Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (117), Warszawa, par. św. Krzyża (26), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Cytadela Warszawska (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (22), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (5), Warszawa Okęcie (1), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (6), Nowodwory (5), Falenty (3), Józefosław (2), Marki (3), Babice Nowe (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (3), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (7), Klaudyn (2), Łomianki (18), Piastów (20), Piaseczno (59), Magdalenka (województwo mazowieckie) (1), Zielonka, pow. wołomiński (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł VII (884), Warszawa, Cyrkuł IV (575), Warszawa, Cyrkuł VI (849), Warszawa, Cyrkuł II (1640), Warszawa, Cyrkuł III (390), Warszawa, Cyrkuł I (794), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (18186), Warszawa, par. św. Barbary (2293), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (2166), Warszawa, par. św. Krzyża (11883), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (31), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (18), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1756 - od 1757 do 1808 - od 1809 do 1823 - od 1824 do 1830 - od 1831 do 1834 - od 1835 do 1838 - od 1839 do 1841 - od 1842 do 1845 - od 1846 do 1847 - od 1848 do 1849 - od 1850 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1860 - od 1861 do 1867 - od 1868 do 1878 - od 1879 do 1886 - od 1887 do 1893 - od 1894 do 1899 - od 1900 do 1905 - od 1906 do 1912 - od 1913 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1935 - od 1936 do 1940 - od 1941 do 1944 - od 1945 do 1952 - od 1953 do 1959 - od 1960 do 1966 - od 1967 do 1972 - od 1973 do 1978 - od 1979 do 1983 - od 1984 do 1991 - od 1992 do 1999 - od 2000 do 2010 - od 2011

1953

Urodzenia

  1. Dorota Elżbieta Maria Przewłocka h. Przestrzał (ID: cz.I001496), 1953– (r.: Jan i Elżbieta Czartoryska)
  2. Piotr Pacewicz (ID: cz.I001497), znani dziennikarze 1953– (r.: Wojciech i Jolanta Fikus)
  3. Piotr Szeliga (ID: cz.I001519), 1953– (r.: Jan i Jadwiga Olszewska)
  4. Jerzy Maria Goliński (ID: cz.I001651), 1953– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  5. Elżbieta Maria Zaraś (ID: cz.I001652), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Bolesław i Mieczysława Sokołowska)
  6. Zofia Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008104), 1953– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  7. Zbigniew Pruszak-Bieniewski h. Leliwa (ID: cz.I034404), 1953– (r.: Wojciech i Danuta Mackiewicz)
  8. Elżbieta Turczyńska (ID: cz.I048636), 1953– (r.: Kazimierz i Janina Tomalska)
  9. Stanisław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: cz.I048736), 1953–2017 (r.: Stanisław i Zofia Dowgiałło)
  10. Wanda Niegolewska h. Grzymała (ID: dw.60260), 1953– (r.: Andrzej i Halina Gniazdowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Tomasz Antoni Wierzejski (ID: sw.113534), bohater Wiki 1953– (r.: Witold i Zofia Piechocka)
  28. Krzysztof Żelazny (ID: sw.116309), 1953–
  29. Maciej Hubert Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119099), 1953– (r.: Krzysztof i Anna Gwozdowska)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Anna Dembowska (ID: sw.12974), bohater Wiki 1953– (r.: Jan i Hana Rojer)
  32. Tomasz Tomaszewski (ID: sw.132183), bohater Wiki 1953– (r.: Janusz i Jadwiga Nowak)
  33. Andrzej Nowak (ID: sw.145792), bohater Wiki 1953– (r.: Stefan i Irena Lorentz)
  34. Joanna Smoleńska-Pikul h. Zagłoba (ID: sw.153026), 1953– (r.: Wojciech i Jolanta Niemira)
  35. Krzysztof Rudziński (ID: sw.153952), 1953– (r.: Edmund i Jadwiga N.)
  36. Wojciech Leszkiewicz-Zienowicz-Olpiński h. Nałęcz (ID: sw.186399), 1953– (r.: Olgierd i Wanda Gutkowska)
  37. Tomasz Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191394), 1953– (r.: Stanisław i Zofia Abramowicz)
  38. Andrzej Pągowski h. Pobóg (ID: sw.197652), znani malarze 1953– (r.: Franciszek i Krystyna Modzelewska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Maciej Przyborski (ID: sw.340420), 1953– (r.: Zbigniew i Hanna Rakusa)
  50. Urszula Grzymkowska (ID: sw.340634), 1953–
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Krystyna Chimczak (ID: sw.349549), 1953– (r.: Eugeniusz i Stanisława N.)
  55. Ewa Danuta Wyłupek (ID: sw.349561), 1953– (r.: Tadeusz i Lucyna Sitek)
  56. Włodzimierz Rogaliński (ID: sw.365588), 1953– (r.: N. i Maria Adamczewska)
  57. Jerzy Tadeusz Ostrowski h. Nieczuja (ID: sw.374246), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Zbigniew i Hanna Kobyłecka)
  58. Piotr Leon Epsztein (ID: sw.39304), 1953– (r.: Tadeusz i Teresa Podhorska)
  59. Weronika Stradomska h. Prus (I) (ID: sw.42615), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Wiesław i Teresa Turczyńska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Joanna Zarańska (ID: sw.47644), 1953– (r.: Jan i Anna Skarżyńska)
  62. Teresa Przetakiewicz (ID: sw.53999), 1953–
  63. Małgorzata Meissner (ID: sw.63273), 1953– (r.: Karol i Maria Fedorowicz)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Paweł Skrzypek (ID: sw.65958), 1953–
  66. Stanisław Klawe (ID: sw.66152), 1953– (r.: Zdzisław i Elżbieta Kossakowska)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. Stanisław Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7674), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Czesław i Jadwiga Zapolska)
  69. Hanna Jankowska h. Jastrzębiec (ID: sw.78529), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Stanisław i Hanna Woyzbun)
  70. Piotr Mikliński (ID: sw.85823), 1953– (r.: Jerzy i Antonina Linowska)
  71. Małgorzata Maria «Mao Star» Starowieyska h. Biberstein (ID: sw.87710), bohater Wiki 1953–2006 (r.: Stanisław i Helena Załuska)
  72. Bolesław Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.141), 1953– (r.: Antoni i Maria Podhorska)
  73. Ludwik Jerzy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.179), 1953– (r.: Jerzy i Maria Wyrobisz)
  74. Bolesław Jakubiak (ID: zi.6.40.a2a3), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Lech i Maria Grodzicka)

Małżeństwa

  1. Ksawery Mieczysław Karol «Mietek II» Szlenkier (ID: cz.I001289), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920– × Maria Alicja Janina Rozmanit h. Leliwa (ID: cz.I001290), 1930–
  2. Krzysztof «Kula» Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: cz.I002463), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2002 × Teresa Maria hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002462), 1932–
  3. Jerzy Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: cz.I004562), 1921–2003 × Alina Bukowska h. Jastrzębiec (ID: cz.I004563), 1918–1990
  4. Marek Łatyński h. Prus (I) (ID: dw.65144), bohater Wiki 1930–2003 × Teresa Mieczysława «Michalska» hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65145), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–
  5. Stanisław Kostka «Rak» Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1959 × Helena Teresa hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008479), 1928–
  6. Arnold Zygmunt Stanisław Szyfman (ID: psb.34182.1), bohater PSB 1882–1967
    → PSB: SZYFMAN Arnold (1882-1967), dyrektor teatrów
    × Maria Krystyna Broniewska z Biezdziedzy h. Tarnawa (ID: psb.34182.7), 1929–2009
  7. Jerzy Klukowski h. Jasieńczyk (ID: sw.118630), 1922–1978 × Hanna Pomorska h. Trzy Gwiazdy (ID: sw.118631), 1933–2005
  8. Jerzy Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168613), 1920–2002 × Władysława Kucharska (ID: sw.168614), 1925–2010
  9. Seweryn Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.340285), 1926–2005 × Irena Rakusa-Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.340284), 1926–
  10. Michał Kulikowski (ID: sw.45940), 1930–1983 × Teresa Anna Stawiska de Godziątowy h. Gozdawa (ID: sw.45939), 1933–
  11. Edward ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.76977), znani uczeni nauk technicznych 1901–1987 × Celina Kiersnowska (ID: sw.80407), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890–1986
  12. Henryk Buchowski z Buchowic h. Sas (ID: sw.78640), 1923–2013 × Teresa Brzozowska h. Korab (ID: sw.128180), 1931–
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Janina Podgórska (ID: cz.I044139), 1890–1953 (r.: Stanisław i Karolina Tomkiel)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisława Helena Chmielińska de Chmieleń-Orzeszki h. Leszczyc (ID: mi.113), 1884–1953 (r.: Władysław i Jadwiga Śmiodowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Elżbieta hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (ID: psb.12904.11), 1914–1953 (r.: Michał i Elżbieta Bisping)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Henryk Rzepecki (ID: psb.18097.10), 1895–1953 (r.: Rafał i Helena Kaleńska)
  10. Hanna Ewa Rzepecka (ID: psb.19083.5), bohater PSB 1895–1953 (r.: Kazimierz i Izabela Moszczeńska)
    → PSB: POHOSKA Anna Ewa (1895-1953) historyk, pedagog, docent
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Tadeusz Marcin Opioła (ID: psb.20839.1), bohater PSB 1887–1953 (r.: Stanisław i Waleria Szozurek)
    → PSB: OPIOŁA Tadeusz Marcin (1887-1953) dziennikarz, działacz społeczny
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Mściwój Maria Tadeusz Semerau-Siemianowski (ID: psb.28861.1), bohater PSB 1885–1953 (r.: Władysław i Józefa Rojewska)
    → PSB: SEMERAU-SIEMIANOWSKI Mściwój Maria (1885-1953) profesor medycyny
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Adam Ulrich (ID: sw.42725), ~1890–1953
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Kazimierz Kawiecki h. Wyssogota (ID: sw.463634), 1889–1953 (r.: Ignacy i Marcjanna Koetsch)
  45. Wanda Konstancja Sztremer (ID: sw.53197), 1873–1953 (r.: Aleksander i Julia Guzowska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Tadeusz Rohoziński h. Leliwa (ID: ut.6.2.39), ~1890–1953 (r.: Kazimierz i Wanda Leśniowska)
  52. Kazimierz Wiśniewski (ID: zi.1.184.a5a), bohater Wiki 1895–1953 (r.: Piotr i Józefa Grabowska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Stanisław Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: zi.7.107.a6), 1868–1953 (r.: Wiktor i Maria Dworzecka)

1954

Urodzenia

  1. Joanna Maria Niemojewska z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001506), 1954– (r.: Sergiusz i Wanda Czartoryska)
  2. Kamila Maria Zaborowska h. Rawicz (ID: cz.I001626), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Edward i Alicja Słowik)
  3. Piotr Jan Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008105), 1954– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  4. Jan Marcin Skórzyński (ID: cz.I008198), internowany Stanu Wojennego 1954– (r.: Zygmunt i Zofia Radziwiłł)
  5. Urszula Kasztalska (ID: cz.I027248), 1954– (r.: Ryszard i Zofia Sokołowska)
  6. Ewa Zofia Falewicz h. Pobóg (ID: cz.I032221), 1954– (r.: Jan i Izabella Plater)
  7. Maria Barbara Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: cz.I032291), 1954– (r.: Kazimierz i Teresa Rey)
  8. Krystyna Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I039835), 1954– (r.: Andrzej i Róża Radziwiłł)
  9. Hanna Katarzyna Chorzewska h. Awdaniec (ID: cz.I048639), 1954– (r.: Andrzej i Janina Winiarska)
  10. Ludwika Aleksandra Zaorska (ID: cz.I054145), 1954– (r.: Andrzej i Barbara Skrzypińska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Jakub Ludwik Borawski h. Bojcza (ID: sw.118322), 1954– (r.: Ludwik i Danuta Rokicka)
  30. Krzysztof Komorowski (ID: sw.123436), 1954– (r.: Stanisław i Zofia Miączyńska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Małgorzata Oryl (ID: sw.13114), 1954– (r.: Stanisław i Teresa Kurzątkowska)
  34. Anna Komorowska (ID: sw.14203), członek SPSW 1954– (r.: Stanisław i Zofia Miączyńska)
  35. Alina Krupska (ID: sw.148829), 1954– (r.: Roman i Janina Wąsowska)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Andrzej Michałowski (ID: sw.177996), 1954– (r.: Ludwik i Józefa Milewska)
  38. Halina Makot (ID: sw.177997), 1954–2013
  39. Zofia Leszkiewicz-Zienowicz-Olpińska h. Nałęcz (ID: sw.186400), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Olgierd i Wanda Gutkowska)
  40. Michał Antoni Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1966), 1954– (r.: Krzysztof i Teresa Potocka)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Piotr Kazimierz Rodowicz (ID: sw.246128), 1954– (r.: Władysław i Anna Dembowska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Edward Paweł Dreszer (ID: sw.305084), 1954– (r.: Henryk i Alicja Cichosz)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Grzegorz Jacek Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.340286), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Seweryn i Irena Rakusa)
  48. Bogusław Kalestyński (ID: sw.340633), 1954– (r.: Bogusław i Cecylia Krasicka)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Sylwia Stradomska h. Prus (I) (ID: sw.42618), 1954– (r.: Wiesław i Teresa Turczyńska)
  52. Krzysztof Wyrzykowski (ID: sw.42877), 1954– (r.: Stanisław i Zofia Patzer)
  53. Jerzy Piwko (ID: sw.48017), 1954–
  54. Stanisław Mirowski h. Niesobia (ID: sw.48295), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Stefan i Irena Tyszkiewicz)
  55. Tomasz Falkowski (ID: sw.48629), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Andrzej i Teresa Zan)
  56. Jan Bogucki (ID: sw.500697), 1954–
  57. Zbigniew Tyliński (ID: sw.501376), 1954– (r.: Antoni i Jadwiga Bieńkowska)
  58. Andrzej Jarosz (ID: sw.52786), 1954– (r.: Kazimierz i Maria Kucharek)
  59. Witold Jerzy Polkowski h. Jastrzębiec (ID: sw.57548), 1954– (r.: Jerzy i Maria Jełowicka)
  60. Barbara Maria Ziontek (ID: sw.59221), 1954– (r.: Zdzisław i Marianna Papaj)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Mirosława Stefania Święcicka h. Jastrzębiec (ID: sw.71655), 1954– (r.: Stanisław i Krystyna Purtak)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Zbigniew Berko-Haas (ID: sw.78012), 1954– (r.: Władysław i Wanda Jamiołkowska)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. Halina Szlenkier (ID: sw.85947), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Ksawery i Maria Rozmanit)
  68. Paweł Szymański (ID: sw.88574), bohater Wiki 1954– (r.: Zdzisław i Wiesława Winkler)
  69. Maciej Kobyliński z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.88864), 1954– (r.: Szymon i Danuta Will)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. Janina Holnicka-Szulc (ID: sw.96475), 1954– (r.: Jan i Barbara Dadacka)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Wanda Bornus (ID: zi.2.27.b6a2a2), 1954– (r.: Leon i Teresa Żylicz)
  76. Katarzyna Doruchowska z Doruchowa h. Niesobia (ID: zi.2.40.a1a3), 1954– (r.: Antoni i Irena Działowska)
  77. Witold Daniłowicz (ID: zi.4.105.a3a1), 1954– (r.: Leszek i Barbara Przyłęcka)
  78. Paweł Zbigniew Chądzyński h. Ciołek (ID: zi.4.21.a2a3), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Stanisław i Helena Malewicz)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004286), uczestnik Powstania Warszawskiego 1931–2003 × Róża Elżbieta Gabriela ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003716), 1934–2009
  2. Jan Nepomucen Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: dw.56154), 1924–1989 × Maria Teresa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56155), 1933–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Juliusz Ludwik Zawadzki (ID: sw.121554), 1932– × Alina Zaleska h. Łabędź (ID: sw.121555), 1930–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Tadeusz Wolski h. Lis (ID: ut.12.1.44), bohater Wiki 1924–2005 × Anna Helena hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak (ID: ut.12.1.43), bohater Wiki 1924–
  10. Bogusław Kalestyński (ID: ut.18.1.64), 1929– × Cecylia Elżbieta hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.1.62), 1924–
  11. Stanisław hr. Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: ut.30.1.51), bohater Wiki 1930–2002 × Joanna Twarowska h. Pilawa (ID: ut.30.1.52), 1934–
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: 9.50.683), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885–1954 (r.: Stanisław i Wanda Ciecierska)
  3. Józef Adam Karol hr. (primog.) Żółtowski z Kocka h. Ogończyk (ID: cz.I002017), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1875–1954 (r.: Edward i Maria Wodzińska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Jan Paweł Marylski-Łuszczewski h. Ostoja (odm.) (ID: psb.17207.7), bohater Wiki 1893–1954 (r.: Antoni i Wanda Kozakowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Wacława Pelagia Filipina Solbrig (ID: sw.177933), 1880–1954 (r.: Teodor i Zofia Niemirycz)
  51. Oktawia Leśkiewicz (ID: sw.180466), 1883–1954
  52. Stefan Netto (ID: sw.180497), 1895–1954
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Witold Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: sw.32595), 1890–1954 (r.: Julian i Jadwiga Ostrowska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Helena Kaleńska-Jaśkiewicz (ID: sw.366733), 1871–1954
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Cecylia Jakubowska (ID: sw.466800), 1883–1954 (r.: Ignacy i Józefa Dylewska)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. Michał Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50799), bohater Czy wiesz kto to jest 1871–1954 (r.: Emil i Jadwiga Szukszta)
  69. Hanna Kurtz (ID: sw.51890), 1920–1954 (r.: Jan i Helena Marszewska)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Leonia ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.5.106), 1874–1954 (r.: Leon i Kazimiera Wierzbicka)

1955

Urodzenia

  1. Ewa Szlenkier (ID: cz.I001288), 1955– (r.: Ksawery i Maria Rozmanit)
  2. Dorota Policińska (ID: cz.I001510), 1955– (r.: Edward i Zofia Wrońska)
  3. Karol Krystyn Maria Karski z Kars h. Boleścic (ID: cz.I007103), 1955– (r.: Michał i Barbara Dembińska)
  4. Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008106), 1955– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  5. Teresa Maria Kozakiewicz (ID: cz.I013891), 1955–
  6. Sławomir Ratajski (ID: cz.I048743), bohater Wiki 1955– (r.: Leszek i Maria Różańska)
  7. Paweł Maria Guido Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65527), 1955– (r.: Stanisław i Maria Dembińska)
  8. Marek Jarmułt-Mlicki z Komaszyc h. Dołęga (ID: dw.65594), 1955–1998 (r.: Kazimierz i Wanda Pieńkowska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Marcin Andrzej Ożogowski (ID: sw.1011042), 1955–
  24. Agnieszka Tratkiewicz (ID: sw.113119), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Eugeniusz i Hanna Sokołowska)
  25. Aleksandra Zawadzka h. Junosza (ID: sw.11997), członek SPSW 1955– (r.: Józef i Teresa Różańska)
  26. Jerzy Zawadzki (ID: sw.121556), 1955–2006 (r.: Juliusz i Alina Zaleska)
  27. Bogumił Luft (ID: sw.122981), bohater Wiki 1955– (r.: Stanisław i Barbara Majewska)
  28. Iwona Małgorzata Dobrogniewa Zawisza-Dowgiałło h. Zadora (ID: sw.125703), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Zygmunt i Stanisława Świderska)
  29. Jan Henryk Morawski h. Dąbrowa (ID: sw.126637), 1955– (r.: Henryk i Maria Mieczkowska)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Joanna Oryl (ID: sw.13125), 1955– (r.: Stanisław i Teresa Kurzątkowska)
  33. Małgorzata Pac (ID: sw.14497), 1955– (r.: Krzysztof i Zofia Marchlik)
  34. Irmina Krupska (ID: sw.148835), 1955– (r.: Roman i Janina Wąsowska)
  35. Dariusz Szczypek (ID: sw.148916), 1955–
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Jacek Włodzimierz Sidorski (ID: sw.154852), 1955– (r.: Mikołaj i Mirosława Kowalczyk)
  38. Małgorzata Badowska (ID: sw.177665), 1955– (r.: Jerzy i Maria N.)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Marek Kuś (ID: sw.17882), 1955– (r.: Jan i Barbara Stroińska)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Joanna Jankiewicz (ID: sw.188850), 1955–
  43. Maria Teresa Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1973), 1955– (r.: Krzysztof i Teresa Potocka)
  44. Zofia Pągowska h. Pobóg (ID: sw.197653), 1955– (r.: Franciszek i Krystyna Modzelewska)
  45. Paweł Dangel h. Dangiel (ID: sw.21278), bohater Wiki 1955– (r.: Jan i Teresa Lubecka)
  46. Grażyna Gac (ID: sw.242370), 1955–2010 (r.: Janusz i Halina Marszałkowicz)
  47. Jerzy Kuls (ID: sw.30085), korespondent M.J.M. 1955–
  48. Teresa Romańska (ID: sw.30086), 1955–
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Anna Żytko (ID: sw.47618), 1955– (r.: Mieczysław i Helena Widziszewska)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Andrzej Stanisław Kalicki (ID: sw.53199), 1955–
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Marek Sieczkowski (ID: sw.61884), 1955–2012 (r.: Ryszard i Elżbieta Taczanowska)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Ewa Barbara Piskorek (ID: sw.68748), 1955– (r.: Romuald i Alicja Zaborowska)
  60. Tomasz Marian Koziński (ID: sw.69450), bohater Wiki 1955– (r.: Eugeniusz i Jadwiga Przepiórka)
  61. Ewa Krystyna Szybowska (ID: sw.69491), 1955– (r.: Aleksander i Bazylia Olszewska)
  62. Barbara Zofia Piekutowska (ID: sw.751487), 1955– (r.: N. i N. N.)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Izabela Leśniewska (ID: sw.852950), 1955–
  67. Maria Gralińska (ID: sw.93423), 1955– (r.: Zdzisław i Barbara Czetwertyńska)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. Jerzy Zawadil (ID: sw.9816), 1955– (r.: Jerzy i Helena Szeląg)
  70. Krzysztof Andrzej Zorski (ID: ut.1.1.235), bohater Wiki 1955–2017 (r.: Henryk i Krystyna Turek)
  71. Piotr Jan Ciborowski (ID: zi.3.8.a1a1), 1955– (r.: Janusz i Teresa Bochwic)
  72. Danuta Kowalska (ID: zi.7.116.a1a2), bohater Wiki 1955– (r.: Zbigniew i Zofia de Virion)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: cz.I003697), bohater Wiki 1923–2013 × Maria Teresa Jadwiga ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003696), 1925–2009
  2. Stanisław Mikołaj Janusz ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003700), 1930–2012 × Helena Jerôme (ID: cz.I003701), 1926–2012
  3. Michał Jan Maria hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017457), 1931–2003 × Aleksandra Korwin-Kamieńska (ID: cz.I017458), 1927–2012
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Krzysztof Edwin Sołtyk-Sołtycki (ID: sw.191960), 1931– × Elżbieta Józefa Stężycka (ID: sw.191961), 1932–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Zenon Jan Kanty Koziełł-Poklewski h. wł. (ID: 12.136.209), 1875–1955 (r.: Zenon i Helena Czaplicka)
  2. Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: 16.18.478), 1871–1955 (r.: Adam i Maria Błeszyńska)
  3. Wiktor Marian Kazimierz hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006243), 1891–1955 (r.: Marian i Aleksandra Lasocka)
  4. Stanisław Marian de Rosenwerth h. Rużyczka (ID: cz.I017929), bohater Wiki 1885–1955 (r.: Henryk i Maria Serwińska)
  5. Kazimierz Widawski (ID: cz.I032877), ~1880–1955
  6. Antoni Moszczeński z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57867), 1919–1955 (r.: Gustaw i Gabriela Taczanowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław Klawe (ID: psb.11601.5), 1877–1955 (r.: Henryk i Emilia Grubert)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Zygmunt Psarski h. Jastrzębiec (ID: psb.24753.16), bohater Wiki 1886–1955 (r.: Władysław i Maria Psarska)
  25. Julia Wyleżyńska h. Trzaska (ID: psb.25003.3), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1882–1955 (r.: Tadeusz i Waleria Zawadzka)
  26. Maciej Stefan Römer h. Laski (ID: psb.26444.1), bohater PSB 1890–1955 (r.: Bronisław i Maria Jundziłł)
    → PSB: ROMER Maciej Stefan (1890-1955) oficer WP, naczelnik wojskowy
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Alina Barbara Ubysz h. Cholewa (ID: sw.108094), 1897–1955 (r.: Ignacy i Julia Zakrzewska)
  38. Jan Nepomucen Tadeusz Bichniewicz h. Pielesz (ID: sw.122077), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1884–1955 (r.: Józef i Karolina Zawisza)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Roman Welman (ID: sw.180031), 1888–1955
  41. Wacław Cyprian Dunin-Brzeziński h. Łabędź (ID: sw.184795), bohater Czy wiesz kto to jest 1878–1955 (r.: Teofil i Henryka Malecka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Władysław Roman Guttner (ID: sw.69361), 1910–1955 (r.: Józef i Olga Fichtner)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7698), 1889–1955 (r.: Stanisław i Franciszka Zabiełło)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Agnieszka Siemaszkiewicz (ID: sw.9733), 1867–1955
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1956

Urodzenia

  1. Helena Pia Golińska (ID: cz.I001655), 1956– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  2. Jerzy Mikołaj Marcin ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003704), 1956– (r.: Stanisław i Helena Jerôme)
  3. Edward Jerzy hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004229), 1956–2008 (r.: Kazimierz i Izabella Janecka)
  4. Mikołaj Władysław Wolski h. Lis (ID: cz.I008143), 1956– (r.: Tadeusz i Anna Branicka)
  5. Paweł Dobrzański (ID: cz.I017117), 1956– (r.: Władysław i Róża Korecka)
  6. Piotr hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017461), 1956– (r.: Michał i Aleksandra Kamieńska)
  7. Robert Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: cz.I018781), członek SPSW 1956– (r.: Lech i Teresa Piasczyńska)
  8. Stefan Julian Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: cz.I031911), 1956– (r.: Krzysztof i Maria Radziwiłł)
  9. Sławomir Tomaszewski (ID: cz.I032304), 1956– (r.: Marian i N. Sakowska)
  10. Rafał Zakrzewski (ID: cz.I048626), bohater Wiki 1956– (r.: Roman i Wiktoria Sakowicz)
  11. Robert Kazimierz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56167), członek SPSW 1956– (r.: Franciszek i Elżbieta Wołodkowicz)
  12. Paweł Lucjan Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.65564), 1956– (r.: Lucjan i Zofia Przybyłowicz)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Joanna hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: sw.11609), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Jerzy i Anna Jagodzińska)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Iwona Kędzierska (ID: sw.121557), 1956–1995
  21. Joanna Jarosławska (ID: sw.122982), 1956–
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Alicja Bogusława Szlendak (ID: sw.179869), 1956– (r.: Stanisław i Monika Ziarek)
  25. Paweł Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191395), 1956– (r.: Stanisław i Zofia Abramowicz)
  26. Jan Józef Faryna (ID: sw.200031), 1956– (r.: Tadeusz i Maria Kobuszewska)
  27. Piotr Woźniak (ID: sw.201436), członek rządu J. Kaczyńskiego 1956–
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Andrzej Bieńkowski (ID: sw.254127), 1956– (r.: Ryszard i Tadea Ostrowska)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Marek Jerzy Podhorski (ID: sw.340628), 1956– (r.: Jerzy i Teresa Seydel)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Dorota Giebułtowicz (ID: sw.500698), 1956–
  35. Krystyna Tylińska (ID: sw.501380), 1956– (r.: Antoni i Jadwiga Bieńkowska)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Ewa Janda (ID: sw.52785), 1956– (r.: Witold i Wacława Sadowska)
  38. Anna Koziełł-Poklewska (ID: sw.53198), 1956–2009 (r.: Michał i Krystyna Niziołomska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Adam Franciszek Kołodziej (ID: sw.61802), 1956– (r.: Leszek i Stefania Kuczman)
  42. Joanna Magdalena Zaleska h. Lubicz (ID: sw.63206), 1956– (r.: Stanisław i Magdalena N.)
  43. Zbigniew Jan Korolkiewicz h. Dąbrowa (ID: sw.63477), 1956–2004 (r.: Olgierd i Aleksandra Byszewska)
  44. Barbara Anna Skorupińska (ID: sw.63478), 1956– (r.: Zbigniew i Lidia Jaczkowska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Tomasz Tomaszewski (ID: sw.65918), bohater Wiki 1956– (r.: Bohdan i Ewa Słupnicka)
  47. Alicja Maria Święcicka h. Jastrzębiec (ID: sw.71659), 1956– (r.: Stanisław i Krystyna Purtak)
  48. Kajetan Tadeusz Mellerowicz h. Samson (ID: sw.75369), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Wacław i Teresa Wysocka)
  49. Grażyna N. (ID: sw.755993), korespondent M.J.M. 1956– (r.: N. i Krystyna Bernatt)
  50. Marta Osmólska h. Bończa (ID: sw.756022), 1956– (r.: Andrzej i Ewa Zieleniewska)
  51. Beata Ewa Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: sw.8823), 1956– (r.: Jerzy i Wanda Rybarska)
  52. Marcin Zimoch (ID: sw.93337), bohater Wiki 1956– (r.: Jan i Ewa Karśnicka)
  53. Krzysztof Wójcicki (ID: ut.35.1.64), 1956–
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Tomasz Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: zi.6.113.a4a1), 1956– (r.: Andrzej i Anna Smogulecka)
  56. Maria Magdalena Szweycer h. Zadora (ID: zi.6.85.a3a4), 1956– (r.: Tomasz i Maria Prądzyńska)

Małżeństwa

  1. Jan Kazimierz Michał «Wiewiórka» hr. Starzeński ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I006226), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–2010 × Jolanta hr. Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława (ID: cz.I006227), 1931–2006
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Andrzej Jarmoliński (ID: sw.114277), 1932– × Maria Czernicka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.114276), 1933–2008
  5. Adam Roman Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177773), 1923–2002 × Anna Hirszman (ID: sw.177774), 1926–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Stanisław Franciszek Baranowski (ID: sw.74095), 1930–2008 × Aleksandra Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: sw.73525), 1932–1995
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Krystyna Godlewska h. Gozdawa (ID: ut.1.1.298), 1936–
  10. Edward Hubert hr. Sumiński z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.52), 1933–2009 × Zofia Ferster (ID: ut.35.1.53), 1935–
  11. Jerzy Marek Butowtt (ID: zi.6.65.a1a2a), 1931– × Róża Maria Karwacka (ID: zi.6.65.a1a2), 1931–

Zgony

  1. Elżbieta Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.330), 1897–1956 (r.: Ksawery i Emilia Bloch)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Leon hr. (primog.) Żółtowski z Niechanowa h. Ogończyk (ID: cz.I001894), bohater Czy wiesz kto to jest 1877–1956 (r.: Stanisław i Maria Sapieha)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Bronisław Juliusz Michelis (ID: psb.17901.5), 1900–1956 (r.: Bronisław i Stanisława Wagner)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Szczepan Eugeniusz Bońkowski h. Brodzic (ID: sw.125192), 1879–1956 (r.: Humilian i Maria Jaroszewska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Feliks Chojecki h. Lubicz (ID: sw.20506), 1903–1956 (r.: Dionizy i Wanda Bądarzewska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Witold «Ryszard» Gokieli (ID: sw.265858), uczestnik Powstania Warszawskiego 1904–1956 (r.: Szymon i Lucyna Rozenfeld)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Jadwiga Netzel (ID: sw.43816), 1894–1956 (r.: Adolf i Helena N.)
  44. Adam Tuz (ID: sw.45879), ~1880–1956
  45. Zofia Rostkowska (ID: sw.50100), 1880–1956 (r.: Feliks i Emilia Kawecka)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Wanda Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: zi.7.78.a1a), 1892–1956 (r.: Walenty i Seweryna Wołowska)

1957

Urodzenia

  1. Zdzisław Jan Maria Sabiłło h. Rudnica (ID: cz.I001507), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Franciszek i Jadwiga Korzybska)
  2. Monika Maria Ludwika Żółtowska z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004444), 1957– (r.: Jerzy i Teresa Rostworowska)
  3. Mariusz Jerzy Ruiz (ID: cz.I009016), 1957– (r.: Jorge i Grażyna Piątkowska)
  4. Magdalena Zofia Felczyńska (ID: cz.I022358), 1957– (r.: Jerzy i Teresa Wichlińska)
  5. Paweł Jan Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031995), 1957– (r.: Kazimierz i Zofia Lipska)
  6. Dariusz Kołatkowski (ID: cz.I032003), 1957– (r.: Leon i Sabina Wylęgła)
  7. Andrzej Konstanty Falewicz h. Pobóg (ID: cz.I032226), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Jan i Izabella Plater)
  8. Marta Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: cz.I032303), 1957– (r.: Kazimierz i Teresa Rey)
  9. Wojciech Jakub Jabłoński (ID: cz.I037037), 1957– (r.: Jerzy i Maria Krakowińska)
  10. Ewa Helena Hlibowicka (ID: cz.I037100), 1957– (r.: Stefan i Irena Skuba)
  11. Jacek Wolfram (ID: cz.I048624), 1957– (r.: Tomasz i Maria Sękowska)
  12. Janusz Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048644), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Stefan i Aleksandra Diermajer)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Mariusz Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12454), członek SPSW 1957– (r.: Kazimierz i Hanna Jurczak)
  25. Wanda Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.128181), 1957– (r.: Henryk i Teresa Brzozowska)
  26. Maria Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.131712), 1957– (r.: Henryk i Teresa Brzozowska)
  27. Jan Dzierżko (ID: sw.148920), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Jan i Ewa Dziuba)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Andrzej Jan Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177775), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Adam i Anna Hirszman)
  32. Wojciech Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177983), 1957– (r.: Stanisław i Janina Kociszewska)
  33. Małgorzata Kwiatkowska (ID: sw.177984), 1957–
  34. Marek Kazimierz Stelmaszak (ID: sw.254882), 1957– (r.: Bronisław i Helena N.)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Ewa Czarkowska (ID: sw.37304), 1957– (r.: Zbigniew i Aniela N.)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Danuta Kossakowska (ID: sw.42563), 1957– (r.: Tadeusz i Teresa Szlasa)
  39. Ryszard Marek Koziełł-Poklewski (ID: sw.53202), 1957– (r.: Michał i Krystyna Niziołomska)
  40. Grażyna Kubalska (ID: sw.55751), 1957– (r.: Tadeusz i Helena Wołłowicz)
  41. Karol Bożeniec-Jełowicki h. wł. (ID: sw.57481), 1957– (r.: Marcin i Elżbieta Sukiennik)
  42. Dorota Twardowska ze Skrzypna h. Ogończyk (ID: sw.58744), 1957– (r.: Tadeusz i Anna Dąmbska)
  43. Zbigniew Strzelecki (ID: sw.610347), 1957–
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Maciej Domosławski (ID: sw.751486), 1957–
  47. Dariusz Kańczuga (ID: sw.77803), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Stanisław i Janina Matyjaszcyk)
  48. Anna Pietrusiak (ID: sw.84476), 1957– (r.: Leonard i Danuta Iwańska)
  49. Anna Miklińska (ID: sw.85824), 1957– (r.: Jerzy i Antonina Linowska)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Maksymilian Andrzej Bylicki h. Pobóg (ID: ut.1.1.266), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Andrzej i Teresa Zielińska)
  53. Grzegorz hr. Bobrowski ze wsi Bobrowo h. Boleścic (ID: ut.10.1.52), 1957– (r.: Karol i Alicja Szmid)
  54. Jerzy Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.147), 1957– (r.: Antoni i Maria Podhorska)
  55. Dorota hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.62), bohater Wiki 1957– (r.: Edward i Zofia Ferster)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Hubert Skarzyński h. Bończa (ID: cz.I032655), 1932– × Teresa Piaskowska h. Ostoja (ID: cz.I032654), 1931–2005
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jerzy Maria Piotrowski (ID: sw.54031), 1933–2016 × Krystyna Izabella Ostrowska (ID: sw.54032), 1934–
  7. Zdzisław Graliński (ID: sw.80403), 1897–1963 × Barbara ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.80402), 1925–1999
  8. Zbigniew Dobrski z Dobrska h. Jastrzębiec (ID: ut.53.1.41), 1918–1971 × Anna Maria Jadwiga bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: ut.53.1.40), 1924–2022

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zygmunt Franciszek Niziołomski (ID: cz.I047985), 1894–1957 (r.: Stanisław i Helena Łasiewicka)
  3. Zofia Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: dw.43380), 1872–1957 (r.: Kalikst i Maria Mikorska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Czesław Romuald Klarner (ID: psb.11591.1), bohater PSB 1872–1957 (r.: Emilian i Konstancja Osmólska)
    → PSB: KLARNER Czesław Romuald (1872-1957) minister przemysłu i handlu
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Stanisława Tarnogórska h. Grzymała (ID: psb.17021.4), 1897–1957 (r.: Marian i Józefa Rozmysłowicz)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Jadwiga Gieysztor h. Giejsztor (ID: psb.21969.3), 1893–1957 (r.: Józef i Maria Rudzka)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Janina Stanisława Opoczyńska (ID: psb.23196.4), 1882–1957 (r.: Bolesław i Feliksa Neyman)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Zofia Wierzbicka h. Nieczuja (ID: sw.177772), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1886–1957 (r.: Franciszek i Stanisława Jabłońska)
  36. Jerzy Dąbrowski (ID: sw.180041), 1909–1957
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Heliodora Maria Apolinara Przechadzka (ID: sw.190208), 1874–1957 (r.: Józef i Kazimiera Bogdańska)
  39. Jerzy «Wiesław» Krafft (ID: sw.196731), uczestnik Powstania Warszawskiego 1896–1957 (r.: Jan i Amanda Kinzel)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Eugeniusz Rakusa-Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.308703), 1884–1957 (r.: Stanisław i Jadwiga Makowiecka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Stanisław Franciszek Łukasiewicz (ID: sw.402438), bohater Wiki 1904–1957 (r.: Franciszek i Maria Przegalińska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Łucja Zaleska h. Lubicz (ID: sw.466610), 1871–1957 (r.: Władysław i Rozalia Łęgowska)
  49. Janina Łopott-Łopot-Bykowska h. wł. (ID: sw.58609), 1892–1957 (r.: Witold i Anna Szalewicz)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Zdzisław Dmochowski h. Pobóg (ID: zi.2.102.a4a), 1896–1957 (r.: Zdzisław i Julia Sosnowska)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1958

Urodzenia

  1. Mikołaj Konstanty ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I001522), członek SPSW 1958– (r.: Krzysztof i Maria Czartoryska)
  2. Aleksander Andrzej Bocheński h. Rawicz (odm.) (ID: cz.I001541), 1958– (r.: Aleksander i Maria Pruszyńska)
  3. Krzysztof Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003705), 1958– (r.: Stanisław i Helena Jerôme)
  4. Maria hr. Starzeńska ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I006230), 1958– (r.: Jan i Jolanta Ledóchowska)
  5. Teresa Anna Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: cz.I007951), 1958– (r.: Adam i Róża Grabińska)
  6. Wacław Paweł Berka (ID: cz.I032489), 1958– (r.: Mieczysław i Cecylia Popiel)
  7. Agnieszka Wolfram (ID: cz.I048625), bohater Wiki 1958– (r.: Tomasz i Maria Sękowska)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. Jan Jakub Grabowski (ID: sw.111438), 1958– (r.: Andrzej i Katarzyna Milewska)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Maria Dorota Bukowczyk (ID: sw.128349), 1958– (r.: Adam i Zofia Wilska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Antoni Żaliński h. Poraj (ID: sw.168135), 1958– (r.: Juliusz i Zofia Sosnowska)
  19. Elżbieta Ewa Grabska z Grabi h. Pomian (ID: sw.168623), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Jan i Magdalena Rusiecka)
  20. Julianna Maria Felczyńska (ID: sw.173411), 1958– (r.: Jerzy i Teresa Wichlińska)
  21. Ewa Alina Kleczkowska h. Trzaska (ID: sw.178000), 1958– (r.: Bogdan i Sabba Mikołajewska)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Magdalena Borowska h. Jastrzębiec (ID: sw.184829), 1958– (r.: Adam i Jadwiga Konopka)
  24. Paweł Kwiatkowski (ID: sw.22385), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Tadeusz i Wanda Laskowska)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Janusz Bieńkowski (ID: sw.254130), 1958– (r.: Ryszard i Tadea Ostrowska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Adam Durski (ID: sw.279534), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Roman i Magdalena Leska)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Aleksandra Alina Stawska (ID: sw.33002), 1958– (r.: N. i Alina Tuszko)
  31. Maciej Senatorski (ID: sw.352082), 1958– (r.: Andrzej i Teresa Kochman)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Marta Teresa Grzegrzółka (ID: sw.38734), 1958– (r.: Eugeniusz i Maria Dwurzyńska)
  34. Tomasz Rydczak (ID: sw.42562), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Kazimierz i Bogusława Swinarska)
  35. Rafał Stradomski h. Prus (I) (ID: sw.42626), bohater Wiki 1958– (r.: Wiesław i Teresa Turczyńska)
  36. Wanda Zięba (ID: sw.42627), 1958– (r.: Henryk i N. Karandysz)
  37. Jan Olgierd Kułakowski h. Kościesza (ID: sw.45676), korespondent M.J.M. 1958– (r.: Bohdan i Daniela Tymrąkiewicz)
  38. Jacek Rakowiecki h. Rola (ID: sw.48604), internowany Stanu Wojennego 1958– (r.: Jerzy i Zofia Lejman)
  39. Sławomir Kalbarczyk (ID: sw.51911), 1958– (r.: Dariusz i Janina Wiącek)
  40. Maria Teresa Butowtt (ID: sw.52485), 1958– (r.: Jerzy i Róża Karwacka)
  41. Agata Jarochowska z Jaroch h. Przerowa (ID: sw.54794), 1958– (r.: Konstanty i Hanna Rataj)
  42. Piotr Rączka (ID: sw.62559), 1958– (r.: Ryszard i Aleksandra Reklewska)
  43. Małgorzata Dobrogoyska (ID: sw.64888), 1958– (r.: Marian i Barbara Chrzanowska)
  44. Marek Andrzej Kopyt (ID: sw.68750), 1958– (r.: Marian i Zofia Ziółek)
  45. Zofia Maria Płoska h. Prus (I) (ID: sw.709237), 1958– (r.: Jan i Maria Strankowska)
  46. Anna Janczewska (ID: sw.7666), 1958– (r.: Marian i Barbara Szpicer)
  47. Jerzy Przewłocki h. Przestrzał (ID: sw.78862), 1958– (r.: Karol i Henryka Zielińska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Marcin Wladysław Sobocki (ID: sw.98439), 1958– (r.: Sławomir i Małgorzata Sieroszewska)
  50. Małgorzata Maria Iwińska h. Łodzia (ID: ut.29.1.148), 1958– (r.: Jerzy i Jadwiga Zasieńska)
  51. Władysław Mikołaj hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.153), 1958– (r.: Antoni i Maria Podhorska)
  52. Władysław Andrzej hr. Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: ut.30.1.56), 1958– (r.: Stanisław i Joanna Twarowska)
  53. Jan Żaryn (ID: zi.3.64.a2a5), senator III RP 1958– (r.: Stanisław i Aleksandra Jankowska)
  54. Andrzej Ciepiela (ID: zi.5.17.a3a1a), 1958– (r.: Aleksander i Sławomira Radomska)
  55. Piotr Strzałkowski (ID: zi.5.17.a4a2a), 1958– (r.: Waldemar i Agnieszka Terpiłowska)
  56. Jan Kornel Paygert (ID: zi.7.61.a2a1), 1958–2009 (r.: Adam i Irena Sobczak)

Małżeństwa

  1. Philippe du Bois d'Aische (ID: cz.I003491), 1930– × Izabella Maria Gabriela ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003490), korespondent M.J.M. 1934–2017
  2. Stefan Gustaw Józef ks. Światopełk-Czetwertyński na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: cz.I003523), 1910–1978 × Maria Greindl (ID: cz.I003524), 1915–1991
  3. Antoni Krzysztof hr. Komorowski z Komorowa h. Korczak (ID: cz.I017798), internowany Stanu Wojennego 1930–2008 × Anna Gregorowicz h. Lubicz (ID: cz.I017799), 1940–2012
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Eligiusz Albin Szymański (ID: sw.55981), 1936– × Barbara Krystyna Biesiekierska z Biesiekierza h. Pomian (ID: sw.55980), 1933–

Zgony

  1. Eugenia Fejertak (ID: cz.I032878), 1886–1958
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Edward Cezar Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: lu.22222), 1871–1958 (r.: Ludwik i Zofia Morawska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Zygmunt Kobyliński z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: psb.11985.1), bohater PSB 1895–1958 (r.: Wiktor i Wanda Bilnicka)
    → PSB: KOBYLIŃSKI Zygmunt (1895-1958) inżynier rolnik
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Józef Michał Gieysztor h. Giejsztor (ID: srodka.476o), bohater Czy wiesz kto to jest 1865–1958 (r.: Emil i Jadwiga Szukszta)
  37. Jan Marian Józef Koszcyc-Witkiewicz (ID: srodka.699), bohater Czy wiesz kto to jest 1881–1958 (r.: Jan i Anna Łopacińska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Antoni Brzozowski h. Korab (ID: sw.151663), ~1890–1958 (r.: Antoni i Klementyna Wierzbicka)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Maria Modlińska h. Jastrzębiec (Tępa Podkowa) (ID: sw.256230), 1871–1958 (r.: Stanisław i Natalia Zdzitowiecka)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Wacław Dmowski (ID: sw.367905), 1882–1958 (r.: Wojciech i ... ...)
  45. Wacław Marian Seweryn Szadurski z Szadurek h. Ciołek (ID: sw.3725), bohater PSB 1878–1958 (r.: Józef i Maria Chomińska)
    → PSB: SZADURSKI Wacław (1878-1958) adwokat, poseł do Sejmu Wileńskiego i Sejmu Ustawodawczego
  46. Helena Jaworska (ID: sw.375439), 1896–1958 (r.: Hipolit i Dioniza Chorzewska)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Tadeusz Bylina h. Belina (ID: sw.45322), bohater Czy wiesz kto to jest 1886–1958 (r.: Michał i Józefa Wzdulska)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Ludwik Stanisław Chomiński na Baksztach h. Lis (ID: sw.50905), poseł na Sejm II RP 1890–1958 (r.: Aleksander i Jadwiga Horwatt)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. Wiktoria Anna Janina Jankowska z Jankowa h. Junosza (ID: ut.30.1.48), 1904–1958 (r.: Władysław i Helena Gawrońska)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1959

Urodzenia

  1. Joanna Małgorzata Dąbrowska (ID: cz.I001532), 1959– (r.: Kazimierz i Maria Werwińska)
  2. Agnieszka Golińska (ID: cz.I001658), korespondent M.J.M. 1959– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  3. Magdalena hr. Starzeńska ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I006231), 1959– (r.: Jan i Jolanta Ledóchowska)
  4. Anna Czarnecka h. Prus (III) (ID: cz.I017462), 1959– (r.: Michał i Aleksandra Kamieńska)
  5. Katarzyna Zofia Zarańska (ID: cz.I047232), bohater Wiki 1959– (r.: Jan i Anna Skarżyńska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Maciej Władysław Haman (ID: sw.115286), 1959– (r.: Krzysztof i Alina Niewiadomska)
  12. Anna Elżbieta Stępniak (ID: sw.11835), członek SPSW 1959– (r.: Zdzisław i Barbara Iwicka)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Dariusz Michalak (ID: sw.148836), korespondent M.J.M. 1959– (r.: Mieczysław i Janina Węglewska)
  15. Piotr Baranowski (ID: sw.166903), członek SPSW 1959– (r.: Stanisław i Aleksandra Rożnowska)
  16. Agnieszka Joanna Milewska de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177968), 1959–1991 (r.: Adam i Anna Hirszman)
  17. Anna Dreger (ID: sw.180105), 1959– (r.: Jerzy i Anna Dąbrowska)
  18. Alicja Jasionowicz (ID: sw.190918), 1959–
  19. Magdalena Obuchowicz (ID: sw.195765), 1959–
  20. Antoni Marcin Zawadzki h. Junosza (ID: sw.20015), 1959– (r.: Józef i Teresa Różańska)
  21. Krzysztof Leski (ID: sw.201762), internowany Stanu Wojennego 1959–2019 (r.: Kazimierz i Elżbieta Pleszczyńska)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Jolanta Flieger (ID: sw.245537), 1959–
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Jan Krzysztof Sołdaczuk (ID: sw.32439), 1959– (r.: Józef i Halina Lenarczyk)
  27. Tadeusz Jan Epsztein (ID: sw.34638), bohater Wiki 1959– (r.: Tadeusz i Teresa Podhorska)
  28. Jolanta Zięba (ID: sw.34639), 1959– (r.: Henryk i Hanna Szczodrowska)
  29. Małgorzata Maria Dąbrowska (ID: sw.40006), 1959– (r.: Krzysztof i Iwona Ślaska)
  30. Katarzyna Kokocińska (ID: sw.401174), bohater Wiki 1959– (r.: Wiesław i Krystyna Kowalczewska)
  31. Jerzy Domysławski (ID: sw.40140), 1959– (r.: Stanisław i Jadwiga Jeleńska)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Jolanta Teresa Kowalska (ID: sw.500709), 1959–
  34. Dorota Małgorzata Siarkiewicz (ID: sw.50529), korespondent M.J.M. 1959– (r.: Bronisław i Krystyna Sołtysik)
  35. Piotr Szpądrowski (ID: sw.51710), 1959– (r.: Stanisław i Jadwiga Adamczyk)
  36. Danuta Mioduszewska (ID: sw.51734), 1959– (r.: Zdzisław i Halina Szostkiewicz)
  37. Małgorzata Wolska h. Jelita (ID: sw.51910), 1959– (r.: Wojciech i Danuta Dziembor)
  38. Olga Butowtt (ID: sw.52486), 1959– (r.: Jerzy i Róża Karwacka)
  39. Karol Wacław Jaroszyński z Jaroszynki h. wł. (ID: sw.52969), 1959– (r.: Kazimierz i Lucyna Wiśniewska)
  40. Jan Aleksander Piotrowski (ID: sw.54033), 1959– (r.: Jerzy i Krystyna Ostrowska)
  41. Barbara Małgorzata Kralewska (ID: sw.59997), 1959– (r.: Stanisław i Alina Ochocka)
  42. Małgorzata Helena Majewska (ID: sw.62872), 1959–2005 (r.: Antoni i Maria Kawińska)
  43. Barbara Boboli (ID: sw.632510), 1959– (r.: Edmund i Jadwiga Simoni)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Joanna Kozińska (ID: sw.709229), bohater Wiki 1959–
  46. Joanna ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7679), bohater Wiki 1959– (r.: Czesław i Jadwiga Zapolska)
  47. Zbigniew Kuba Pisański (ID: sw.84475), 1959– (r.: Tadeusz i Krystyna Marchwicka)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Ewa Minkowska h. Niezgoda (Minkowski) (ID: ut.1.1.303), 1959– (r.: Jarosław i Urszula Pawłowska)
  50. Mariusz Michał Elehard bar. Kelles-Krauz (ID: ut.52.1.73), 1959– (r.: Michał i Jadwiga Firląg)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Franciszek Stefan Dembiński z Dembian h. Nieczuja (ID: cz.I008090), 1932–2008 × Irena Ludwika Rdułtowska h. Drogosław (ID: cz.I008091), 1939–
  2. Zbigniew Gładykowski (ID: cz.I027436), 1926– × Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I003938), 1933–
  3. Wiesław Tadeusz Borowski (ID: psb.29401.8), 1935–1989 × Barbara Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf) (ID: psb.29401.7), 1935–
  4. Adam Władysław «Dowgiałło» Bichniewicz h. Pielesz (ID: sw.122078), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–2015 × Marta Maria Smoleńska-Pikul h. Zagłoba (ID: sw.122079), korespondent M.J.M. 1936–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Wacław Janusz Suchorzewski h. Zaremba (ID: sw.363663), 1931–1992 × Ewa Maria Nieskołowska (ID: sw.364447), 1937–
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Wojciech Starzyński (ID: sw.72835), ~1930– × Barbara Stanisława Grodzicka z Grodźca h. Gryf (ID: zi.6.41.a1), 1930–1987
  9. Jerzy ks. Podhorski h. wł. (ID: ut.6.2.136), 1931–1984 × Ludwika Zmysłowska h. Świnka (ID: ut.6.2.137), 1939–

Zgony

  1. Marian Wacław Ciemniewski z Ciemniewa h. Prawdzic (ID: 3.385.112), 1882–1959 (r.: Adam i Teresa Roszkowska)
  2. Anna Mężyńska h. Kościesza (ID: cz.I001895), 1876–1959 (r.: Ignacy i Olimpia Ciundziewicka)
  3. Karol Mańkowski h. Zaremba (ID: cz.I007448), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1895–1959 (r.: Emeryk i Maria Jaroszyńska)
  4. Henryk Maurycy Morawski h. Dąbrowa (ID: dw.52044), 1905–1959 (r.: Jan i Maria Reyss)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Marian Mieczysław Kenig (ID: psb.11316.1), bohater PSB 1895–1959 (r.: Stanisław i Matylda Zwolińska)
    → PSB: KENIG Marian Mieczysław (1895-1959) działacz PPS
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Jan Stefan hr. Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.) (ID: psb.14616.6), 1902–1959 (r.: Franciszek i Jadwiga Lubomirska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Stanisław Małachowski-Łempicki z Łempic h. Junosza (ID: psb.16786.1), bohater PSB 1884–1959 (r.: Wiktor i Felicja Turska)
    → PSB: MAŁACHOWSKI-ŁEMPICKI Stanisław (1884-1959) prawnik, historyk
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Andrzej Maria Antoni Pereświt-Sołtan h. wł. (ID: psb.26454.5), bohater PSB 1897–1959 (r.: Wiktor i Amelia Weyssenhoff)
    → PSB: SOŁTAN Andrzej Maria Antoni Stanisław (1897-1959) fizyk, profesor Politechniki Łódzkiej i Uniw. Warsz., twórca i dyrektor Instytutu Badań Jądrowych
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Stanisław Kostka «Rak» Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1959 (r.: Stanisław i Maria Szeptycka)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Wanda Teresa Wolicka (ID: sw.10368), ~1870–1959 (r.: Władysław i Marianna Kirkor)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Konrad Józef «Karola» Zieliński z Zielonej h. Świnka (ID: sw.130261), uczestnik Powstania Warszawskiego 1884–1959 (r.: Gustaw i Józefa Bębnowska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Józefa Ewa Pomorska (ID: sw.226916), 1883–1959 (r.: Teofil i Marianna Wasilewska)
  64. Eugeniusz Łopuszański (ID: sw.247088), 1882–1959 (r.: Emilian i Waleria Zatwardowicz)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Władysław Woźniakiewicz (ID: sw.46197), 1889–1959
  67. Zofia Cecylia hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas (ID: sw.5272), 1890–1959 (r.: August i Maria Ostaszewska)
  68. Olga von Weytzler-Włassienko (ID: sw.68109), 1880–1959 (r.: Włodzimierz i Ida Weytzler)
  69. Helena Linke (ID: sw.68499), 1894–1959 (r.: Edward i Maria Krusche)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. Mirosława Franciszka Górska (ID: sw.95274), 1881–1959 (r.: Paulin i Leonarda Chutkowska)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  76. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  77. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  78. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  79. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  80. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  81. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  82. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  83. Wacław Robert Gebethner (ID: ut.2.5.82), bohater Wiki 1899–1959 (r.: Jan i Maria Herse)
  84. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  85. Klaudia Wrzeszcz h. Zadora (ID: ut.6.5.109), 1890–1959 (r.: Eugeniusz i Helena N.)
  86. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zakres: do 1756 - od 1757 do 1808 - od 1809 do 1823 - od 1824 do 1830 - od 1831 do 1834 - od 1835 do 1838 - od 1839 do 1841 - od 1842 do 1845 - od 1846 do 1847 - od 1848 do 1849 - od 1850 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1860 - od 1861 do 1867 - od 1868 do 1878 - od 1879 do 1886 - od 1887 do 1893 - od 1894 do 1899 - od 1900 do 1905 - od 1906 do 1912 - od 1913 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1935 - od 1936 do 1940 - od 1941 do 1944 - od 1945 do 1952 - od 1953 do 1959 - od 1960 do 1966 - od 1967 do 1972 - od 1973 do 1978 - od 1979 do 1983 - od 1984 do 1991 - od 1992 do 1999 - od 2000 do 2010 - od 2011


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 10.08.2022.
© 2002-2022 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie