r.: Tadeusz i Maria Gierzyńska)
  28. Aleksandra Maria Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec (ID: sw.21659), 1932–2001 (r.: Józef i Felicyta Brodnicka)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Jadwiga Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50746), 1913–2001 (r.: Leon i Zofia Czerniewska)
  37. Janusz Euzebiusz Ciborowski (ID: sw.56245), 1930–2001 (r.: Franciszek i Zofia Mysłowska)
  38. Zofia Wanda Glińska h. Jastrzębiec (ID: sw.62480), 1919–2001 (r.: Bohdan i Helena Sokołowska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Alina Goździuk (ID: sw.68557), 1920–2001
  41. Elżbieta Maria Nowicka h. Ciołek (ID: sw.84979), bohater Wiki 1944–2001 (r.: Zbigniew i Krystyna Karczewska)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Bronisław Siarkiewicz (ID: sw.90155), 1921–2001 (r.: Antoni i Florentyna Kamińska)
  45. Jerzy Feliks Frydrychowicz (ID: sw.90800), 1926–2001 (r.: Antoni i Anna Kamińska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Wanda Maria Gabriela ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.281), 1929–2001 (r.: Roman i Teresa Zamoyska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Teresa Banaszek (ID: zi.2.25.b1a), 1932–2001 (r.: Bolesław i Władysława Strojny)
  50. Maciej Woyciechowski h. Jelita (ID: zi.5.91.a2a), 1917–2001 (r.: Ksawery i Zofia Wietrzykowska)
  51. Elżbieta Irena Targowska h. Rogala (ID: zi.6.134.a5), 1918–2001 (r.: Józef i Koleta Descours)
  52. Zofia Iwanicka h. wł. (ID: zi.7.19.a3), 1910–2001 (r.: Witold i Maria Orsetti)

2002

Urodzenia

  1. Iwo Maria Woźniakowski h. Prawdzic (ID: cz.I036618), 2002– (r.: Jan i Dominika Falguiere)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Dominik Gubrynowicz (ID: sw.116578), 2002– (r.: Aleksander i Katarzyna Nowicka)
  6. Zofia Maria Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.118628), 2002– (r.: Jan i Agnieszka Klukowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Jan Stanisław Andrzej Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: sw.19581), 2002– (r.: Michał i Katarzyna Ciepła)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Szymon Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.44031), 2002– (r.: Witold i Beata Dulińska)
  13. Aurelia Maria Izabela von Mauberg h. wł. (ID: sw.5257), 2002– (r.: Andrzej i Marta Stypułkowska)
  14. Jakub Oskar Flis (ID: sw.57679), 2002– (r.: Konrad i Joanna Krysiewicz)
  15. Stanisław Wojciech Bukowski z Bukowego h. Ossoria (ID: sw.613468), 2002– (r.: Wojciech i Beata Proczka)
  16. Wiktora Beata Kułakowska h. Kościesza (ID: sw.61763), 2002– (r.: Krzysztof i Beata Kaczmarek)
  17. Zofia Anna Skrzyńska h. Zaremba (ID: sw.6521), 2002– (r.: Jakub i Katarzyna Mulik)
  18. Kaj Żuławski h. Szeliga (ID: sw.752330), 2002– (r.: Ksawery i Maria Strzelecka)
  19. Piotr Jordan (ID: sw.89433), 2002– (r.: Paweł i Edyta Pączkowska)

Małżeństwa

  1. Jan Prejsnar (ID: cz.I008056), ~1970– × Paulina Róża ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003982), 1971–
  2. Jan Hubert Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I047088), 1978– × Aleksandra Wszołek (ID: cz.I047089), 1974–
  3. Joao Manuel hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I065844), korespondent M.J.M. 1971– × Anna Maria Sosnkowska h. Godziemba (ID: cz.I065845), korespondent M.J.M. 1973–
  4. Jarosław Robert Karwowski (ID: sw.123370), 1965– × Anna Zofia Bichniewicz h. Pielesz (ID: sw.122080), 1963–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Zenon Antoni Pauk (ID: sw.20194), 1953–2012 × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Jakub Stanisław Lutyk h. Hipocentaur (ID: sw.45652), 1973– × Monika Halina Beuth (ID: sw.88281), 1975–
  9. Andrzej Tatol (ID: sw.50578), 1967– × Monika Szumna (ID: sw.50577), korespondent M.J.M. 1967–
  10. Sebastian Grabek (ID: sw.7668), 1974– × Anna Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7667), korespondent M.J.M. 1978–
  11. Stanisław Jan Andrzej ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.297), bohater Wiki 1939–2021 × Joanna Elżbieta Gardowska (ID: cz.I040053), 1956–

Zgony

  1. Jan Tomasz hr. Zamoyski z Zamościa h. Jelita (ID: cz.I001380), senator III RP 1912–2002 (r.: Maurycy i Maria Sapieha)
  2. Krzysztof «Kula» Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: cz.I002463), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2002 (r.: Roman i Anna Kisielnicka)
  3. Marceli Latoszek (ID: cz.I022812), 1910–2002 (r.: Józef i Franciszka Mirkowska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jadwiga Amelia Hoch (ID: psb.25019.4), 1910–2002 (r.: Emil i Florentyna Widdiger)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Irena Rowecka (ID: psb.26780.5), 1921–2002 (r.: Stefan i Halina Paszkowska)
  14. Edward Karol Strasburger (ID: psb.32266.6), 1920–2002 (r.: Edward i Anna Komierowska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Hanna Jadwiga Sokołowska h. Gozdawa (ID: sw.113117), 1924–2002 (r.: Stefan i Halina Gąssowska)
  21. Andrzej «Nowakowski» Tymowski h. Sas (ID: sw.11660), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2002 (r.: Jan i Celina Bojanowska)
  22. Janina bar. Soldenhoff h. wł. (ID: sw.117767), 1927–2002 (r.: Maksymilian i Maria Kałamajska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Marta Trzcińska (ID: sw.167134), 1991–2002 (r.: Tomasz i Marzena Borkowska)
  25. Jerzy Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168613), 1920–2002 (r.: Stefan i Janina Tarasiewicz)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Krystyna Irena Władysława Biernacka z Giżyc h. Poraj (ID: sw.170407), 1925–2002 (r.: Kazimierz i Zofia Kobyłecka)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Adam Roman Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177773), 1923–2002 (r.: Jan i Zofia Wierzbicka)
  30. Franciszek Gustaw Pągowski h. Pobóg (ID: sw.197650), 1908–2002 (r.: Tadeusz i Zofia Mieczkowska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Władysław Marceli Popkowski h. Leszczyc (ID: sw.250539), 1918–2002 (r.: Stefan i Maria Smoniewska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Leonia Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba (ID: sw.374234), 1909–2002 (r.: Stanisław i Leonia Siemieńska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Wacław Czajkowski h. Dębno (ID: sw.401087), 1934–2002 (r.: Franciszek i Zofia Kalinowska)
  41. Przemysław Englert (ID: sw.463579), 1927–2002 (r.: Jan i Irena Czarniecka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Jan Emilian Łomnicki (ID: sw.500473), bohater Wiki 1929–2002
  44. Jerzy Lantecki (ID: sw.61879), 1941–2002 (r.: Narcyz i Maria Tomaszewska)
  45. Andrzej Miłosz h. Lubicz (ID: sw.65050), bohater Wiki 1917–2002 (r.: Aleksander i Weronika Kunat)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Marian Jan Dąbrowski (ID: sw.71016), bohater Wiki 1949–2002 (r.: Bolesław i Genowefa Bugajska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Szymon Tadeusz Kobyliński z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.88861), znani malarze 1927–2002 (r.: Zygmunt i Wanda Jasińska)
  50. Anna Marta Łucja Ziętkiewicz (ID: sw.89772), 1915–2002 (r.: Bolesław i Łucja Turner)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Władysław Lutyński (ID: zi.1.157.a1a1), 1919–2002 (r.: Roman i Anna Płoska)
  56. Iwona Sabela (ID: zi.4.74.a4a), 1931–2002 (r.: Paweł i Czesława Gorczewska)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Jan Sakowicz h. Korwin (ID: zi.6.120.a1), 1913–2002 (r.: Jarosław i Jadwiga Stecewicz)
  59. Joanna Stanisława Skal (ID: zi.7.42.a2a1a), 1948–2002 (r.: Bronisław i Wanda Kazimierczak)

2003

Urodzenia

  1. Patryk hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: cz.I042527), 2003– (r.: Andrzej i Agnieszka Woyda)
  2. Leopold Adalbert Maria Weihrauch di Pauli von Treuheim (ID: cz.I053569), 2003– (r.: Andreas i Marianna Mycielska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Zuzanna Agnieszka Kisielnicka z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105242), 2003– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  7. Zofia Maria Dąbska h. Godziemba (ID: sw.108813), 2003– (r.: Wojciech i Karina Szatyńska)
  8. Helena Maria Jackowska h. Gozdawa (ID: sw.118629), 2003– (r.: Jan i Agnieszka Klukowska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Maciej Babik (ID: sw.183002), 2003– (r.: Adam i Marta Gregorczyk)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Jan Neumann (ID: sw.204746), 2003– (r.: Mateusz i Edyta Ciechanowicz)
  15. Jakub Maciej Sołdaczuk (ID: sw.32442), 2003– (r.: Jan i Katarzyna Drewnowska)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Klaudia Ewa Walentynowicz (ID: sw.44521), 2003– (r.: Hubert i Iwona Bałazy)
  18. Jakub Marcin Żarski h. Starykoń (ID: sw.50590), 2003– (r.: Marcin i Anna Żemis)
  19. Michał Aleksander Montoya (ID: sw.51284), 2003– (r.: Mark i Kaja Bielecka)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Barbara Brulińska h. Pierzchała (Roch II) (ID: sw.539821), 2003– (r.: Krzysztof i N. N.)
  22. Piotr Wojtkowski (ID: sw.56101), 2003– (r.: Ryszard i Zofia Stachura)
  23. Marcin Wojtkowski (ID: sw.56102), 2003– (r.: Ryszard i Zofia Stachura)
  24. Mariko Sofia Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja (ID: sw.6728), 2003– (r.: Jan i Emiko Fujita)
  25. Matylda Holstinghausen-Holsten (ID: sw.69999), 2003– (r.: Paweł i Karolina Ziemińska)
  26. Szymon Maria Grabek (ID: sw.7669), 2003– (r.: Sebastian i Anna Puzyna)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Maurycy Janusz Osęka (ID: sw.89540), 2003– (r.: Marcin i Magdalena Macko)
  29. Maria Hanna hr. Szeptycka z Przyłbic h. wł. (ID: zi.7.102.a1a3a3), 2003– (r.: Maciej i Katarzyna Szymańska)

Małżeństwa

  1. Andrzej Emeryk Mańkowski h. Zaremba (ID: cz.I007441), 1968– × Maria Górska (ID: zi.1.144.a3a2), 1979–
  2. Grzegorz Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I054064), korespondent M.J.M. 1977– × Justyna Witkowska (ID: cz.I054066), 1979–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Andrzej Jan Ziemilski (ID: cz.I005185), bohater Wiki 1923–2003 (r.: Benedykt i Olga Askenase)
  2. Maria Helena Wichlińska h. Zabawa (ID: cz.I005815), 1904–2003 (r.: Lucjan i Justyna Trzcińska)
  3. Andrzej Strzelecki (ID: cz.I028372), 1938–2003
  4. Teresa Staniec (ID: cz.I046895), 1937–2003
  5. Małgorzata Arkuszewska h. Jastrzębiec (ID: cz.I054141), 1982–2003 (r.: Wojciech i Iwona Tarnawska)
  6. Marek Łatyński h. Prus (I) (ID: dw.65144), bohater Wiki 1930–2003 (r.: Tadeusz i Maria Jodkiewicz)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Romana Łempicka z Łempic h. Junosza (ID: psb.16000.5), 1925–2003 (r.: Jerzy i Janina Hebdzyńska)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Adam Jerzy Miłobędzki (ID: psb.18393.7), bohater Wiki 1924–2003 (r.: Tadeusz i Zofia Perkowska)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Kazimierz Rafał Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: psb.7320.5), 1927–2003 (r.: Ludwik i Maria Mirska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Sebastian Maria «Seb» Goleń-Niewiadomski z Niewiadomej h. Prus I (odm.) (ID: sw.105105), uczestnik Powstania Warszawskiego 1915–2003 (r.: Franciszek i Zofia Wierzchleyska)
  31. Maria Jadwiga Paszkowska (ID: sw.105222), 1921–2003 (r.: Kazimierz i Maria Bajkowska)
  32. Maria Kalkstein h. Kos (ID: sw.109085), 1928–2003 (r.: Stanisław i Maria Załęska)
  33. Ludwika Wielgomas (ID: sw.118235), 1916–2003 (r.: Józef i Katarzyna Jankowska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Henryk Jan Jabłoński (ID: sw.180479), poseł na Sejm PRL 1909–2003 (r.: Władysław i Pelagia Znajewska)
  37. Marek Roman h. Ślepowron (ID: sw.198925), bohater Wiki 1931–2003 (r.: Jan i Elżbieta Skąpska)
  38. Stanisław Kowalewski h. Dołęga (ID: sw.214921), bohater Wiki 1918–2003 (r.: Stanisław i Janina Świerczyńska)
  39. Jerzy Skrzeczanowski (ID: sw.250619), 1923–2003
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Andrzej Rogoziński (ID: sw.299678), 1923–2003 (r.: Adam i Irena Szmitt)
  42. Barbara Skrzypińska (ID: sw.37199), 1926–2003
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Jerzy «Butrym» Rakowiecki h. Rola (ID: sw.48599), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920–2003 (r.: Adam i Wanda Olszakowska)
  46. Kazimierz Jerzy «Antoni Marianowicz» Berman (ID: sw.49439), 1923–2003
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Zdzisław Edward Klawe (ID: sw.52324), 1920–2003 (r.: Stanisław i Janina Kleinadel)
  49. Jerzy Bohdan Polkowski h. Jastrzębiec (ID: sw.57546), 1922–2003 (r.: Józef i Janina Janicka)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Wanda Gutkowska h. Rawicz (ID: sw.60980), 1924–2003 (r.: Tadeusz i Esthere Bourdeau)
  52. Lech Falandysz (ID: sw.632511), bohater Wiki 1942–2003 (r.: Józef i Eugenia Smuk)
  53. Marian Władysław Dobrogoyski (ID: sw.64887), 1924–2003 (r.: Zygmunt i Albertyna Jelicz)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. Janina Świętosławska (ID: sw.755434), bohater Wiki 1910–2003 (r.: Wojciech i Maria Olszewska)
  58. Czesław Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7663), bohater Wiki 1920–2003 (r.: Czesław i Helena Męcińska)
  59. Julian Auleytner (ID: sw.772429), bohater Wiki 1922–2003 (r.: Kazimierz i Wanda Zakrzewska)
  60. Marian Ratajczak (ID: sw.84621), 1926–2003 (r.: Stanisław i Antonina Królikowska)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Krzysztof hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.28), 1925–2003 (r.: Tadeusz i Idalia Bocheńska)
  64. Irena «Luga» Kummant (ID: zi.5.121.a3a1b), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2003 (r.: Edmund i Klaudia Dunin-Arzamascew)

2004

Urodzenia

  1. Hanna Maria hr. Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I046750), 2004– (r.: Jerzy i Agnieszka Michalak)
  2. Jan Ludwik hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: cz.I059572), 2004– (r.: Maciej i Karolina Brzozowska)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Małgorzata Nelly Urbańska (ID: sw.105220), 2004– (r.: Artur i Iwona Brulińska)
  7. Jakub Andrzej hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: sw.16288), 2004– (r.: Aleksander i Dorota Sikorska)
  8. Natalia Zawistowska (ID: sw.172528), 2004– (r.: Krzysztof i Monika Jackowska)
  9. Wojciech Szczepanik (ID: sw.172635), 2004– (r.: Artur i Katarzyna Gmaj)
  10. Stanisław Michał Andrzej Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: sw.19582), 2004– (r.: Michał i Katarzyna Ciepła)
  11. Maja Anna Wesołowska (ID: sw.196382), 2004– (r.: Piotr i Anna Gaszewska)
  12. Michał Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: sw.200587), 2004– (r.: Karol i Maria Kawecka)
  13. Julia Katarzyna Twaróg (ID: sw.205750), 2004– (r.: Marcin i Anna Neumann)
  14. Ida Maria Narożniak (ID: sw.288884), 2004– (r.: Szymon i Joanna Towarek)
  15. Jagoda Natalia Rydczak (ID: sw.45378), 2004– (r.: Artur i Zbigniewa Tyślewicz)
  16. Ludwik Dwernicki z Dwernik h. Sas (ID: sw.48203), 2004– (r.: Roman i Joanna Gromnicka)
  17. Seweryn Jan Stanisław von Mauberg h. wł. (ID: sw.5258), 2004– (r.: Andrzej i Marta Stypułkowska)
  18. Stanisław Sobolewski (ID: sw.59230), 2004– (r.: Grzegorz i Aleksandra Munzar)
  19. Nina Irena hr. Tyszkiewicz-Łohojska z Andruszówki h. Leliwa (ID: sw.60015), 2004– (r.: Krzysztof i Anna Czempisz)
  20. Róża Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.72722), 2004– (r.: Michał i Maria Środoń)
  21. Maria Teresa Witold-Aleksandrowicz h. wł. (ID: sw.74465), 2004– (r.: Tomasz i Martyna Żebrowska)
  22. Wojciech Kazimierz Krawczyk (ID: sw.77768), 2004– (r.: Paweł i Magdalena Natorff)
  23. Joel Franciszek M'pika (ID: sw.78066), 2004– (r.: Dieudonne i Magdalena Reklewska)
  24. Michał Kędzierski (ID: sw.852954), 2004– (r.: Krzysztof i Agnieszka Iwanowska)
  25. Stefan Walewski-Colonna z Walewic h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.87289), 2004– (r.: Mateusz i Anna Haber)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Piotr Janusz hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017754), bohater Wiki 1937–2017 × Ełła Kasztańska (ID: sw.87376), 1946–
  2. Maciej Ślusarek (ID: cz.I048073), ~1970– × Julia Zofia Skórzyńska (ID: cz.I047235), 1979–
  3. Dominik Rońda (ID: cz.I048076), 1979– × Maria Anna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001533), korespondent M.J.M. 1983–
  4. Mikołaj Maria hr. (primog.) Żółtowski z Godurowa h. Ogończyk (ID: cz.I048079), korespondent M.J.M. 1977– × Joanna Siemieńska de Siemienice h. Leszczyc (ID: cz.I048080), 1980–
  5. Krzysztof Szostak h. Łabędź (ID: cz.I048932), korespondent M.J.M. 1974– × Karolina hr. Grocholska z Grabowa h. Syrokomla (ID: cz.I044616), bohater Wiki 1975–
  6. Konstanty Stanisław ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.135), 1981– × Emilia Gurba (ID: cz.I047746), 1976–

Zgony

  1. Jan Maciej Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I000353), 1930–2004 (r.: Konstanty i Maria Żółtowska)
  2. Krzysztof Łepkowski h. Dąbrowa (ID: cz.I001498), 1953–2004 (r.: Juliusz i Stefania Kamieńska)
  3. Władysław Antoni hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002466), 1936–2004 (r.: Karol i Krystyna Brzozowska)
  4. Kazimierz Otto hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I006152), uczestnik Powstania Warszawskiego 1915–2004 (r.: Marian i Ludwika Hołyńska)
  5. Aniela Maria Anna Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57818), 1913–2004 (r.: Tadeusz i Maria Twardowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Aleksander Małachowski z Małachowa h. Gryf (ID: parl.1194), poseł na Sejm PRL 1924–2004 (r.: Wacław i Olga Kańska)
  9. Irena Malkiewicz (ID: psb.22429.5), bohater Wiki 1911–2004
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Teresa Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: sw.109070), 1926–2004 (r.: Stanisław i Anna Załęska)
  24. Jan Kazimierz Ślubicz-Załęski h. Prus (III) (ID: sw.109084), 1924–2004 (r.: Kazimierz i Róża Załęska)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Olgierd Paszkiewicz (ID: sw.148819), 1909–2004
  28. Barbara Anna Stawnicka (ID: sw.14962), 1909–2004 (r.: Wojciech i Zofia Dąbrowska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Olgierd Jan Korolkiewicz h. Dąbrowa (ID: sw.21660), 1932–2004 (r.: Zbigniew i Wanda Siniarska)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Hanna Miedzianek-Kobyłecka z Bądkowa h. Godziemba (ID: sw.374240), 1917–2004 (r.: Stanisław i Leonia Siemieńska)
  35. Grażyna Krystyna Chełmicka z Chełmicy h. Nałęcz (ID: sw.44156), 1924–2004 (r.: Jan i Seweryna Hilczyńska)
  36. Czesława Cieślińska (ID: sw.45047), 1916–2004
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Sławomir Stanisław Świątkowski h. Suszyński (ID: sw.51724), 1937–2004 (r.: Bronisław i Maria Bielska)
  40. Krystyna Niziołomska (ID: sw.53190), 1935–2004 (r.: Zygmunt i Anna Bzowska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Tomasz Strzembosz h. Jastrzębiec (ID: sw.9063), bohater Wiki 1930–2004 (r.: Adam i Zofia Gadomska)
  50. Ruta Beni (ID: sw.9822), ~1920–2004
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2005

Urodzenia

  1. Felix Adam Jerzy hr. (primog.) Sobański h. Junosza (ID: cz.I054153), 2005– (r.: Michał i Elżbieta Caillot)
  2. Zofia Ewa Dąbrowska (ID: cz.I057166), 2005– (r.: Tomasz i Monika Mańkowska)
  3. Xawery Karol Witkowski h. Nowina (ID: cz.I058122), 2005– (r.: Leszek i Joanna Pruszyńska)
  4. Wanda Aleksandra Zofia Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I060728), 2005– (r.: Jerzy i Karolina Chełkowska)
  5. Konstanty Jan Milanowski (ID: cz.I060732), 2005– (r.: Marek i Magdalena Brzozowska)
  6. Irini Eleonora Zarifi (ID: cz.I062114), 2005– (r.: George i Anna Borowska)
  7. Chiara Stella Gabriella hr. Potocka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I062172), 2005– (r.: Stefan i Katarzyna Kułakowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Tymoteusz Opaliński (ID: sw.11929), 2005– (r.: Krzysztof i Ewa Cichowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Karol Jan Rajkowski (ID: sw.13376), 2005– (r.: Michał i Monika Ronikier)
  13. Xawery Karol Bistuła-Prószyński (ID: sw.15871), 2005– (r.: Grzegorz i Anna Ronikier)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Maria Neumann (ID: sw.204747), 2005– (r.: Mateusz i Edyta Ciechanowicz)
  16. Piotr Twaróg (ID: sw.205751), 2005– (r.: Marcin i Anna Neumann)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Barbara Urszula Walędziak (ID: sw.299345), 2005– (r.: Krzysztof i Justyna Borusińska)
  19. Magdalena Klara Sołdaczuk (ID: sw.32443), 2005– (r.: Jan i Katarzyna Drewnowska)
  20. Józef Kurzeja (ID: sw.349689), 2005– (r.: Patryk i Katarzyna Rakusa)
  21. Zofia Kiestrzyń (ID: sw.40239), 2005– (r.: Wojciech i Adriana Krzywoszyńska)
  22. Piotr Karol Rostworowski z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: sw.44529), 2005– (r.: Łukasz i Magdalena Zielińska)
  23. Konstancja Szułdrzyńska (ID: sw.466788), 2005– (r.: Konstanty i Agnieszka Głuszczyńska)
  24. Antonina Szułdrzyńska (ID: sw.466789), 2005– (r.: Konstanty i Agnieszka Głuszczyńska)
  25. Karol Wojciech Czyrkowski (ID: sw.58734), 2005– (r.: Tomasz i Anna Dmowska)
  26. Maja Beata Kułakowska h. Kościesza (ID: sw.61764), 2005– (r.: Krzysztof i Beata Kaczmarek)
  27. Martyna Julia Król (ID: sw.64000), 2005– (r.: Maciej i Aleksandra Jowik)
  28. Maria Joanna Socha (ID: sw.753282), 2005– (r.: Jan i N. N.)
  29. Michał Leon Lutyk h. Hipocentaur (ID: sw.88282), 2005– (r.: Jakub i Monika Beuth)
  30. Hektor Buliński (ID: sw.97237), 2005– (r.: Marcin i Magdalena Grochowska)
  31. Ignacy Stępniewski (ID: sw.97905), 2005– (r.: Mariusz i Katarzyna Szaszkiewicz)

Małżeństwa

  1. Paweł Ślizień h. Świat (ID: cz.I048969), 1973– × Marta Agnieszka Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: sw.13195), 1979–
  2. Marek Milanowski (ID: cz.I053866), 1977– × Magdalena Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I001628), 1980–
  3. Lech Szymborski h. Ślepowron (ID: sw.14230), 1975– × Anna Maria hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59550), korespondent M.J.M. 1973–
  4. Robert Paweł Łęcki (ID: sw.176935), 1976– × Anna Małgorzata Jung (ID: sw.173582), 1976–
  5. Stanisław Józef Iwaniszewski (ID: sw.76457), 1953– × Monika Magdalena Maniak (ID: sw.76461), 1966–
  6. Grzegorz Filip Szymańczak (ID: sw.90059), 1975– × Magdalena Karolina Dąbrowska (ID: sw.79314), 1977–
  7. Grzegorz Ziemowit Borowski (ID: sw.99498), 1960– × Anna Mariola Królak (ID: sw.114377), 1966–

Zgony

  1. Eustachy Piotr ks. Sapieha-Rożański h. Lis (ID: cz.I002954), 1947–2005 (r.: Jan i Maria Zdziechowska)
  2. Anna Beata bar. Manteuffel-Szoege (ID: cz.I004160), 1915–2005 (r.: Ignacy i Emilia Schröter)
  3. Jerzy Zbigniew Szanajca (ID: cz.I008978), 1929–2005 (r.: Jan i Helena Jarczyńska)
  4. Zbigniew Cichowski z Cichowa h. Wąż (ID: cz.I044140), 1912–2005 (r.: Kazimierz i Janina Podgórska)
  5. Róża Katarzyna Mineyko h. Gozdawa (ID: cz.I045373), 1915–2005 (r.: Józef i Natalia Maszewska)
  6. Zygmunt Konstanty Morzycki h. Mora (ID: cz.I045374), 1915–2005 (r.: Lucjan i Zofia Chwalibóg)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Mieczysław Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: psb.24415.4), kapitan PSP-RAF 1910–2005 (r.: Edward i Anna Chodkiewicz)
  16. Eugenia Bronisława Romer h. Laski (ID: psb.26438.9), 1914–2005 (r.: Eugeniusz i Zofia Dembowska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Rajmund «Irka» Kaczyński h. Pomian (ID: sw.11841), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2005 (r.: Aleksander i Franciszka Świątkowska)
  28. Hanna Pomorska h. Trzy Gwiazdy (ID: sw.118631), 1933–2005 (r.: Jerzy i Helena Sawicka)
  29. Józef Jan Zawadzki h. Junosza (ID: sw.11996), 1924–2005 (r.: Roman i Maria Rychłowska)
  30. Zbigniew Jan Ziętek (ID: sw.12451), 1924–2005 (r.: Henryk i Elwira Hoczyńska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Barbara Syrzycka (ID: sw.164569), 1945–2005
  38. Maria Ludwika Wereszczaka h. Kościesza (ID: sw.16907), 1916–2005 (r.: Stefan i Aniela Potocka)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Marian Bogusław Chmielewski (ID: sw.176926), 1919–2005 (r.: N. i Stefania Chmielewska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Seweryn Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.340285), 1926–2005 (r.: Zygmunt i Maria Rakusa)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Zbigniew Przyborski (ID: sw.342958), 1927–2005 (r.: Mieczysław i Kazimiera Garstecka)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Jerzy Jarnuszkiewicz h. Lubicz (ID: sw.47845), bohater Wiki 1919–2005 (r.: Mieczysław i Stanisława Spodenkiewicz)
  54. Jacek Nowicki h. Rogala (ID: sw.52009), bohater Wiki 1921–2005 (r.: Marian i Maria Szuster)
  55. Michał Kazimierz Koziełł-Poklewski (ID: sw.53191), 1927–2005 (r.: Jan i Janina Zielińska)
  56. Zenobia Natalia Skrzek (ID: sw.54253), 1921–2005 (r.: Józef i Zofia Szumilewicz)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Józef Patkowski (ID: sw.6500), bohater Wiki 1929–2005 (r.: Józef i Maria Mejro)
  59. Zofia Apolonia Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: sw.69360), 1913–2005 (r.: Tadeusz i Zofia Mikułowska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Tomasz Gorski h. Nałęcz (ID: sw.78699), 1946–2005 (r.: Jan i Antonina Handelsman)
  62. Adam Tomiczek (ID: sw.84160), 1953–2005 (r.: Henryk i Anna Szóstakowska)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Ryszard Szczepański (ID: sw.86167), 1922–2005
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Jan «Michał Groda» Kowalski (ID: ut.1.1.47), 1917–2005 (r.: Marian i Franciszka Kamocka)
  68. Wojciech Gabriel (ID: zi.2.44.a1), bohater Wiki 1919–2005 (r.: Jerzy i Helena Janasz)
  69. Jan «Lutek» Lutostański h. Jelita (ID: zi.4.75.a3), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2005 (r.: Wacław i Maria Dąmbska)

2006

Urodzenia

  1. Zofia Maria Kisielnicka z Kisielnicy h. Topór (ID: sw.105243), 2006– (r.: Wojciech i Barbara Czarnuszka)
  2. Maciej Dymitr Petrow-Ganew (ID: sw.10537), 2006– (r.: Dymitr i Dominika Wielowieyska)
  3. Antoni Andrzej Petrow-Ganew (ID: sw.10538), 2006– (r.: Dymitr i Dominika Wielowieyska)
  4. Zofia Maria Jadwiga Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: sw.10539), 2006– (r.: Karol i Maria Bocheńska)
  5. Joanna Grażyna Rońda (ID: sw.10540), 2006– (r.: Dominik i Maria Radziwiłł)
  6. Stefan Seweryn Wacław ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.14563), 2006– (r.: Christophe i Elżbieta Morawska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Aleksandra Trzcińska (ID: sw.167136), 2006– (r.: Tomasz i Marzena Borkowska)
  9. Zuzanna Sikora (ID: sw.217115), 2006– (r.: Bartłomiej i Aleksandra Zalewicz)
  10. Stanisław Szymon Narożniak (ID: sw.288885), 2006– (r.: Szymon i Joanna Towarek)
  11. Paweł Franciszek Maria hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga (ID: sw.34649), 2006– (r.: Maciej i Karolina Brzozowska)
  12. Szymon Atkonis (ID: sw.349557), 2006– (r.: Łukasz i Katarzyna Przyborska)
  13. Róża Dwernicka z Dwernik h. Sas (ID: sw.48204), 2006– (r.: Roman i Joanna Gromnicka)
  14. Barbara Stella Werszowiec-Rey z Nagłowic (ID: sw.55202), 2006– (r.: Mikołaj i Małgorzata Domino)
  15. Antoni Labuda (ID: sw.55992), 2006– (r.: Mateusz i Marta Kuśmierkiewicz)
  16. Pola Szułdrzyńska (ID: sw.56539), 2006– (r.: Tomasz i Dorota Mauer)
  17. Franciszek Józef Górski h. Ślepowron (ID: sw.647422), 2006– (r.: Jan i Anna Dobrowolska)
  18. Benedykt Deskur h. Góra Złotoskalista (ID: sw.72723), 2006– (r.: Michał i Maria Środoń)
  19. Elżbieta Gabriela Róża ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: sw.8604), 2006– (r.: Dominik i Elżbieta Milewska)
  20. Filip Wasilew (ID: sw.88352), 2006– (r.: Paweł i Kinga Sobczak)
  21. Mateusz Szczepan Osęka (ID: sw.89541), 2006– (r.: Marcin i Magdalena Macko)
  22. Anna Aleksandra Szymańczak (ID: sw.90060), 2006– (r.: Grzegorz i Magdalena Dąbrowska)
  23. Maria Magdalena Szymańczak (ID: sw.90061), 2006– (r.: Grzegorz i Magdalena Dąbrowska)

Małżeństwa

  1. Jan hr. (primog.) Brzozowski z Brzozowa h. Belina (ID: cz.I046734), 1978– × Klementyna Anna Bocheńska h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I001543), 1980–
  2. Michał Szułdrzyński (ID: sw.10541), znani dziennikarze 1980– × Róża Teresa Maria Bylicka h. Pobóg (ID: cz.I001578), 1981–
  3. Krzysztof Weyssenhoff h. Łabędź (ID: sw.12726), 1968– × Małgorzata Broiło (ID: sw.12727), ~1980–
  4. Damian Potoniec (ID: sw.13775), członek SPSW 1975– × Anna Maria Glogier h. Pracowoc (ID: sw.13774), członek SPSW 1981–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Łukasz Atkonis (ID: sw.349556), 1875– × Katarzyna Przyborska (ID: sw.349555), 1979–
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Bartłomiej Gutowski h. Ciołek (ID: sw.613315), 1973– × Magdalena Latawiec (ID: sw.613316), ~1980–
  9. Paweł Wasilew (ID: sw.88347), 1977– × Kinga Sobczak (ID: sw.88348), 1982–
  10. Andrzej Roman Szeptycki (ID: zi.7.105.a3a1), bohater Wiki 1977– × Anna Werbowa (ID: sw.59235), 1975–

Zgony

  1. Anna Maria hr. Potocka-Czarnecka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002430), 1932–2006 (r.: Stanisław i Józefa Brzozowska)
  2. Krzysztof Wł Koziełł-Poklewski h. wł. (ID: cz.I003046), bohater Wiki 1914–2006 (r.: Witold i Emilia Jakubowska)
  3. Krzysztof Maria hr. Wielopolski z Zabełcza h. Starykoń (odm.) (ID: cz.I004178), 1931–2006 (r.: Zygmunt i Maria Tyszkiewicz)
  4. Adam Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I007946), 1929–2006 (r.: Michał i Stanisława Murzynowska)
  5. Zofia Gordziałkowska-Gorkańska h. Leliwa (ID: cz.I012382), 1916–2006 (r.: Olgierd i Wanda Gordziałkowska)
  6. Henryk Karski z Kars h. Boleścic (ID: cz.I031697), 1934–2006 (r.: Michał i Elżbieta Plater)
  7. Zofia Widorska (ID: cz.I032469), 1917–2006
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Joanna Krystyna Gumińska (ID: sw.117704), 1945–2006 (r.: Jan i Agnieszka Rudnicka)
  29. Leokadia Wasik (ID: sw.11927), 1921–2006
  30. Jerzy Zawadzki (ID: sw.121556), 1955–2006 (r.: Juliusz i Alina Zaleska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Jerzy «Wrak» Ficowski (ID: sw.212172), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2006
  34. Janina Płachecka (ID: sw.246481), 1913–2006
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Henryk Raubo (ID: sw.51956), 1926–2006 (r.: Antoni i Antonina Czernikiewicz)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Ignacy Antoni Pniewski h. Ślepowron (ID: sw.71012), 1918–2006 (r.: Telesfor i Mieczysława Szczypecka)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Maria Wierzbowska (ID: sw.77762), 1928–2006
  43. Małgorzata Maria «Mao Star» Starowieyska h. Biberstein (ID: sw.87710), bohater Wiki 1953–2006 (r.: Stanisław i Helena Załuska)
  44. Aniela Jasińska (ID: sw.88286), 1918–2006 (r.: Stanisław i Czesława Orlańska)
  45. Renata Maria Dzidzikowska (ID: sw.9513), 1924–2006 (r.: Jan i Helena Malinowska)
  46. Michał Maria Włodzimierz ks. Czartoryski na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska (ID: ut.1.1.289), 1936–2006 (r.: Roman i Teresa Zamoyska)
  47. Stanisław Kostka Stefan\Jan hr. Tarnowski-Męciński z Tarnowa h. Leliwa (ID: ut.4.2.84), 1918–2006 (r.: Hieronim i Wanda Zamoyska)
  48. Ewa Maria Ławrynowicz (ID: zi.4.114.a5a2a), 1949–2006
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Michał Mieczysław Wojciech Gutowski h. Ciołek (ID: zi.5.120.a2a), bohater Wiki 1910–2006 (r.: Bronisław i Maria Jazdżewska)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2007

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Mikołaj Szuster (ID: sw.104863), 2007– (r.: Marcin i Anna Dowgiałło)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Maurycy Opaliński (ID: sw.12501), 2007– (r.: Krzysztof i Ewa Cichowska)
  7. Dominika Pijanowska (ID: sw.139303), 2007– (r.: Jarosław i Małgorzata Kwiczala)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Jan Maria Benedykt Józef Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina (ID: sw.15525), 2007– (r.: Krzysztof i Katarzyna Żółtowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Karolina Elur Ostaszewska z Ostaszewa h. Ostoja (ID: sw.20068), 2007– (r.: Michał i María Ruiz López)
  13. Kalina Atkonis (ID: sw.349558), 2007– (r.: Łukasz i Katarzyna Przyborska)
  14. Maciej Kurzeja (ID: sw.349690), 2007– (r.: Patryk i Katarzyna Rakusa)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Maria Brzozowska z Brzozowa h. Belina (ID: sw.37399), 2007– (r.: Jan i Klementyna Bocheńska)
  18. Zofia Izabella Róża Sobańska h. Junosza (ID: sw.42765), 2007– (r.: Michał i Elżbieta Caillot)
  19. Antonina Rostworowska z Rostworowa h. Nałęcz (II) (ID: sw.44530), 2007– (r.: Łukasz i Magdalena Zielińska)
  20. Maria Anna N. (ID: sw.46970), 2007–
  21. Jan Środoń (ID: sw.48350), 2007– (r.: Mateusz i Maria Mycielska)
  22. Marek Krzysztof Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: sw.48923), 2007– (r.: Mateusz i Aldona Szady)
  23. Eryk Antoni Stevnert (ID: sw.59111), 2007– (r.: Wacław i Maria Brabec)
  24. Helena Magdalena Turkowska (ID: sw.63174), 2007– (r.: Wit i Magdalena Dolińska)
  25. Wiktoria Eleonora von Mauberg h. wł. (ID: sw.65184), 2007– (r.: Andrzej i Marta Stypułkowska)
  26. Jan Klemens Szeptycki (ID: sw.72998), 2007– (r.: Andrzej i Anna Werbowa)
  27. Zbigniew Krawczyk (ID: sw.77769), 2007– (r.: Paweł i Magdalena Natorff)
  28. Filip Maria Kelauridze (ID: sw.79008), 2007– (r.: Giorgi i Katarzyna Morawska)
  29. Stanisław Igor Lutyk h. Hipocentaur (ID: sw.88283), 2007– (r.: Jakub i Monika Beuth)
  30. Emilia Wasilew (ID: sw.88353), 2007– (r.: Paweł i Kinga Sobczak)
  31. Klara Światopełk-Czetwertyńska (ID: sw.93426), 2007– (r.: N. i Iwona Czetwertyńska)

Małżeństwa

  1. Jan Tymowski h. Sas (ID: sw.11824), korespondent M.J.M. 1976– × Julia Boratyńska (ID: sw.20529), korespondent M.J.M. 1976–
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Irena Maria Teresa hr. Kokoszka-Michałowska z Michałowa h. Jasieńczyk (ID: cz.I006670), 1931–2007 (r.: Stefan i Antonina Mycielska)
  2. Wiesława Eufemia Raszewska h. Grzymała (ID: cz.I039881), 1909–2007 (r.: Abdon i Eufemia Lassota)
  3. Anna Dobrowolska (ID: cz.I044157), 1909–2007 (r.: Wacław i Maria Smólska)
  4. Maria «Marysia» Sękowska z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048610), uczestnik Powstania Warszawskiego 1921–2007 (r.: Stanisław i Wanda Wydżga)
  5. Wanda Pieńkowska (ID: dw.65593), 1919–2007 (r.: Stanisław i Eugenia Jakóbowska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Ryszard Reiff (ID: parl.1668), poseł na Sejm PRL 1923–2007 (r.: Roman i Jadwiga Mrugacz)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jan Ślubicz-Załęski h. Prus (III) (ID: psb.13301.6), 1924–2007 (r.: Edmund i Janina Antoniewicz)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Zofia «Zosia Sadowa» Stefanowska (ID: psb.31949.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–2007 (r.: Antoni i Maria Ciąglińska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Anna Sobczak (ID: sw.10417), 1946–2007 (r.: N. i Leokadia Wójcik)
  25. Jerzy «Marski» Wilgat (ID: sw.106210), uczestnik Powstania Warszawskiego 1918–2007
  26. Jan Andrzej Piętka (ID: sw.126835), 1915–2007
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Emilia Stanisława Sawicka (ID: sw.204735), 1921–2007 (r.: Kazimierz i Maria Jakubowska)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Krystyna Witowska (ID: sw.272439), 1952–2007
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Stanisław Kraiński z Krainki h. Jelita (ID: sw.39828), 1918–2007 (r.: Antoni i Zofia Włodek)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Krystyna Maria «Iza» Drecka (ID: sw.43665), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–2007 (r.: Kazimierz i Anna Wichlińska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Maria Chmielewska (ID: sw.58946), bohater Wiki 1920–2007
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Jadwiga Brymas (ID: sw.70955), 1927–2007 (r.: Mieczysław i Apolonia Fedor)
  41. Stefan Henryk Głodowski (ID: sw.74121), 1920–2007 (r.: Walerian i Maria Kotowska)
  42. Teresa Maria Stojowska (ID: sw.77755), 1928–2007 (r.: Ludwik i Maria Rudniewska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Jerzy Krzyżanowski z Krzyżanowa h. Świnka (ID: sw.8819), 1925–2007 (r.: Michał i Stanisława Murzynowska)
  46. Andrzej Buliński (ID: sw.97232), 1946–2007
  47. Jan Henryk Przewłocki h. Przestrzał (ID: ut.1.1.278), internowany Stanu Wojennego 1927–2007 (r.: Henryk i Karolina Czapska)
  48. Andrzej Mateusz Ślaski ze Slasów h. Ślasa (ID: zi.2.126.a3), 1938–2007 (r.: Jan i Maria Horoch)
  49. Wojciech Merklinger (ID: zi.4.114.a1a4a), 1950–2007 (r.: Stanisław i Barbara Wyka)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Maksymilian Skotnicki h. Bogoria (ID: zi.5.123.a2), bohater Wiki 1937–2007 (r.: Maksymilian i Maria Knothe)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Stanisław Szymon «Zaremba» Konarski h. Gryf (ID: zi.7.25.b8a2), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–2007 (r.: Kazimierz i Emilia Jasieńska)

2008

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Krzysztof Konrad Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119107), 2008– (r.: Bartłomiej i Agnieszka Matynia)
  6. Jerzy Mieczysław Chojnowski (ID: sw.121561), 2008– (r.: Roman i Izabela Zawadzka)
  7. Jakub Babik (ID: sw.183003), 2008– (r.: Adam i Marta Gregorczyk)
  8. Dominik Jacek Fundowicz (ID: sw.288879), 2008– (r.: Jacek i Edyta Kubicka)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław Sebastian Gabriel ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.55099), 2008– (r.: Christophe i Elżbieta Morawska)
  13. Zofia Aleksandra Sękowska z Wojsławia h. Prawdzic (ID: sw.55163), 2008– (r.: Kuba i Justyna Grudziąż)
  14. Mateusz Potoniec (ID: sw.63515), 2008– (r.: Damian i Anna Glogier)
  15. Hanna Jadwiga Ozimina (ID: sw.63601), 2008– (r.: Hubert i Anna Piotrowska)
  16. Cecylia Szułdrzyńska (ID: sw.63602), 2008– (r.: Michał i Róża Bylicka)
  17. Kalina Julia Kopczewska (ID: sw.63937), 2008– (r.: Michał i Anna Świątkowska)
  18. Kacper Sambor Piekara (ID: sw.653971), 2008– (r.: Jacek i Marta Sadowska)
  19. Anna Maria Szweycer h. Zadora (ID: sw.66608), 2008– (r.: Michał i Anna Jarnuszkiewicz)
  20. Urszula Trzeciakowska (ID: sw.70873), 2008– (r.: Wojciech i Irena Galewska)
  21. Zuzanna Wiktoria Koehler (ID: sw.70902), 2008– (r.: Rafał i Aneta Szypuła)
  22. Helena Róża Maria hr. Ponińska z Wrześni h. Łodzia (ID: sw.75884), 2008– (r.: Jan i Izabella Sobańska)
  23. Witold Matuszewski (ID: sw.77765), 2008– (r.: Paweł i Katarzyna Natorff)
  24. Aniela Szczycińska (ID: sw.78574), 2008– (r.: Jan i Aneta Janik)
  25. Matylda Kędzierska (ID: sw.852955), 2008– (r.: Krzysztof i Agnieszka Iwanowska)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Świeżak (ID: sw.121245), ~1980– × Agnieszka Wieczorkowska (ID: zi.4.62.a2a1), 1987–
  2. Filip Otmianowski (ID: sw.12689), korespondent M.J.M. 1984– × Zofia Aleksandra Epsztein (ID: sw.34644), korespondent M.J.M. 1984–
  3. Paweł Wojtasik (ID: sw.342972), ~1980– × Ewa Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.342971), 1984–
  4. Jakub Polkowski (ID: sw.45967), 1985– × Anna Maria Lechowicz (ID: sw.111644), 1984–
  5. Paweł Tyliński (ID: sw.501365), korespondent M.J.M. 1972– × Aleksandra Curkowska (ID: sw.501366), 1969–

Zgony

  1. Anna Maria hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: cz.I002874), 1914–2008 (r.: Włodzimierz i Wanda Sapieha)
  2. Maria Krzymuska h. Radwan (odm.) (ID: cz.I005342), 1938–2008 (r.: Roman i Maria Tomaszewska)
  3. Piotr Skórzyński (ID: cz.I008197), internowany Stanu Wojennego 1952–2008 (r.: Zygmunt i Zofia Radziwiłł)
  4. Zdzisław Eugeniusz Szczęsny (ID: cz.I032930), 1927–2008
  5. Zygmunt Cyprian Baczyński h. Sas (ID: cz.I044167), 1919–2008 (r.: Zygmunt i Natalia Jasieńska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Leszek Kazimierz Pawłowicz h. Przyjaciel (ID: psb.21968.5), bohater Wiki 1925–2008 (r.: Bohdan i Wanda Salmonowicz)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Maria Czernicka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.114276), 1933–2008 (r.: Józef i Anna Trzcińska)
  25. Jan Andrzej Kozubowski h. Mora (ID: sw.117992), bohater Wiki 1937–2008 (r.: Andrzej i Maria Rodkiewicz)
  26. Zbigniew Gertych (ID: sw.122818), poseł na Sejm PRL 1922–2008 (r.: Tadeusz i Maria N.)
  27. Janusz Zakrzewski (ID: sw.126116), bohater Wiki 1932–2008 (r.: Adam i Regina Bogdani)
  28. Krystyna Lisowska (ID: sw.126117), 1933–2008 (r.: Zbigniew i Zofia Polkowska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Stanisław Szymanowski na Szymanowie h. Jezierza (ID: sw.144870), bohater Wiki 1926–2008 (r.: Józef i Zofia Bucholc)
  31. Krystyna Wójcicka (ID: sw.144871), 1927–2008
  32. Andrzej Szuster (ID: sw.146694), bohater Wiki 1931–2008 (r.: Jan i Maria Szatkowska)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Dominik Zbigniew Hipolit «Wileński» Horodyński z Horodnian h. Korczak (ID: sw.243448), poseł na Sejm PRL 1919–2008 (r.: Zbigniew i Zofia Gieczewicz)
  37. Jadwiga Rohozińska h. Leliwa (ID: sw.243866), 1912–2008 (r.: Zygmunt i Stanisława Chamiec)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Maria Małgorzata Goćkowska h. Ślepowron (ID: sw.348776), 1920–2008
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Władysław «Prus» Pietrzak (ID: sw.367193), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2008 (r.: Władysław i Zofia Załęska)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Irena «Sokół» Müller (ID: sw.374375), uczestnik Powstania Warszawskiego 1928–2008 (r.: Leonard i Irena Krzywicka)
  46. Ewa Zieleniewska (ID: sw.400236), 1928–2008 (r.: Jan i Irena Nitsch)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Julia «Ala» Moszczeńska z Moszczonego h. Nałęcz (ID: sw.57102), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2008 (r.: Tadeusz i Maria Twardowska)
  49. Władysław Gorczycki h. Jastrzębiec (ID: sw.57103), 1920–2008 (r.: Władysław i Janina Łopot)
  50. Witold Hensel (ID: sw.58945), poseł na Sejm PRL 1917–2008
  51. Józef Szajna (ID: sw.59792), bohater Wiki 1922–2008 (r.: Julian i Karolina Pieniążek)
  52. Stanisław Grajewski (ID: sw.61526), 1912–2008
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Krystyna Purtak (ID: sw.71654), 1928–2008 (r.: Kacper i Helena Wielomska)
  56. Anna Rostafińska h. Jastrzębiec (ID: sw.8870), 1924–2008 (r.: Jan i Maria Jurasz)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Justyna Karpińska (ID: teatr.5845.4), bohater Wiki 1918–2008
  59. Barbara Maria Róża ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: ut.29.1.119), 1924–2008 (r.: Krzysztof i Zofia Popiel)
  60. Jan Piotr Maria Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz (ID: ut.44.1.42), bohater Wiki 1941–2008 (r.: Piotr i Wilhelmina Załęska)
  61. Teresa Maria Żmigrodzka h. Śreniawa (ID: zi.2.27.b6a1a), 1927–2008 (r.: Józef i Oktawia Żmigrodzka)
  62. Tomasz Szweycer h. Zadora (ID: zi.6.85.a3a), 1916–2008 (r.: Janusz i Maria Kożuchowska)

2009

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Antonina Maria Faustyna Róża Konopka z Konopek-Jałbrzykowegostoku h. Nowina (ID: sw.107932), 2009– (r.: Krzysztof i Katarzyna Żółtowska)
  3. Dominik Jan Plewako h. Pogonia (ID: sw.109003), 2009– (r.: Stanisław i Lucyna Kniszewska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Jeremiasz Onuorah-Szczepanik (ID: sw.172637), 2009– (r.: Oliver i Joanna Szczepanik)
  9. Maria Riedi (ID: sw.201795), 2009– (r.: Marcel i Magdalena Wolińska)
  10. Paolina Marie Juliette Dembińska z Dembian h. Nieczuja (ID: sw.205040), 2009– (r.: Stefan i Astrid Villeroy)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Helena Marianna Popkowska h. Leszczyc (ID: sw.250970), 2009– (r.: Stefan i Izabela Augustowska)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Weronika Kossecka h. Rawicz (ID: sw.501297), 2009– (r.: Stefan i Justyna Sus)
  15. Jagna Żuławska h. Szeliga (ID: sw.752331), 2009– (r.: Ksawery i Maria Strzelecka)
  16. Leszek Jones (ID: sw.89439), 2009– (r.: Steven i Antonina Jordan)
  17. Szymon Kajetan Tomiczek (ID: sw.93404), 2009– (r.: Bartłomiej i Elżbieta Grochowska)
  18. Joanna Święcka (ID: sw.93709), 2009– (r.: Stefan i Joanna Bruzda)

Małżeństwa

  1. Piotr Michałowski (ID: sw.177998), 1980– × Marzena Gronczewska (ID: sw.178008), ~1980–
  2. Romuald Głowacki (ID: sw.188218), 1944– × Anna Eleonora Walewska z Walów h. Pierzchała (Kolumna) (ID: sw.52124), korespondent M.J.M. 1950–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Mikołaj Edward Pietrzyk (ID: sw.501300), ~1980– × Jadwiga Kornelia Kossecka h. Rawicz (ID: sw.171865), 1982–
  5. Stefan Święcki (ID: sw.53590), 1979– × Joanna Magdalena Bruzda (ID: sw.93708), 1978–

Zgony

  1. Maria Teresa Jadwiga ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003696), 1925–2009 (r.: Krzysztof i Zofia Popiel)
  2. Maciej Mikołaj Antoni ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003715), 1930–2009 (r.: Artur i Krystyna Plater)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Jadwiga Tekla hr. Stadnicka ze Stadnik h. Drużyna (ID: psb.31350.10), 1913–2009 (r.: Adam i Stefania Woroniecka)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Józef «Mazur» Jodłowski (ID: psb.32373.6), uczestnik Powstania Warszawskiego 1919–2009
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Alina Julia Stokowska z Remiszewic h. Jelita (ID: sw.114654), 1929–2009 (r.: Jan i Leokadia Lech)
  20. Anna Gabriela Czerwińska (ID: sw.122154), 1936–2009 (r.: Jerzy i Zofia Wietrzykowska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Krystyna Paszkiewicz (ID: sw.210112), 1918–2009 (r.: Jan i Maria Narkuska)
  27. Maria Magdalena Rutkowska (ID: sw.210428), 1924–2009 (r.: Stanisław i Anastazja Dąbrowska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Julia Bronisława Wiercińska (ID: sw.250959), 1914–2009
  30. Tadeusz Wędrychowski h. Ślepowron (ID: sw.253572), 1931–2009 (r.: Zdzisław i Janina Ciechanowska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Zbigniew Zapasiewicz h. Lubicz (ID: sw.367734), znani aktorzy 1934–2009 (r.: Zbigniew i Maria Kreczmar)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Piotr Narkiewicz (ID: sw.463469), 1940–2009 (r.: Wiktor i Łucja Żandr)
  39. Jerzy Wocial (ID: sw.55786), internowany Stanu Wojennego 1946–2009 (r.: Henryk i Jadwiga N.)
  40. Franciszek Starowieyski h. Biberstein (ID: sw.6), znani malarze 1930–2009 (r.: Marian i Janina Rucz)
  41. Piotr Curyło (ID: sw.652537), 1923–2009
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Stanisław Ożegalski h. Kościesza (ID: sw.67223), 1919–2009 (r.: Franciszek i Teodora Lazarska)
  44. Stefan Komornicki z Komornik h. Nałęcz (ID: sw.7108), 1943–2009 (r.: Juliusz i Anna Wolańska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Tadeusz «Leszczyc» Sumiński (ID: sw.753971), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2009 (r.: Ludomir i Zofia Tarnowska)
  47. Krzysztof Maciej ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: ut.1.1.284), 1928–2009 (r.: Konstanty i Maria Żółtowska)
  48. Jan Zieleniewski h. Zgraja (ID: zi.4.128.a1), 1917–2009 (r.: Bogdan i Zofia Walewska)
  49. Antoni Adam Leopold (ID: zi.4.66.probant), bohater Wiki 1916–2009 (r.: Stanisław i Małgorzata Romocka)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Maria Zofia Wójcicka (ID: zi.7.19.a3a1), 1940–2009 (r.: Stanisław i Zofia Iwanicka)
  52. Jan Stefan Chrzanowski z Chrzanowa Wielkiego i Małego h. Korab (ID: zi.7.39.a6a4), 1932–2009 (r.: Jan i Anna Lipińska)
  53. Jan Kornel Paygert (ID: zi.7.61.a2a1), 1958–2009 (r.: Adam i Irena Sobczak)

2010

Urodzenia

  1. Andrzej Świeżak (ID: sw.121246), 2010– (r.: Krzysztof i Agnieszka Wieczorkowska)
  2. Alicja Sidorek (ID: sw.126407), 2010– (r.: Krzysztof i Agata Adamek)
  3. Elżbieta Maria Szułdrzyńska (ID: sw.128269), 2010– (r.: Michał i Róża Bylicka)
  4. Zofia Szweycer h. Zadora (ID: sw.128896), 2010– (r.: Michał i Anna Jarnuszkiewicz)
  5. Leon hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: sw.144250), 2010– (r.: Adam i Joanna Staude)
  6. Ksawery Jan Grabowski (ID: sw.148725), 2010– (r.: Roch i Katarzyna Suska)
  7. Antonina Szczycińska (ID: sw.154436), 2010– (r.: Jan i Aneta Janik)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. Irena Chojnowska (ID: sw.188600), 2010– (r.: Roman i Izabela Zawadzka)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Zofia Elżbieta Krasicka-Mockałło (ID: sw.340632), 2010– (r.: Grzegorz i Dagmara Karp)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Antoni Kazimierz Górski h. Ślepowron (ID: sw.647423), 2010– (r.: Jan i Anna Dobrowolska)

Małżeństwa

  1. Adam Ignacy hr. Potocki z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I001435), 1973– × Joanna Staude (ID: sw.144247), 1973–
  2. Wawrzyniec Zakrzewski (ID: cz.I048629), 1980– × Magdalena Korbińska (ID: sw.130806), ~1980–
  3. Sławomir Pękala (ID: sw.113349), 1980– × Katarzyna Żewłakow (ID: sw.148578), 1983–
  4. Piotr Bogdan Kaczyński (ID: sw.126585), 1975– × Małgorzata Paula Stróżyk (ID: sw.146811), 1977–
  5. Kasper Orkisz (ID: sw.130617), 1983– × Anna Komorowska (ID: sw.178005), 1983–
  6. Jędrzej Orkisz (ID: sw.130633), korespondent M.J.M. 1985– × Joanna Agnieszka Kowalczyk (ID: sw.178007), 1985–
  7. Andrzej Edmund Toth (ID: sw.138141), 1954– × Maria Jadwiga hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59560), 1963–
  8. Stanisław Antoni Kieniewicz h. Rawicz (ID: sw.89553), 1985– × Kaja Grąbczewska h. Nałęcz (ID: sw.186820), ~1980–
  9. Kajetan «Kaj» Małachowski z Małachowa h. Gryf (ID: sw.9410), korespondent M.J.M. 1972– × Maria Leszczyńska (ID: zi.3.110.a1a2), ~1970–

Zgony

  1. Maria Agnieszka Swieżawska h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: cz.I000139), 1936–2010 (r.: Stefan i Maria Stadnicka)
  2. Dominika Falguiere de Roqueplo (ID: cz.I000144), 1963–2010 (r.: Paul i Maria Swieżawska)
  3. Andrzej Maria Bylicki h. Pobóg (ID: cz.I000361), bohater Wiki 1916–2010 (r.: Stanisław i Róża Grudzińska)
  4. Jerzy Andrzej ks. Sapieha-Rożański h. Lis (ID: cz.I002950), 1937–2010 (r.: Jan i Maria Zdziechowska)
  5. Tadeusz Józef «Walther» de Virion h. Leliwa (ID: cz.I047495), uczestnik Powstania Warszawskiego 1926–2010 (r.: Jerzy i Zofia Jełowicka)
  6. Teresa hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga (ID: dw.59567), bohater Wiki 1920–2010 (r.: Feliks i Helena Dembińska)
  7. Tadeusz Stachura (ID: dw.59604), 1931–2010 (r.: Józef i Zofia Sztuka)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Teresa Różańska h. Poraj (ID: sw.11995), 1925–2010 (r.: Czesław i Anna Sędzimir)
  32. Helena Leśniak (ID: sw.126836), 1918–2010
  33. Irena Wierzbicka (ID: sw.180489), 1922–2010 (r.: Franciszek i Oktawia Leśkiewicz)
  34. Janusz Ciechanowski h. Dąbrowa (ID: sw.1974), członek SPSW 1946–2010 (r.: Tadeusz i Grzymisława Andrzejewska)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Adam Michelis (ID: sw.254911), 1934–2010 (r.: Bronisław i Felicja Gużkowska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Jan Marcin Keller h. Gryf (ID: sw.348775), 1919–2010 (r.: Tadeusz i Zofia Święcińska)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Janusz Atlas (ID: sw.401177), znani dziennikarze 1949–2010
  42. Zofia Matylda Maksymowicz (ID: sw.51731), 1932–2010 (r.: Ferdynand i Władysława Florowska)
  43. Franciszek Borowski (ID: sw.51897), 1947–2010 (r.: Andrzej i Jadwiga Wysokińska)
  44. Roman Feill (ID: sw.52225), 1918–2010 (r.: Ernest i Helena Buszczyńska)
  45. Janina Fatyga (ID: sw.61110), 1931–2010
  46. Zofia Maria Lubartowska (ID: sw.649865), 1916–2010 (r.: Paweł i Zofia Senisson)
  47. Anna Brodacka (ID: sw.649867), 1944–2010 (r.: Stefan i Zofia Lubartowska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Aleksander Büthner-Zawadzki h. Ostoja (ID: sw.75753), 1939–2010 (r.: Antoni i Maria Kęszycka)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Kinga Leonia Libiszowska h. Wieniawa (ID: sw.98845), 1916–2010 (r.: Teodor i Pelagia Iżycka)
  57. Albert Hieronim Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: ut.1.1.286), 1931–2010 (r.: Konstanty i Maria Żółtowska)
  58. Irena Tekla Ledóchowska h. Szaława (ID: ut.35.1.49), 1908–2010 (r.: Adam i Ewa Naumezuk)

Zakres: do 1756 - od 1757 do 1808 - od 1809 do 1823 - od 1824 do 1830 - od 1831 do 1834 - od 1835 do 1838 - od 1839 do 1841 - od 1842 do 1845 - od 1846 do 1847 - od 1848 do 1849 - od 1850 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1860 - od 1861 do 1867 - od 1868 do 1878 - od 1879 do 1886 - od 1887 do 1893 - od 1894 do 1899 - od 1900 do 1905 - od 1906 do 1912 - od 1913 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1935 - od 1936 do 1940 - od 1941 do 1944 - od 1945 do 1952 - od 1953 do 1959 - od 1960 do 1966 - od 1967 do 1972 - od 1973 do 1978 - od 1979 do 1983 - od 1984 do 1991 - od 1992 do 1999 - od 2000 do 2010 - od 2011


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 10.08.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie