Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

Oficerowie Królestwa Polskiego 1815-1830

Na podstawie zestawienia Bronisława Gembarzewskiego, Wojsko polskie: Królestwo Polskie 1815-1830, Warszawa 1903; w identyfikacji pomocny był Słownik biograficzny oficerów Powstania Listopadowego t. I-III, Roberta Bieleckiego, obejmujący jednak tylko litery A-R.

Obecni w WGM

  1. Ignacy Abramowicz kapitan 1 klasy artyl. kon. gw., adj. gen. Hauke (1815-1830)
  2. Józef Albrecht major na reformie (1815-1830)
  3. Józef Alexandrowicz porucznik p. 3 strz. piesz., adj. gen. b. Cichockiego (1819-1820)
  4. Aleksander Alfonce pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  5. Marcin Amandowicz major placu w Kaliszu (1815-1830)
  6. Walenty Andrychiewicz pułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  7. Roman Ankwicz kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1822)
  8. Jakub Antonini major p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  9. Paweł Arndt porucznik , adj. gen. Bontemps (1815-1830)
  10. Piotr Arndt major p. 2 strz. piesz. (1815-1828)
  11. Jerzy Arnold kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  12. Józef Arnold podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  13. Kazimierz Asnyk podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  14. August Axamitowski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  15. Józef Axamitowski pułkownik major pl. Warsz. (1815-1827)
  16. Konstanty Axamitowski porucznik , adj. bat. sap. (1815-1830)
  17. Wincenty Axamitowski generał brygady (1815-1827)
  18. Marcelli Bacciarelli porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  19. Teodor Bacciarelli podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  20. Ignacy Badurski major weter. (1815-1830)
  21. Stanisław Bagiński porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  22. Stanisław Bagiński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  23. Jan Bakka major weter. (1815-1828)
  24. Józef Bali podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  25. Józef Balicki porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  26. Wiktor Bańkowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  27. Jan Banzemer podporucznik rakietn. kon. (1827-1830)
  28. Feliks Bardzki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  29. Mateusz Bardzki podpułkownik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  30. Michał Bardzki kapitan na reformie (1815-1830)
  31. Tomasz Bardzki major p. 2 ułanów (1815-1820)
  32. Aleksander Bartkiewicz porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  33. Tomasz Bartmański podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  34. Antoni Bauman porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  35. Maciej Bayer major korp. weter. (1815-1827)
  36. Piotr Bębnowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  37. Józef Bem kapitan 1 klasy na reformie artyl. (1815-1825)
  38. Kajetan Berent podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  39. Ignacy Bertrand kapitan p. gren. gw., adj. gen. Krukowieckiego (1818-1830)
  40. Antoni Białkowski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  41. Felicjan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  42. Leopold Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  43. Rafał Białkowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  44. Ignacy Białt podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  45. Łukasz Biegański generał dywizji dyr. komisar. ubiorcz. (1815-1830)
  46. Adam Bieliński podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  47. Edward Bieliński porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  48. Jul. Bieliński pułkownik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  49. Dominik Bielski podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  50. Jul. Biernacki major główn. dyżurstw. (1815-1830)
  51. Antoni Biernawski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  52. Mateusz Bittner major weter. czyn. (1818-1830)
  53. Andrzej Błeszyński major korp. weter. (1815-1830)
  54. Józef Błeszyński kapitan artyl. piesz. (1815-1830)
  55. Michał Błeszyński podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  56. Feliks Bliziński kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  57. Leon Blok kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  58. Aleksander Błoński kapitan p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  59. Ignacy Blumer generał brygady 2 bryg. (1815-1830)
  60. Aleksander Bobiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  61. Franciszek Bobiński porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  62. Andrzej Bobolecki porucznik p. 1 piech. lin. (1818-1830)
  63. Teodor Bobolecki podporucznik p. 1 piech. lin. (1830-)
  64. Feliks Bochenek podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  65. Wawrzyniec Bogatko podpułkownik p. 3 strz. kon. (1818-1829)
  66. Antoni Bogdański kapitan główn. dyżurstw. (1825-1830)
  67. Józef Bogdański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  68. Ignacy Bogucki podpułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  69. Józef Bogusławski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  70. Ludwik Bogusławski pułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  71. Stanisław Bogusławski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  72. Wojciech Bogusławski podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  73. Wojciech Bogusławski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  74. Stanisław Bogusz podporucznik korp. inwal. (1818-1827)
  75. Ignacy Boiński podpułkownik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  76. Adam Bojanowicz pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  77. Ignacy Bolesta pułkownik p. 1 piech. lin. (1819-1820)
  78. Piotr Bontemps generał brygady dow. korp. rakietn. (1815-1830)
  79. Fabian Borakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  80. Franciszek Borakowski pułkownik p. gren. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  81. Apolinary Borchart podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  82. Ludwik Borkiewicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  83. Adam Borowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1826)
  84. Konstanty Borowy kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  85. Alfons Borzęcki podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  86. Damazy Borzęcki podporucznik artyl. piesz. (1825-1830)
  87. Józef Borzęcki kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  88. Jan Braun podpułkownik sztabu główn. (1815-1830)
  89. Feliks Breański kapitan grenadj. gw. (1815-1830)
  90. Fryderyk Breza podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  91. Józef Breza porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  92. Karol Brochocki podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  93. Ignacy Brodowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  94. Ignacy Broniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1829)
  95. Jan Broniewski major p. 4 strz. piesz. (1815-1823)
  96. Aleksander Bronikowski major na reformie piechoty (1815-1823)
  97. Emil Bronikowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  98. Stanisław Broszkowski major korp. weter. (1815-1826)
  99. Stanisław Brzeski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  100. Antoni Brzeziński podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  101. Feliks Brzeziński kapitan p. 4 ułanów (1819-1820)
  102. Józef Brzeziński podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  103. Leon Brzeziński podporucznik korp. kadetów (1829-1830)
  104. Stanisław Brzeziński porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  105. Marian Brzozowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  106. Jan Bujalski podpułkownik na reformie artyl. (1815-1828)
  107. Ludwik Bukowski pułkownik p. 1 ułanów (1815-1830)
  108. Józef Buławecki podpułkownik komit. Inżyn. Modl. (1815-1823)
  109. Dominik Bulewski major p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  110. Jerzy Bułharyn podporucznik p. 2 ułanów (1822-1826)
  111. Joachim Bułharyn porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  112. Gebhard Bulow kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. ks. Wurtemberga (1815-1830)
  113. Apolinary Burchard podporucznik artyl. piesz. (1823-1825)
  114. Piotr Burkhart podporucznik korp. żandarm. (1826-1830)
  115. Nikodem Butrym porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  116. Feliks Bydłowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  117. Antoni Byszewski podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  118. Gabriel Całkowski kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. dyw. Klicklego. (1815-1830)
  119. Piotr Calligari major korp. weter. (1815-1830)
  120. Piotr Carove podpułkownik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  121. Paweł Cegliński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  122. Józef Celiński podpułkownik dyr. szplt. gł (1815-1830)
  123. Michał Charczewski porucznik inżyn. (1815-1824)
  124. Feliks Chełmiński porucznik artyl. kon., adj. bryg. (1815-1830)
  125. Ludwik Chłopicki podporucznik batal. saperów (1819-)
  126. Józef Chłussowicz pułkownik (1815-1824)
  127. Karol Chmielewski podpułkownik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  128. Ludwik Chmielewski podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  129. Michał Chmielewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  130. Wiktoryn Chmieliński podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  131. Mieczysław Chodkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1829-1830)
  132. Piotr Chorzewski podpułkownik artyl. kon. gw. (1815-1830)
  133. Józef Choynacki kapitan 1 klasy dyr. arsen. skład. (1815-1830)
  134. Franciszek Chrzanowski major p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  135. Wojciech Chrzanowski podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  136. Jan Chrząszczewski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  137. Michał Chylewski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  138. Adam Chyliński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  139. Michał Cichocki generał brygady 3. dyw. 1. piech. (1815-1827)
  140. Michał Ciemniewski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  141. Ignacy Cywiński major korp. żandarm. (1815-1830)
  142. Alojzy Czałczyński podpułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  143. Szymon Czarnocki kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  144. Franciszek Czarnomski podpułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  145. Piotr Czarnomski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  146. Roman Czarnomski podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  147. Piotr Czaykowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1826-1830)
  148. Wit Czaykowski podpułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  149. Leon Czechowski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  150. Walenty Czekierski kapitan p. gren. gw. (1819-)
  151. Józef Czernicki podpułkownik korp. inwal. (1815-1830)
  152. Wojciech Czernicki kapitan (1819-)
  153. Adam Czerwiński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  154. Jan Czerwiński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1824-1830)
  155. Piotr Czerwiński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  156. Borys Czetwertyński podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  157. Janusz Czetwertyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  158. Władysław Czetwertyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  159. Ignacy Czyżewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  160. Józef Czyżewski generał brygady 3 br. dyw. 2 piech. (1815-1830)
  161. Leon Ćwierciakiewicz major p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  162. Maksymilian Ćwierciakiewicz major placu Modlina (1815-1830)
  163. Florian Dąbrowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  164. Kajetan Dąbrowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  165. Ksawery Dąbrowski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  166. Stanisław Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  167. Antoni Danielski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  168. Antoni Darewski generał brygady kom. rz. W. (1815-1830)
  169. Franciszek Daszewski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  170. Justyn Dawgiałło podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1826)
  171. Ignacy Dembicki kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  172. Feliks Dembiński podporucznik rakietn. kon. (1826-1830)
  173. Józef Dembiński pułkownik weter. (1815-1822)
  174. Maciej Dembiński pułkownik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  175. Wojciech Dembiński major p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  176. Remigiusz Demeszkan porucznik główn. dyżurstw. (1818-1830)
  177. Tomasz Derpowski podporucznik (1815-1830)
  178. Tomasz Dietrich podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  179. Wincenty Długoszewski podporucznik p. 3 ułanów (1818-1830)
  180. Damazy Dobrogoyski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  181. Józef Dobrowolski podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  182. Łukasz Dobrzański podpułkownik artyl. (1815-1830)
  183. Antoni Dobrzelewski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  184. Stanisław Doenhoff pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  185. Roman Dorath kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  186. Jan Dratz kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  187. Tomasz Drewnowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1822-1830)
  188. Paweł Drobutowicz podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  189. Józef Drużbacki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1825)
  190. Henryk Dulfus podpułkownik korp. weter. (1815-1827)
  191. Stanisław Dulfus pułkownik (1815-1830)
  192. Feliks Dunin porucznik inżyn. (1823-1830)
  193. Franciszek Dunin major p. 2 ułanów (1815-1830)
  194. Julian Dunin podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  195. Onufry Dunin kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  196. Seweryn Dunin kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  197. Józef Dwernicki generał brygady szt. dyw. strz. k. (1815-1830)
  198. Julian Dylewski kapitan , adj. pl. Warszawa (1815-1830)
  199. Franciszek Dyski kapitan (1815-1830)
  200. Kazimierz Dziekoński generał brygady p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  201. Stanisław Dzierożyński kapitan szt. główn. (1815-1830)
  202. Józef Dzierzbicki major p. 2 ułanów (1815-1829)
  203. Seweryn Dzierzbicki major p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  204. Alojzy Dzierżawski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  205. Ignacy Dziewanowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  206. Andrzej Dziewulski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  207. Antoni Dzimiński kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  208. Ludwik Egersdorff podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  209. Józef Eisenbach podporucznik p. gren. gw. (1822-1825)
  210. Aleksander Ekielski podporucznik artyl. kon. gw. (1830-)
  211. Seweryn Elżanowski podporucznik artyl. piesz. (1819-)
  212. Bernard Engbricht podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  213. Aleksander Faliński kapitan komp. robocz. (1815-1830)
  214. Hipolit Falkowski generał brygady (1815-1821)
  215. Edward Faustman kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  216. Franciszek Fechner kapitan sztab. piech. (1815-1830)
  217. Adam Fedorowicz kapitan p. 2 piech. (1815-1830)
  218. Józef Fedorowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  219. Jan Fiedorowicz podpułkownik artyl. (1815-1830)
  220. Feliks Filipkowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  221. Ksawery Filipkowski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  222. Antoni Filleborn kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  223. Konstanty Fiszer kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  224. Jan Flasieński kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  225. Feliks Fontanna podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1822)
  226. Roch Frasunkiewicz porucznik korp. weter. (1815-1830)
  227. Felicjan Fredro kapitan p. 2 ułanów (1815-1819)
  228. Maksymilian Fredro generał brygady (1815-1830)
  229. Nepomucen Frezer podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  230. Feliks Fryderycy major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  231. Franciszek Fryderycy kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  232. Antoni Gałczyński major korp. pociągu (1815-1830)
  233. Kazimierz Gałecki podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  234. Mikołaj Gałecki podporucznik artyl. (1826-1830)
  235. Józef Galiński porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  236. Julian Garczyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  237. Roman Garlicki podporucznik korp. inżyn. (1822-)
  238. Piotr Garnysz podporucznik p. 3 ułanów (1830-)
  239. Andrzej Gąsiorowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  240. Andrzej Gawroński kapitan batal. saperów (1815-1830)
  241. Stanisław Gawroński podpułkownik p. 2 ułanów (1815-1830)
  242. Justyn Giedroyć podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  243. Romuald Giedroyć generał dywizji (1815-1824)
  244. Antoni Giełgud generał brygady 1 piech. 1 dyw. (1815-1830)
  245. Edward Gierałdowski major na reformie (1815-1830)
  246. Jan Gładyszewski porucznik artyl. kon. (1815-1821)
  247. Ludwik Glazer pułkownik p. 5 piech. lin. (1819-)
  248. Ignacy Gliński podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  249. Paweł Głogowski major korp. inwal. (1815-1830)
  250. Józef Godlewski major p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  251. Wojciech Godlewski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  252. Sebastian Gołaszewski major na reformie piechoty (1815-1825)
  253. Antoni Gołuchowski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  254. Leopold Gołuchowski podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1822)
  255. Mikołaj Górecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  256. Walenty Górecki podporucznik p. 3 ułanów (1824-1830)
  257. Franciszek Górski pułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1829)
  258. Julian Górski pułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  259. Tadeusz Górski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  260. Melchior Gosiewski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  261. Ignacy Gostkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  262. Ludwik Gościcki porucznik gewaltlg. p. 5,.piech. lin. (1815-1830)
  263. Michał Gościmski porucznik p. gren. gw. (1815-1829)
  264. Fabian Gotartowski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  265. Teodor Grąbczewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1826-1829)
  266. Józef Grabiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  267. Antoni Grabowiecki porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  268. Jacenty Grabowiecki podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  269. Antoni Grabowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  270. Apolinary Grabowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  271. Karol Grabowski kapitan kwaterm. gen., adj. gen. Hauke (1815-1830)
  272. Paschalis Grabowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  273. Stanisław Grabowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  274. Stefan Grabowski generał dywizji (1815-1830)
  275. Szymon Grabowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  276. Jan Grabski podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  277. Aleksander Gradowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  278. August Greffen porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  279. Leopold Greffen podporucznik batal. saperów (1826-1830)
  280. Ignacy Grocholski podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  281. Franciszek Grodzicki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  282. Korneli Grodzicki major p. 1 ułanów (1819-)
  283. Maciej Grodzicki major sztabu główn. (1815-1830)
  284. Franciszek Grotowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  285. Jan Grotowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1830-)
  286. Tomasz Grotowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1830-)
  287. Franciszek Grzelachowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  288. Józef Grzybowski kapitan batal. weter. czyn. (1815-1822)
  289. Seweryn Grzybowski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  290. Jan Gugenmus pułkownik artyl. (1815-1830)
  291. Wacław Gutakowski pułkownik , filgeladjutant (1815-1821)
  292. Wojciech Gutkowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1826)
  293. Antoni Gużkowski pułkownik (1815-1830)
  294. Ludwik Gużkowski major p. 4 ułanów (1815-1830)
  295. Ksawery Haczewski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  296. Stanisław Hanussowski podporucznik korp. pociągu (1826-1830)
  297. Teofil Haselquist podpułkownik kom. rz. W. (1815-1830)
  298. Józef Hauke pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  299. Maurycy Hauke generał artylerii (1815-1830)
  300. Maurycy Hauke podporucznik artyl. kon. gw. (1826-1830)
  301. Aleksander Hempel kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  302. Benedykt Hermann podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  303. Jan Hermann kapitan p. gren. gw., adj. gen. Żymirskiego (1819-1820)
  304. Joachim Hermann podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  305. Antoni Hildebrandt major weter. czyn. (1815-1830)
  306. Ernest Hildebrandt podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  307. Karol Hildebrandt podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  308. Jan Hincz porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  309. Ignacy Hiż podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  310. Jan Hiż podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  311. Józef Hiż porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  312. Józef Hiż podpułkownik korp. inwal. (1815-1829)
  313. Karol Hiż kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  314. Józef Hoffman major sztabu główn. (1815-1830)
  315. Ludwik Hoffman podporucznik kwaterm. gen. (1825-1830)
  316. Jan Hoppen major korp. inwal. (1815-1822)
  317. Michał Horain porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  318. Kalikst Horoch podporucznik kwaterm. gen. (1815-1825)
  319. Karol Horodyński kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  320. Jan Hube major nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  321. Józef Hurtig generał brygady artyl. (1815-1830)
  322. Karol Illustrowski major p. 7 piech. lin. (1815-1829)
  323. Nikodem Ines de Leon kapitan kom. Tomaszowa (1815-1830)
  324. Wincenty Ines de Leon kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  325. Leopold Isayski podporucznik dyr. artyl. (1822-1830)
  326. Jan Iwanowicz kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  327. Franciszek Iwiński podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  328. Klemens Izaiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  329. Norbert Izbicki podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  330. Ignacy Jabłkowski podpułkownik , adj. gen. Zajączka (1819-1820)
  331. Ludwik Jabłkowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  332. Walerian Jabłkowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  333. Stanisław Jabłonowski podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1821)
  334. Leon Jabłoński podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  335. Stanisław Jabłoński major p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  336. Wincenty Jabłoński podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  337. Dominik Jabłoszewski kapitan p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1815-1830)
  338. Norbert Jabłoszewski podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  339. Jan Jagielski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  340. Bonifacy Jagmin pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  341. Antoni Jakubowicz porucznik artyl. (1815-1830)
  342. Karol Jakubowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  343. Marcin Jałowiecki podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  344. Józef Janikowski kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  345. Stanisław Janiszewski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  346. Antoni Jankowski pułkownik p. 1 strz. kon., filgeladjutant (1815-1830)
  347. Apolinary Jankowski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  348. Franciszek Jankowski major p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  349. Maciej Jankowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  350. Teofil Jankowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  351. Tomasz Jankowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  352. Walenty Janotta kapitan bramowy w Modlinie (1815-1830)
  353. Alojzy Janowicz kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  354. Karol Janowicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  355. Hieronim Jaraczewski podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  356. Julian Jaraczewski porucznik kwaterm. gen. (1815-1823)
  357. Wojciech Jarociński major p. 5 piech. lin. (1815-1819)
  358. Tomasz Jarosiński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  359. Paweł Jaroszewicz kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  360. Józef Jasiński podporucznik p. gren. gw. (1828-)
  361. Wincenty Jasiński kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  362. Bonawentura Jastrzębski major p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  363. Ludwik Jaszewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  364. Józef Jaszowski kapitan 1 klasy rakietn. kon. (1815-1830)
  365. Jan Jaworski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  366. Marcin Jaworski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  367. Teodor Jaworski podpułkownik komp. rzemieśln. (1815-1830)
  368. Teofil Jaworski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  369. Jan Jaźwicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  370. Edward Jełowicki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  371. Ignacy Jelski major korp. inwal. (1819-1820)
  372. Leon Jelski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1824)
  373. Witalis Jelski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  374. Mikołaj Jermołowicz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  375. Feliks Jerzmanowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  376. Paweł Jerzmanowski pułkownik nie będący w służbie czyn. (1815-1821)
  377. Jan Jezierski podporucznik nie będący w służbie czyn. (1824-1830)
  378. Leonard Jodko podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  379. Józef Jórski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  380. Klemens Jórski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  381. Wawrzyniec Jórski porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Czyżewskiego (1815-1830)
  382. Adam Józewicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  383. Otto Junga podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  384. Jan Junger major , szef biur adm. wojen. (1815-1826)
  385. Karol Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  386. Wal. Jurkowski kapitan 1 klasy , szef biura art. kan. k. wojny. (1815-1830)
  387. Fryderyk Jury podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  388. Paweł Jutrzenka podpułkownik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  389. Grzegorz Kaczanowski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  390. Karol Kaczanowski podporucznik artyl. piesz. (1824-1829)
  391. Piotr Kaligary kapitan p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  392. Teodor Kalinkowski major p. 7 piech. lin. (1819-)
  393. Michał Kamienobrodzki porucznik artyl. (1815-1830)
  394. Józef Kamieński pułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  395. Antoni Kamiński major korp. pociągu (1815-1830)
  396. Stanisław Kamiński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  397. Jan Kamocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1830)
  398. Leopold Karabanowicz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  399. Rudolf Karbowski porucznik p. 1. ułanów (1825-1830)
  400. Wojciech Karczewski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  401. Walerian Karliński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  402. Józef Karnecki kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  403. Jan Karniewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  404. Ignacy Karpiński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  405. Wojciech Karpisz porucznik korp. weter. (1815-1830)
  406. Aleksander Karski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  407. Karol Karski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  408. Ignacy Karśnicki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1819-)
  409. Feliks Karwowski podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  410. Jan Kąsinowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1826)
  411. Adam Kasperowski major na reformie (1815-1821)
  412. Karol Kassyusz podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1828)
  413. Jan Kaszewski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  414. Franciszek Katerla major p. 1 ułanów (1815-1830)
  415. Józef Kawecki porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  416. Franciszek Kawka podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  417. Antoni Kędzierski podporucznik weter. czyn. (1822-1830)
  418. Antoni Kempfi kapitan 2 klasy artyl. garniz. (1815-1825)
  419. Aleksander Kempski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  420. Aleksander Kempski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  421. Jan Kempski major kom. pl. Kalisza (1815-1824)
  422. Antoni Kendzierski podporucznik korp. inwal. (1819-1820)
  423. Paweł Kęszycki podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  424. Jan Kicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  425. Ludwik Kicki podpułkownik p. strz. kon. gw., adj. W. Ks. Konstantego (1815-1820)
  426. Piotr Kiekiernicki major p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  427. Mikołaj Kiełkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  428. Maksymilian Kierski podpułkownik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  429. Ludwik Kierwiński podpułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  430. Jakub Kieszkowski major kom. Szczuczyna (1815-1830)
  431. Tomasz Kijanowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1826)
  432. Ignacy Kijeński porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  433. Stanisław Kindler major p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  434. Antoni Kirkor major korp. weter. (1815-1830)
  435. Franciszek Kirkor podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  436. August Kisielnicki kapitan nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  437. Andrzej Kiwerski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  438. Stanisław Klassen podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  439. Bernard Kleczkowski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  440. Karol Klemczyński podporucznik rakietn. piesz. (1826-1830)
  441. Marcin Klemensowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  442. Sebastian Kleniewski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  443. Feliks Kleszczyński kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  444. Józef Klewicz kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  445. Stanisław Klicki generał dywizji strz. kon. (1815-1830)
  446. Wacław Klicki kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  447. Aleksander Kmita porucznik korp. weter. (1815-1830)
  448. Aleksander Kobuszyński kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  449. Teodor Kobylański pułkownik artyl. (1815-1829)
  450. Franciszek Kobyliński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  451. Franciszek Kochanowski kapitan p. 8 piech. lin., adj. gen. Zajączka (1815-1826)
  452. Ksawery Kochanowski podpułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  453. Józef Koczyński podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  454. Józef Koitkowski kapitan sztabu główn. (1815-1830)
  455. Klemens Kołaczkowski pułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  456. Ferdynand Kolbe kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  457. Aleksander Kolbersz podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  458. Jan Kolędowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  459. Feliks Kolendowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  460. Florian Komirowski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  461. Karol Komorek major p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  462. Michał Komorowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1827-1830)
  463. Tomasz Konarski podpułkownik artyl. kon. (1815-1830)
  464. Józef Kondracki kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  465. Alojzy Konopacki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  466. Aleksander Konopka podpułkownik p. 1. ułanów (1815-1830)
  467. Franciszek Kontrynowicz podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  468. Franciszek Kopyczyński podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  469. Józef Koriot podpułkownik inżyn. (1815-1830)
  470. Wojciech Koronkiewicz porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1820)
  471. Michał Korytowski pułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  472. Krzysztof Koryzna kapitan artyl. piesz. (1815-1830)
  473. Stanisław Korzeniowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  474. Julian Korzybski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  475. Tomasz Kosiarkiewicz kapitan p. 7 piech. lin. (1822-1828)
  476. Aleksy Kosicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  477. Adam Kosiński kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  478. Józef Kosiński kapitan artyl. kon. (1815-1830)
  479. Leon Kosiński podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  480. Franciszek Kosko major p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  481. Ignacy Kosko kapitan korp. weter. (1815-1830)
  482. Bartłomiej Kosmowski porucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  483. Franciszek Koss pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  484. Józef Koss podporucznik rakietn. piesz. (1830-)
  485. Marian Kossakowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  486. Aleksander Kossecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1829-1830)
  487. Ksawery Kossecki generał dywizji (1815-1830)
  488. Michał Kossecki pułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1825)
  489. Stanisław Kossowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  490. Sylwester Kostecki porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  491. Józef Koszucki kapitan szkoły appl. (1815-1830)
  492. Michał Kośmiński kapitan p. 1 ułanów (1815-1822)
  493. Jan Kotowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  494. Józef Kotulski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  495. Józef Kovachich kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  496. Franciszek Kowalski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  497. Gabriel Kowalski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  498. Jan Kowalski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  499. Jan Kowalski kapitan p. 2 ułanów (1815-1826)
  500. Józef Kowalski podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  501. Sebastian Kowalski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  502. Jan Kowański podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  503. Franciszek Kozakowski pułkownik kwaterm. gen. (1818-1830)
  504. Władysław Kozakowski major p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  505. Tomasz Koziarkiewicz kapitan na reformie piechoty (1815-1821)
  506. Jakub Koziarski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-)
  507. Ignacy Kozicki kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-)
  508. Karol Kozicki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  509. Jan Kozietulski pułkownik p. 4 ułanów (1819-1820)
  510. Adam Kozłowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  511. Józef Kozłowski podpułkownik na reformie jazdy (1815-1826)
  512. Józef Kozłowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  513. Józef Kożuchowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  514. Feliks Krasiński podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  515. Henryk Krasiński podporucznik p. gren. gw. (1825-1828)
  516. Hilary Krasiński pułkownik kom. Modlina (1819-1820)
  517. Izydor Krasiński generał piechoty (1815-1830)
  518. Wincenty Krasiński generał jazdy (1815-1830)
  519. Aleksy Krasnodębski podpułkownik maj. pl. Zamościa. (1815-1830)
  520. Antoni Krassowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1817-1830)
  521. Antoni Krassuski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  522. Jan Kratowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  523. Antoni Krauz porucznik komp. rzemieśln. (1824-1830)
  524. Szymon Krawczykiewicz podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  525. Andrzej Kroczyński porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  526. Ludwik Krokowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  527. Adolf Krosnowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  528. Antoni Krosnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1829)
  529. Stanisław Krosnowski podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  530. Wojciech Krosnowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  531. Józef Krówczyński porucznik p. 2 piech. lin. (1823-1830)
  532. Jan Krukowiecki generał dywizji (1815-1830)
  533. Henryk Kruszewski podporucznik rakietn. kon. (1815-1830)
  534. Ignacy Kruszewski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Kurnatowskiego (1815-1830)
  535. Karol Kruszewski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  536. Wincenty Kruszewski podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  537. Jan Krysiński pułkownik artyl. (1815-1830)
  538. Andrzej Krzeczkowski major korp. pociągu (1815-1826)
  539. Józef Krzysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1827-1830)
  540. Seweryn Krzyżanowski podpułkownik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  541. Marcin Kuczborski major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  542. Karol Kuczyński porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  543. Hilary Kujawski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-)
  544. Józef Kulczycki podporucznik p. 4 piech. lin., adj. gen. Stanisława Potockiego (1825-1830)
  545. Wawrzyniec Kulesza porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  546. Kazimierz Kulikowski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  547. Apolinary Kurnatowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  548. Zygmunt Kurnatowski generał dywizji p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  549. Jan Kurowski porucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  550. Onufry Kurowski porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  551. Zenon Kwaśniowski podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  552. Jan Kweizer kapitan główn. dyżur. p. gren. (1815-1830)
  553. Dominik Kwiatkowski major p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  554. Baltazar Łabędzki porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  555. Piotr Łabędzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  556. Franciszek Łącki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  557. Stanisław Łącki kapitan p. 3 strz. kon. (1822-1827)
  558. Wojciech Łączkowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  559. Paulin Łączyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  560. Józef Łakiewicz podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  561. Seweryn Lalewicz podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  562. Bartłomiej Lanckoroński podpułkownik weter. czyn. (1815-1830)
  563. Paweł Łapiński porucznik rakietn. kon. (1815-1830)
  564. Aleksander Łaski podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  565. Konstanty Łaski podporucznik korp. inżyn. (1828-1830)
  566. Rafał Łaski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1829)
  567. Stefan Laskowski major weter. czyn. (1815-1830)
  568. Julian Lasocki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1825)
  569. Stanisław Łaszczyński podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  570. Antoni Łaszewski pułkownik korp. weter. (1815-1827)
  571. Ferdynand Łaszewski podpułkownik sztab główny (1815-1830)
  572. Wojciech Łaszewski podpułkownik korp. pociągu (1815-1830)
  573. Piotr Lebrun podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  574. Franciszek Ledóchowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  575. Ignacy Ledóchowski pułkownik dyr. ars. skład. (1815-1830)
  576. Jan Lelewel kapitan korp. inżyn., adj. gen. Malletskiego (1815-1830)
  577. Kazimierz Lemański porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  578. Michał Lenkiewicz kapitan p. 2 ułanów (1815-1828)
  579. Paweł Lenkiewicz podpułkownik korp. inwal. (1819-)
  580. Jan Lepige podpułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  581. Michał Leski podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1828)
  582. Stanisław Leski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  583. Franciszek Leszczyński porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  584. Joachim Leśniewicz podporucznik kwaterm. gen. (1815-1821)
  585. Józef Leśniowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  586. Piotr Leśniowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  587. Ignacy Łętowski porucznik p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  588. Grzegorz Lewandowski porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  589. Jan Lewandowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  590. Kajetan Lewandowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  591. Jerzy Lewartowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  592. Szymon Lewicki kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  593. Jakub Lewiński podpułkownik , szef szt. jazdy (1815-1830)
  594. Michał Lewiński kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1827)
  595. Józef Lex kapitan sztabu główn. (1815-1830)
  596. Józef Liber podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  597. Karol Libiszewski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  598. Antoni Linda podporucznik p. 3 ułanów (1829-1830)
  599. Stefan Linda podporucznik korp. inżyn. (1825-1830)
  600. Jan Link podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  601. Aleksander Linsenbarth podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  602. Ignacy Lipiński podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  603. Jan Lipiński major p. 1 piech. lin. (1815-1829)
  604. Józef Lipiński podporucznik p. 7 piech. lin. (1820-1830)
  605. Karol Lipiński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  606. Teodor Lipiński podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  607. Wilhelm Lipiński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  608. Feliks Lipski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  609. Rafał Lipski podporucznik komp. robotn. (1824-1830)
  610. Tadeusz Lipski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1828)
  611. Roman Lisicki kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  612. Benedykt Lisowiecki porucznik korp. weter. (1828-1830)
  613. Ignacy Liszewski podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  614. Michał Litwicki podporucznik p. 1. strz. kon. (1830-)
  615. Konstanty Lityński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  616. Jan Łoski podpułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1825)
  617. Franciszek Łoś podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  618. Karol Łoś podporucznik p. 2 ułanów (1824-1829)
  619. Paweł Lubański kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  620. Józef Łubieński podporucznik p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  621. Antoni Łubkowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  622. Michał Lubowicki podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  623. Filip Lubowiecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  624. Kasper Luga podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  625. Antoni Łukasiński podporucznik artyl. Modlina (1815-1830)
  626. Stanisław Łukasiński podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  627. Walery Łukasiński major na reformie (1815-1824)
  628. Antoni Łukowski major korp. pociągu (1815-1830)
  629. Ignacy Lulewicz porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1815-1821)
  630. Wiktor Łuszczewski podporucznik kwaterm. gen. (1815-1829)
  631. Józef Lutostański podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  632. Rafał Lutowski podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  633. Kazimierz Lux major p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  634. Ignacy Macharzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  635. Antoni Madaliński kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  636. Mikołaj Madaliński porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  637. Kazimierz Maiewski major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  638. Kazimierz Maiewski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  639. Leonard Maiewski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  640. Antoni Makay kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  641. Antoni Makowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  642. Henryk Małachowski podporucznik p. 3 ułanów (1824-1825)
  643. Władysław Małachowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1823)
  644. Julian Malczewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1827-1830)
  645. Henryk Malhomme podporucznik artyl. Zamościa. (1830-)
  646. Kasper Malinowski major kom. Biskupie (1815-1830)
  647. Jan Malletski generał brygady artyl. (1815-1830)
  648. Marcin Manicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  649. Franciszek Manini kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  650. Jan Mańko porucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  651. Aleksander Marchocki podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  652. Jan Marcinkiewicz podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  653. Florian Marczewski podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  654. Adam Markowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  655. Józef Markowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  656. Krzysztof Markowski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  657. Władysław Markowski podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  658. Paweł Maruszewski major p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  659. Rudolf Marzantowicz kapitan artyl. kon. (1815-1827)
  660. Feliks Masłowicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  661. Dyonizy Masłowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  662. Karol Masłowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  663. Edward Maykowski podpułkownik batal. saperów (1815-1830)
  664. Ludwik Mazurkiewicz podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  665. Franciszek Męciński podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  666. Filip Meciszewski pułkownik inżyn. (1815-1830)
  667. Adam Medyński podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  668. Ignacy Medyński podporucznik korp. żandarm. (1827-1830)
  669. Adam Melcer podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1827)
  670. Jan Metze kapitan 2 klasy rakietn. piesz. (1815-1830)
  671. Jędrzej Meyer major korp. inwal. (1815-1830)
  672. Jan Meyzner porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  673. Stanisław Miączyński major p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  674. Karol Michaelis kapitan korp. żandarm. (1815-1824)
  675. Ludwik Michalicki podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  676. Ignacy Michałowski podporucznik artyl. kon. (1829-1830)
  677. Józef Michałowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  678. Leopold Michałowski podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  679. Seweryn Michałowski podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  680. Wincenty Michałowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  681. Feliks Michalski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  682. Franciszek Miecznikowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  683. Adam Mierosławski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  684. Franciszek Mierosławski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  685. Józef Mieroszewski major , adj. gen. Zajączka (1815-1821)
  686. Józef Mierzejewski major korp. pociągu (1815-1830)
  687. Andrzej Mieszkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  688. Jan Mikoszewski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  689. Henryk Milberg generał brygady , szef szt. Gwardyi (1815-1830)
  690. Ludwik Milberg podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1824)
  691. Kasper Milczarski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  692. Franciszek Milewski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  693. Adam Miller porucznik p. 3 strz. kon., główne dyżurstwo. (1815-1830)
  694. Józef Miller pułkownik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  695. Ludwik Miller kapitan korp. weter. (1815-1830)
  696. Urban Miłodroski podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  697. Franciszek Miniszewski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  698. Wilhelm Minter pułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  699. Józef Miranowicz podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  700. Szymon Mirecki podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  701. Onufry Misiewicz porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  702. Łukasz Misurkiewicz podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  703. Wincenty Mniewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  704. Ferdynand Moeller podpułkownik kom. Kalisza (1815-1830)
  705. Karol Moeller major korp. inwal. (1815-1827)
  706. Franciszek Morawski generał brygady 1. dyw. l piech. (1815-1820)
  707. Józef Morynowicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  708. Tadeusz Mostowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  709. Jan Mroczkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  710. Józef Mrowiński major p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  711. Józef Mroziński generał brygady , szef sztabu piech. (1815-1830)
  712. Mikołaj Mrozowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  713. Łukasz Mrożek kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-)
  714. Paweł Muchowski podpułkownik na reformie piechoty (1815-1830)
  715. Adam Multanowski podporucznik artyl. (1822-1830)
  716. Andrzej Murzynowski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1829)
  717. Jakub Murzynowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  718. Edward Mycielski major korp. weter. (1815-1830)
  719. Ignacy Mycielski generał brygady korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  720. Michał Mycielski kapitan , adj. W. Ks. Konstantego (1815-1829)
  721. Ignacy Mysłakowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  722. Gustaw Myszkowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1826)
  723. Józef Nagórski porucznik p. gren. gw. (1819-)
  724. Antoni Nakielski major p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  725. Fel. Naramowski podporucznik weter., adj. pl. Zamościa (1827-1830)
  726. Józef Narbutt kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  727. Antoni Narkiewicz porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  728. Justyn Narkiewicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  729. Konstanty Naski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  730. Józef Necki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  731. Feliks Nesterowicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1824)
  732. Aleksander Neuman podporucznik artyl. piesz. (1829-)
  733. Mateusz Neuman podpułkownik p. 3 ułanów (1815-1830)
  734. Wojciech Niekrasz kapitan korp. weter. (1815-1830)
  735. Tadeusz Niementowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  736. Jan Nieszkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  737. Wilhelm Nieszkowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  738. Wincenty Nieszokoć porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  739. Jerzy Niewęgłowski podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  740. Kajetan Niewęgłowski podporucznik p. gren. gw. (1829-1830)
  741. Tadeusz Niewodowski kapitan p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  742. Maksymilian Niezabitowski major p. 1. ułanów (1819-)
  743. Ferdynand Nieznański porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  744. Adam Nikorowicz podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  745. Antoni Niżowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  746. Piotr Noakowski porucznik p. 1 ułanów (1823-1830)
  747. Antoni Noffok podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  748. Jan Noffok kapitan p. gren. gw., adj. gen. Rautenstraucha (1815-1830)
  749. Adam Nosarzewski podpułkownik p. 2 ułanów (1819-1820)
  750. Jan Noskowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  751. Stanisław Nowakowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  752. Franciszek Nowicki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  753. Józef Nowicki generał brygady (1815-1830)
  754. Antoni Nowiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  755. Stanisław Nowodworski porucznik p. 4 strz. kon., adj. gen. Rożnieckiego (1815-1826)
  756. Wincenty Nowodworski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Rożnieckiego (1827-1830)
  757. Feliks Nowosielski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  758. Leon Nowosielski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  759. Walenty Nowowieyski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  760. Leopold Oborski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  761. Ludwik Oborski podpułkownik p. 3 piech. lin. (1815-1829)
  762. Seweryn Obrębski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  763. Antoni Obrodzki kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  764. Wiktor Obyrn porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  765. Józef Oczkowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  766. Antoni Okólski podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  767. Stanisław Okólski podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1828)
  768. Antoni Olędzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  769. Ksawery Olędzki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1830)
  770. Tomasz Olędzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  771. Michał Olewiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1826)
  772. Kazimierz Olexiński porucznik batal. saperów (1815-1830)
  773. Antoni Olszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1830)
  774. Jakub Olszewski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  775. Jan Olszewski kapitan batal. weter. czyn. (1815-1830)
  776. Jan Olszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  777. Leon Olszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  778. Roman Olszewski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  779. Józef Orlikowski kapitan 2 klasy artyl. kon. gw. (1815-1828)
  780. Klemens Orliński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  781. Ignacy Orłowski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  782. Wojciech Osiecki major na reformie (1815-1830)
  783. Stanisław Osiński porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1821)
  784. Ignacy Osmólski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  785. Jan Osmólski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  786. Mikołaj Osmólski porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. Rożnlecklego (1815-1830)
  787. Wojciech Osmólski podporucznik komp. robocz. (1827-1830)
  788. Wiktor Ossoliński podpułkownik p. strz. kon. gw. (1819-)
  789. Celestyn Ossowski kapitan na reformie (1815-1830)
  790. Jan Ossowski podpułkownik korp. inwal. (1815-1822)
  791. Szymon Ostafiński kapitan 1 klasy batal. saperów (1815-1830)
  792. Ignacy Ostaszewski porucznik korp. weter. (1828-1830)
  793. Jan Ostaszewski kapitan 1 klasy artyl. kon. (1815-1830)
  794. Michał Ostaszewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  795. Walenty Ostaszewski podporucznik korp. (1815-1830)
  796. Benedykt Ostrowski major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  797. Dominik Ostrowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  798. Michał Ostrowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  799. Anastazy Oszczekliński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  800. Tomasz Otocki podporucznik p. 1 ułanów (1828-1829)
  801. Jakub Otto kapitan artyl. (1815-1830)
  802. Jakub Pacanowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1821)
  803. Kasper Paciorkowski p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  804. Franciszek Paczkowski pułkownik p. gren. gw. (1815-1821)
  805. Stanisław Paczkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  806. Antoni Paczyński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  807. Seweryn Pągowski kapitan p. 4 strz. piesz., gewaltygier (1815-1830)
  808. Stanisław Pągowski podporucznik p. gren. gw., adj. sztabu dyw. (1825-1830)
  809. Jan Paiewski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  810. Feliks Pancer porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  811. Józef Paprocki kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  812. Kazimierz Paprocki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  813. Walenty Paprocki kapitan na reformie (1815-1830)
  814. Grzegorz Paprowicz podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  815. Józef Pasierbski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  816. Jan Paszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  817. Kazimierz Paszkowicz podpułkownik komisaryat ubiorczy (1815-1830)
  818. Aleksander Paszkowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  819. Józef Paszkowski kapitan szkoła aplik. (1815-1830)
  820. Antoni Paszyc kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  821. Franciszek Patek kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  822. Wincenty Pawełecki major na reformie (1815-1830)
  823. Dymitry Pawlicz(sz)ak podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  824. Józef Pawlikowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  825. Faustyn Pawłowicz kapitan p. gren. gw., adj. gen. Żymirskiego (1815-1830)
  826. Antoni Pawłowski generał brygady 2. dyw. 2 piech. (1815-1830)
  827. Antoni Pawłowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  828. Wojciech Pawłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  829. Michał Pełczyński pułkownik kwaterm. gen. (1815-1829)
  830. Kasper Peperski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  831. Józef Pestkowski major p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  832. Benedykt Peszyński kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  833. Paweł Pętkowski podporucznik korp. żandarm. (1824-1830)
  834. Antoni Petrykowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  835. Ksawery Petzoldt major kasy wojskowe (1815-1830)
  836. Karol Pflugbeil podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  837. Jan Piaskowski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  838. Szymon Piechowicz kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  839. Jakub Pieczkowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  840. Karol Piędzicki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  841. Stanisław Pienczykowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  842. Henryk Pieniążek podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  843. Franciszek Piętka podpułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  844. Mikołaj Pietrusiewicz kapitan p. 3 strz. piesz., adj. placu Warszawy (1815-1827)
  845. Andrzej Pigulski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  846. Erazm Pijanowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  847. Józef Piotrowski porucznik kap. bram. Zamościa. (1815-1830)
  848. Marcelli Piotrowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  849. Michał Piotrowski generał brygady (1815-1825)
  850. Tadeusz Piotrowski pułkownik na reformie (1815-1830)
  851. Wincenty Piotrowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  852. Jacenty Piskorski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  853. Ignacy Piwecki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  854. Stefan Piwecki major p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  855. Jan Płachecki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  856. Franciszek Plewiński podpułkownik artyl. (1815-1825)
  857. Józef Plewiński podporucznik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  858. Władysław Plocer podporucznik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  859. Jan Płodowski podporucznik artyl. (1822-1830)
  860. Antoni Płonczyński pułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  861. Nepomucen Płonczyński podpułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  862. Władysław Płonczyński podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  863. Grzegorz Pluciński kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  864. Aleksander Podczaski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1829)
  865. Feliks Podczaski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  866. Joachim Podczaski podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  867. Teodor Podczaski kapitan p. gren. gw., adj. gen. Blumera (1815-1830)
  868. Józef Podlesiecki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  869. Antoni Podlich major p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  870. Piotr Pogonowski podporucznik kwaterm. gen. (1827-1830)
  871. Tomasz Polakiewicz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  872. Józef Polakowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  873. Michał Poleski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  874. Kalikst Pomernacki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1824)
  875. Feliks Pomorski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  876. Karol Pomorski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  877. Onufry Pomorski podporucznik komp. robocz. (1822-1830)
  878. Sebastian Popiel podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  879. Andrzej Popielnicki podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  880. Ignacy Popławski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  881. Antoni Porczyński porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  882. Wincenty Porębski kapitan p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  883. Maksymilian Postawka podporucznik rakietn. kon. (1824-1827)
  884. Antoni Potocki generał brygady p. 2 strz. kon. (1815-1828)
  885. Artur Potocki podpułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1819-)
  886. Franciszek Potocki major p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1824)
  887. Mikołaj Potocki podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  888. Przemysław Potocki podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1829)
  889. Stanisław Potocki generał piechoty (1815-1830)
  890. Tomasz Potocki podporucznik artyl. kon. (1829-1830)
  891. Dominik Pozlewicz podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  892. Wincenty Poznański podporucznik p. 1 piech. lin., adj. pl. Warszawy (1815-1830)
  893. Antoni Prądzyński porucznik p. 1 ułanów (1819-)
  894. Ignacy Prądzyński podpułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  895. Florian Prątnicki podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  896. Wojciech Prędowski kapitan p. 4 ułanów (1819-)
  897. Prot Proszyński podporucznik artyl. kon. gw. (1822-1828)
  898. Józef Pruski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  899. Jan Pruszyński major p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  900. Tomasz Pruszyński podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  901. Konstanty Przebendowski generał brygady p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  902. Antoni Przeciszewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  903. Bronisław Przemyski podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  904. Ignacy Przyborowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  905. Jan Przyborowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  906. Józef Przyborowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  907. Jan Przybylski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  908. Józef Przybylski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  909. Michał Przyrembel podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  910. Wiktor Psarski major korp. inwal. (1815-1830)
  911. Jan Puszet major p. 4 ułanów (1815-1830)
  912. Jan Rączkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  913. Wojciech Raczyński podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  914. Andrzej Radkiewicz major p. 3 piech. lin. (1815-1819)
  915. Stanisław Radkiewicz podporucznik kwaterm. gen. (1825-1830)
  916. Kasper Radliński kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  917. Mikołaj Radliński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  918. August Radwan pułkownik p. 1 piech. lin. (1815-1829)
  919. Jan Radzibor kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  920. January Raiecki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1826)
  921. January Raiecki porucznik p. 3 strz. kon. (1827-1830)
  922. Adam Rakowski podporucznik korp. żandarm. (1822-1830)
  923. Ludwik Ratomski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  924. Józef Rauer major p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  925. Józef Rautenstrauch generał dywizji (1815-1830)
  926. Stanisław Rechowicz podpułkownik na reformie (1815-1830)
  927. Jakub Redel generał brygady artyl. piesz. (1815-1830)
  928. Ludwik Referowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1822)
  929. Ignacy Regulski kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  930. Józef Regulski pułkownik na reformie (1815-1830)
  931. Karol Reinisch podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  932. Franciszek Relicki podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  933. Julian Rembieliński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  934. Jerzy Remiszewski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  935. Karol Remiszewski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  936. Antoni Reszka podpułkownik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  937. Wojciech Rewoliński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  938. Leonard Reynhold podpułkownik korp. weter. (1815-1827)
  939. Tomasz Rogowski major na reformie (1815-1830)
  940. Aleksander Roguski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  941. Franciszek Rohland pułkownik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  942. Patrycy Rohoziński podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1824)
  943. Józef Rohr porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  944. Maciej Rolbiecki podpułkownik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  945. Teodor Rolski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  946. Józef Roman podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  947. Seweryn Roman major p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  948. Wiktor Roman podpułkownik komisaryat ubiorczy (1815-1830)
  949. Józef Rosengardt porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  950. Fryderyk Rossmann kapitan 2 klasy (1815-1830)
  951. Henryk Rossmann podpułkownik korp. inżyn. (1815-1830)
  952. Adam Rostkowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  953. Józef Rostowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1830)
  954. Cypryan Roszkiewicz podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  955. Antoni Roślakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  956. Mikołaj Rouget pułkownik korp. weter. (1815-1830)
  957. Ignacy Rozmysłowski major weter. czyn. (1815-1829)
  958. Jan Rozwadowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  959. Józef Rozwadowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  960. Antoni Rożański kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  961. Aleksander Rożniecki generał jazdy (1815-1830)
  962. Karol Rożycki porucznik p. 2 ułanów (1815-1827)
  963. Jakub Rubinkiewicz podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  964. Antoni Rudnicki podpułkownik dyr. arsen. bud. (1815-1830)
  965. Józef Rudnicki kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  966. Kasper Rudnicki major p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  967. Adolf Rumpel kapitan na reformie jazdy (1815-1828)
  968. Franciszek Russyan major p. 1. ułanów (1815-1830)
  969. Roman Rutkowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  970. Andrzej Ruttie pułkownik p. 4 ułanów (1815-1830)
  971. Alojzy Rybczyński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1829)
  972. Kazimierz Rybczyński porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  973. Maciej Rybiński pułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  974. Marcin Rybiński major p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  975. Stanisław Rybiński porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  976. Jan Rychłowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  977. Stanisław Rychłowski major p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  978. Wacław Rydzewski porucznik na reformie jazdy (1819-)
  979. Feliks Rylski major korp. inwal. (1815-1828)
  980. Kazimierz Ryttel porucznik p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  981. Onufry Rzepecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  982. Ignacy Rzewuski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  983. Leon Rzewuski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  984. Ludwik Rzewuski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1828)
  985. Stanisław Rzewuski podporucznik artyl. (1825-1830)
  986. Józef Rzotkiewicz pułkownik korp. inwal. (1815-1828)
  987. Jan Sadowski kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  988. Antoni Sałacki generał brygady korp. inżyn. (1815-1830)
  989. Michał Satyr podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  990. Jan Sawczyński podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  991. Jan Schwerin pułkownik artyl. kon. gw. (1815-1827)
  992. Piotr Sendek major weter. czyn. (1815-1830)
  993. Józef Seydlitz pułkownik korp. inwal. (1815-1830)
  994. Kasper Siekierzyński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  995. Euzebiusz Siemianowski pułkownik kom. Zamościa (1815-1822)
  996. Tomasz Siemiątkowski generał brygady , p.o. szefa sztabu gł. (1815-1830)
  997. Gabriel Siemoński kapitan p. 3 piech. lin. (1827-1830)
  998. Jan Sienkiewicz porucznik p. 8 ułanów (1815-1830)
  999. Leon Siennicki major korp. pociągu (1815-1828)
  1000. Karol Sierakowski generał artylerii (1819-)
  1001. Wacław Sierakowski pułkownik na reformie piechoty (1815-1830)
  1002. Jan Sierawski generał brygady (1815-1830)
  1003. Walery Sierzputowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1004. Łukasz Sikorski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1005. Fortunat Skarżyński podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1006. Kazimierz Skarżyński pułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1007. Tomasz Skrobecki kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1008. Jan Skrzynecki pułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1009. Piotr Skrzyński porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1010. Kazimierz Skulimowski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1011. Józef Słupecki kapitan p. gren. gw. (1819-)
  1012. Kazimierz Słupecki pułkownik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1013. Słanisław Smett podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1014. Władysław Snarski podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1015. Michał Sobieski podpułkownik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  1016. Józef Sokolnicki pułkownik jazdy na reformie. (1819-1820)
  1017. Walenty Sokołowski podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  1018. Ignacy Sosnkowski major p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1019. Jakub Sośnicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1020. Józef Sowiński pułkownik szkoła aplik. (1815-1830)
  1021. Jerzy Sparmann porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1022. Rychard Speth podpułkownik , adj. X. Wurtemberg. (1824-1821)
  1023. Jan Staniszewski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1024. Jan Staszyński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1025. Ksawery Stępkowski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1026. Feliks Stokowski podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1027. Jan Stokowski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1028. Antoni Strażyński podpułkownik korp. żandarm. (1815-1830)
  1029. Andrzej Strowski podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1030. Zygmunt Stryieński pułkownik , szef sztabu dyw. (1815-1830)
  1031. Anastazy Strzelecki major na reformie (1815-1830)
  1032. Błażej Strzelecki porucznik korp. weter. (1828-1830)
  1033. Kajetan Stuart generał brygady płatnik (1815-1824)
  1034. Józef Stupnicki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1035. January Suchodolski kapitan p. gren. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1830)
  1036. Franciszek Suchorzewski podpułkownik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1037. Tadeusz Suchorzewski generał brygady l ułanów. (1815-1830)
  1038. Michał Suhr podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1039. Joachim Sulistrowski podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  1040. Andrzej Sumiński podporucznik p. 4 ułanów (1815-1826)
  1041. Mikołaj Szawłowski major korp. weter. (1815-1830)
  1042. Ignacy Szeffer kapitan korp. inwal. (1819-)
  1043. Piotr Szembek generał brygady 3 piech. l dyw. (1815-1830)
  1044. Augustyn Szemiot podporucznik p. strz. kon. gw. (1824-1830)
  1045. Franciszek Szercel podpułkownik weter. czyn. (1815-1830)
  1046. Feliks Szlaski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  1047. Roch Szlupowicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1821)
  1048. Jan Szmauch podpułkownik weter. czyn. (1815-1824)
  1049. Walenty Szmigielski major p. 1. strz. piesz. (1822-1826)
  1050. Franciszek Sznayde major p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1051. Jan Szpinger podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1052. Teofil Szpotański major p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1053. Adam Szubert podpułkownik artyl. kon. (1815-1821)
  1054. Jan Szumlański porucznik weter. czyn. (1815-1824)
  1055. Jan Szyjewski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1819)
  1056. Józef Szymanowski pułkownik p. gren. gw., filgeladjutant (1815-1820)
  1057. Antoni Szymański major p. 2 ułanów (1815-1819)
  1058. Rudolf Ślaski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1059. Słanisław Śleszyński kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  1060. Dezyderyusz Śliwiński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1061. Walenty Śmigielski podpułkownik p. 3 strz. piesz. (1821-1830)
  1062. Pantaleon Świdziński major na reformie (1815-1830)
  1063. Józef Święcicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1829)
  1064. Karol Świeżawski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1065. Michał Tarnecki podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1066. Antoni Tarnowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1067. Dominik Terlecki kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1068. Edward Thym kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1069. Michał Toczyski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  1070. Jędrzej Tokarski kapitan p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1071. Józef Toliński generał brygady , szef sztabu gł. (1815-1823)
  1072. Piotr Tomaszewski kapitan piech. na reformie. (1815-1830)
  1073. Jan Tomicki generał brygady (1815-1830)
  1074. Kazimierz Trębicki kapitan grenadj. gw., adj. W. Ks. Konstantego (1815-1830)
  1075. Ludwik Trębicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1076. Stanisław Trębicki generał brygady w sztabie W. Ks. (1815-1830)
  1077. Józef Trojanowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1078. Wincenty Trzebuchowski podpułkownik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1079. Jędrzej Trzeszczkowski major korp. inwal. (1819-)
  1080. Józef Tucz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1081. Karol Turno pułkownik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1815-1830)
  1082. Zygmunt Turno kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1083. Wincenty Twardzicki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1084. Józef Twarowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1085. Kajetan Twarowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1086. Kazimierz Tycz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1087. Edward Tys podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  1088. Antoni Umieniecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1824)
  1089. Romuald Urbański podpułkownik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1090. Kazimierz Uszyński podpułkownik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1091. Marcin Uziębło podpułkownik korp. weter. (1815-1830)
  1092. Franciszek Valentin d'Hauterive pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1093. Piotr Valentin d'Hauterive kapitan p. gren. gw., adj. gen. Stanisława Potockiego (1815-1830)
  1094. Tadeusz Vander-Noot porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1095. Piotr Wacławowicz podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1096. Maciej Wągrodzki kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1823)
  1097. Józef Walewski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  1098. Józef Wasilewski generał brygady korp. kadet. w Kaliszu (1819-1820)
  1099. Stanisław Wąsowicz pułkownik nie będący w służbie czyn. (1819-)
  1100. Józef Wąsowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1101. Jędrzej Węgłowski porucznik artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1102. Karol Weisflog pułkownik artyl. piesz. (1815-1830)
  1103. Gracjan Wenda kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1104. Kazimierz Werpechowski kapitan 2 klasy artyl. Modlina (1815-1830)
  1105. Jan Weyssenhoff generał dywizji ułanów. (1815-1830)
  1106. Wojciech Wichrowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1107. Walenty Widacki kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1108. Korneli Wide porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  1109. Antoni Wieniawski podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1110. Wincenty Wierzbięta kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1111. Jan Wilski podporucznik p. 1. strz. kon. (1830-)
  1112. Feliks Wiszniewski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1822-1830)
  1113. Józef Wiszniewski major p. 2 ułanów (1815-1827)
  1114. Józef Wiśniewski major p. 2 ułanów (1815-1830)
  1115. Konstanty Wiśniewski kapitan 1 klasy korp. inżyn. (1815-1822)
  1116. Jan Wodziński kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1117. Leopold Wolf kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1118. Adam Wolski podpułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1119. Hipolit Wolski major korp. weter. (1815-1830)
  1120. Jan Wolski podporucznik rakietn. kon. (1826-1830)
  1121. Jan Wolski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1122. Wincenty Wolski pułkownik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1123. Ludwik Woycicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1124. Józef Woyciechowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1125. Michał Woyciechowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  1126. Antoni Woynarowski major na reformie (1815-1830)
  1127. Ludwik Woyniłowicz podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  1128. Antoni Wroniecki podpułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1129. Franciszek Wronowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1830-)
  1130. Józef Wrześniewski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1131. Adam Wurtemberg generał brygady (1815-1830)
  1132. Roman Wybranowski podpułkownik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1133. Jan Wydorowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1134. Tadeusz Wyleżyński podpułkownik p. strz. kon. gw., adj. gen. W. Krasińskiego (1815-1830)
  1135. Antoni Wyrzykowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  1136. Piotr Wysocki podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  1137. Teodor Wysocki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1138. Józef Wyszkowski pułkownik kwaterm. gen. (1815-1827)
  1139. Antoni Wyszyński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1140. Józef Zaborski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1141. Józef Zajączek generał piechoty (1815-1826)
  1142. Aleksander Zakrzewski podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  1143. Tadeusz Zakrzewski major na reformie (1815-1830)
  1144. Józef Zalewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1145. Józef Załuski pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1829)
  1146. Roman Załuski porucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1819-1820)
  1147. Gabriel Zambrzycki major p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1148. Władysław Zamoyski podporucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1822-1830)
  1149. Edmund Zaremba podporucznik p. 1. piech. lin. (1829-)
  1150. Aleksander Zawadzki podpułkownik główn. dyżurstw., gewaltygier główny (1815-1830)
  1151. Kazimierz Zawadzki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  1152. Onufry Zawadzki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1153. Walenty Zawadzki pułkownik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1154. Ignacy Zawidzki pułkownik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1155. Antoni Zdanowski podpułkownik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1156. Apolinary Zdzitowiecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1157. Józef Zdzitowiecki podpułkownik p. gren. gw. (1815-1829)
  1158. Hieronim Zelwietr porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1159. Karol Zieliński podpułkownik na reformie (1815-1830)
  1160. Benedykt Zielonka pułkownik p. strz. kon. gw., filgeladjutant (1815-1830)
  1161. Mikołaj Ziemborowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1162. Stefan Ziemięcki pułkownik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1163. Józef Zwoliński podpułkownik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1164. Karol Zywult major p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1165. Franciszek Żarski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1166. Kajetan Żarski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1167. Ignacy Żeliński podpułkownik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1168. Edward Żółtowski generał dywizji p. 2 piech. (1815-1830)
  1169. Antoni Żwan porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1170. Kazimierz Żwan pułkownik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1171. Benedykt Żygodzki porucznik korp. inwal. (1828-1830)
  1172. Franciszek Żymirski generał brygady p. gren. gw. (1815-1830)

Czekający na identyfikację i umieszczenie w WGM

  1. Tytus Abramowicz podporucznik grenadj. gw. (1825-1826)
  2. Szczepan Abratowski podporucznik weter. (1815-1826)
  3. Stanisław Adamski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  4. Karol Alexandrowicz porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1821)
  5. Józef Andruszkiewicz podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  6. Aleksander Aniołkowski podporucznik komp. robocz. (1827-1830)
  7. Marcin Antuszewicz podporucznik główn. dyżurstw. (1815-1830)
  8. Jan Anyżewski podporucznik weter. (1818-1830)
  9. Wilhelm Ave podporucznik na reformie (1815-1829)
  10. Antoni Baczyński porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  11. Ignacy Baczyński podporucznik p. gren. gw. (1827-1830)
  12. Józef Bądkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  13. Jan Bagiński podporucznik inwal. (1815-1830)
  14. Józef Bagniewski podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  15. Stefan Bagniewski porucznik p. gren. gw. (1819-)
  16. Władysław Banczakiewicz podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1826)
  17. Kajetan Baniewski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1827)
  18. Jan Barankiewicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  19. Jan Baranowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  20. Michał Baranowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  21. Wincenty Baranowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  22. Walenty Barbowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  23. Alojzy Barcikowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1826-1829)
  24. Antoni Barowicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  25. Ignacy Bartosiewiecki kapitan żandarm. (1815-1830)
  26. Kajetan Bartoszewicz kapitan p. 2 piech. lin., adj. gen. b. Żymirskiego (1815-1821)
  27. Jan Bauer porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  28. Wincenty Baykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1822)
  29. Jan Bazarewski podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  30. Antoni Bełdowski podporucznik korp. inwal. (1826-1830)
  31. Jan Benczkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1822-1826)
  32. Ferdynand Benezet kapitan 2 klasy dyr. artyl. (1815-1830)
  33. Karol Berdo podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  34. Antoni Berent podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  35. Ignacy Berowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1824)
  36. Jan Bettko podporucznik p. 4 ułanów (1826-1830)
  37. Ludwik Beyer podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  38. Jan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  39. Jan Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1828)
  40. Piotr Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  41. Tadeusz Białkowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1826-1830)
  42. Marcin Białobrzeski kapitan p. 2 piech. lin. (1819-)
  43. Piotr Białobrzeski kapitan p. 3 strz. kon. (1818-1829)
  44. Stefan Białogayski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  45. Franciszek Białoskurski porucznik korp. żandarm. (1818-1830)
  46. Celestyn Białowieyski porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  47. Leon Biedkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  48. Wincenty Biegański kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  49. Józef Biegelmeyer podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  50. Rudolf Bielicki kapitan 1 klasy artyl. (1815-1830)
  51. Jakub Bieliński porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  52. Jan Bieliński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  53. Jan Bielski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  54. Józef Bielski kapitan p. 2 strz. kon., adj. gen. dyw. Dziekońskiego (1815-1830)
  55. Tomasz Bieńkiewicz podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  56. Antoni Bieńkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  57. Jan Bieńkowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  58. Karol Bieńkowski podporucznik artyl. piesz. (1822-)
  59. Franciszek Biernacki kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  60. Kazimierz Biernacki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  61. Stanisław Bierzyński kapitan p. 1 strz. piesz. (1819-1820)
  62. Teodor Bierzyński podporucznik rakietn. piesz. (1828-1830)
  63. Antoni Biesiadowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-)
  64. Kasper Bijaczyński podporucznik weter. czyn. (1815-1828)
  65. Kazimierz Bilewicz porucznik korp. weter. (1825-1830)
  66. Mateusz Bilicki podporucznik weter. czyn. (1818-1828)
  67. Antoni Billewicz porucznik korp. weter. (1815-1824)
  68. Tomasz Bimerski porucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  69. Hipolit Biskupski podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  70. Józef Bittner podporucznik p. 2 piech. lin. (1830-)
  71. Wojciech Bittner podporucznik batal. saperów (1827-1830)
  72. Józef Błażejewski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  73. Leopold Błażejewski podporucznik p. 4 ułanów (1830-)
  74. Franciszek Blelański podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  75. Leon Blinstrub kapitan p. 2 piech. lin. (1818-1830)
  76. Franciszek Bloch podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  77. Józef Blumenhoff podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  78. Aleksander Bobiński podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  79. Józef Bobrownicki podporucznik p. strz. kon. gw. (1825-1830)
  80. Michał Bobrowski kapitan p. 7 piech. lin. (1818-1830)
  81. Mikołaj Bobrowski porucznik p. 2 strz. kon. (1818-1830)
  82. August Boehlendorff kapitan główn. dyżurstw., adj. gen. Rautenstraucha (1815-1830)
  83. Józef Bogdanowicz kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  84. Józef Bogdanowicz kapitan 2 klasy artyl. (1815-1823)
  85. Adam Bogdanowski podporucznik korp. inwal. (1828-1830)
  86. Antoni Bogdanowski podporucznik korp. weter. (1825-1826)
  87. Adam Bogdański podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1826)
  88. Józef Bogdański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1826-1830)
  89. Benedykt Bogucki porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  90. Kajetan Bogucki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  91. Józef Bohdanowicz podporucznik żandarm. (1815-1830)
  92. Jan Bohusz podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  93. Jan Bojanowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  94. Edmund Bojarski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  95. Józef Bołaszewski podporucznik p. 4 ułanów (1815-1822)
  96. Tomasz Bonar porucznik korp. weter. (1815-1824)
  97. Jan Boniakiewicz podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  98. Konrad Borchart podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  99. Pius Boreyko podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  100. Jan Borkowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1830)
  101. Lucjan Borkowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  102. Teofil Borkowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  103. Walenty Borkusiak podporucznik weter. czyn. (1815-1829)
  104. Józef Borodzicz kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  105. Antoni Boroński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1827)
  106. Jan Borowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-1820)
  107. Stanisław Borowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1823-1827)
  108. Stanisław Borowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1828)
  109. Jan Borowy podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  110. Karol Bortkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  111. Jan Bortnowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  112. Franciszek Boruszewski porucznik p. 3 piech. (1815-1830)
  113. Jan Borycki podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  114. Wojciech Borzykowski porucznik p. gren. gw. (1815-1822)
  115. Jan Borzysławski kapitan korp. żandarm. (1815-1823)
  116. Józef Bratkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  117. Kasper Braun podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  118. Ludwik Brauner podporucznik p. 3 strz. piesz. (1830-)
  119. Faustyn Breański podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  120. Kazimierz Breza porucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  121. Adam Brochocki kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. Kurnatowsklego (1819-)
  122. Stanisław Brochocki porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  123. Józef Brocki podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  124. Józef Brodowski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  125. Józef Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1826)
  126. Stefan Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  127. Tomasz Bromirski podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1830)
  128. Karol Brzeski porucznik p. 4 strz. kon. (1825-1827)
  129. Paweł Brzeski porucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  130. Jan Brzezański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1827)
  131. Ksawery Brzostowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1820-)
  132. Józef Brzozowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  133. Józef Brzozowski podporucznik korp. weter. (1819-1830)
  134. Piotr Brzozowski podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  135. Tomasz Brzuska podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  136. Paweł Brzyski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  137. Józef Buchowiecki podporucznik korp. weter. (1815-1822)
  138. Wincenty Budziszewski podporucznik p. 1 ułanów (1822-1829)
  139. Józef Budzyński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  140. Tomasz Budzyński podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  141. Stanisław Buławecki kapitan p. 7 piech. lin. (1819-)
  142. Ferdynand Bulewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  143. Leon Bułhak podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  144. Feliks Bussów podporucznik p. 4 ułanów (1826-1830)
  145. Bonawentura Bydłowski kapitan p. 3 ułanów, adj. gen. Różnickiego (1815-1822)
  146. Ferdynand Bystrzanowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  147. Piotr Bzowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  148. Tomasz Cebulski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  149. Ksawery Cerner podporucznik batal. saperów (1815-1830)
  150. Wawrzyniec Chądzyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  151. Antoni Chajęcki podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  152. Damazy Chamski porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  153. Tymoteusz Chamski porucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  154. Piotr Charzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  155. Michał Chełmoński kapitan p. gren. gw., p.o. szef. szt. dyw. (1815-1830)
  156. Bonawentura Chlebowski podporucznik komp. rzemieśln. (1828-1830)
  157. Konstanty Chlewski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  158. Benedykt Chmielewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  159. Faustyn Chmielewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1826)
  160. Franciszek Chmielewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1822-1830)
  161. Roch Chmielnik kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  162. Ignacy Chodakowski podporucznik korp. pociągu (1822-1823)
  163. Filip Chodecki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1829)
  164. Tomasz Chodecki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  165. Józef Chołdrowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1825)
  166. Ignacy Chołowiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1827-1830)
  167. Jan Chołowiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1826)
  168. Józef Choromański porucznik p. strz. kon. gw., adj. gen. dyw. Klickiego (1815-1830)
  169. Józef Chreptowicz podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  170. Joachim Chrościński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  171. Józef Chrzanowski porucznik p. 1. strz. kon. (1820-1830)
  172. Paweł Chrzanowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  173. Tadeusz Chrzanowski kapitan (1815-1830)
  174. Jan Chury podporucznik korp. pociągu (1815-1825)
  175. Antoni Chyliński porucznik kwaterm. gen. (1823-1830)
  176. Karol Cichocki kapitan 1 klasy artyl. (1815-1830)
  177. Marcelli Cichocki podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  178. Wincenty Cichocki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  179. Kasper Cichowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  180. Feliks Ciechanowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  181. Jan Ciechański podporucznik p. 1. piech. lin. (1830-)
  182. Stanisław Ciechański porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  183. Słanisław Ciećmiński porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  184. Ignacy Cieślikowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  185. Józef Ciężyński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  186. Franciszek Ciołkowski porucznik korp. żandarm. (1815-1828)
  187. Stefan Ciołkowski kapitan korp. weter. (1819-)
  188. Jakub Cisowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  189. Antoni Ciszejko podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  190. Nikodem Cybulski podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  191. Stanisław Cybulski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  192. Józef Cywiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  193. Karol Cywiński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  194. Seweryn Cywiński podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  195. Karol Czachurski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  196. Mikołaj Czaki kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  197. Józef Czałczyński kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  198. Walenty Czaputowicz podporucznik korp. pociągu (1815-1822)
  199. Antoni Czarnecki podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  200. Antoni Czarnecki podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  201. Augustyn Czarnecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  202. Fortunat Czarnecki podporucznik kwaterm. gen. (1828-)
  203. Jan Czarnecki podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  204. Karol Czarnecki porucznik batal. saperów (1815-1830)
  205. Piotr Czarnek porucznik p. 1. ułanów (1815-1824)
  206. Józef Czarnocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  207. Mikołaj Czarnomski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  208. Franciszek Czarnowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  209. Jan Czarnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1829)
  210. Józef Czartoryski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  211. Piotr Czartoryski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  212. Alfons Czaykowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  213. Józef Czaykowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  214. Piotr Czechowicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1829)
  215. Wawrzyniec Czechowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  216. Stefan Czepicki podporucznik korp. pociągu (1815-1823)
  217. Józef Czepulański porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  218. Andrzej Czerkawski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  219. Antoni Czermiński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  220. Jan Czernicki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1823)
  221. Wincenty Czernicki kapitan na reformie (1815-1827)
  222. Józef Czerniewski kapitan korp. żandarm. (1819-)
  223. Kazimierz Czerniewski kapitan na reformie (1815-1830)
  224. Antoni Czerwiński podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  225. Eustachy Czetwertyński podporucznik batal. saperów (1827-)
  226. Józef Czołczyński kapitan korp. inwal. (1827-1830)
  227. Jan Czosnowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  228. Antoni Czyż podporucznik na reformie (1815-1830)
  229. Samuel Czyż podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  230. Józef Czyżewicz kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  231. Antoni Czyżewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  232. Filip Czyżewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  233. Franciszek Czyżewski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  234. Józef Czyżewski podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  235. Piotr Dąbrowa porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  236. Aleksander Dąbrowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1823)
  237. Edward Dąbrowski kapitan kom. w Chorzelach (1815-1830)
  238. Edward Dąbrowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  239. Jan Dąbrowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  240. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1822-1827)
  241. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  242. Jan Dąbrowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  243. Jan Dąbrowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  244. Józef Dąbrowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  245. Józef Dąbrowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1827)
  246. Józef Dąbrowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  247. Józef Dąbrowski porucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  248. Józef Dąbrowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-)
  249. Józef Dąbrowski porucznik p. 2 piech. lin. (1826-)
  250. Leon Dąbrowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  251. Mikołaj Dąbrowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  252. Tadeusz Dąbrowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  253. Michał Daczewski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  254. Jan Dalecki podporucznik p. 3 ułanów (1815-1825)
  255. Józef Dambrowski kapitan p. 2 piech. lin. (1827-1830)
  256. Dominik Damięcki podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  257. Dominik Damiński podporucznik korp. inwal. (1823-1825)
  258. Piotr Dani(e)lecki kapitan p. 8 piech. lin. (1819-1830)
  259. Augustyn Darowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1819)
  260. Leon Daszkiewicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1819-)
  261. Ludwik Daszkiewicz porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  262. Onufry Daszkiewicz porucznik p. 4 ułanów (1815-1823)
  263. Wincenty Daszkiewicz porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  264. Józef Dębicki kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  265. Stanisław Dęby podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  266. Szymon Dejean kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  267. Ludwik Dekański podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  268. Jan Dembicki podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  269. Ignacy Dembiński podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1830)
  270. Maciej Didier porucznik komp. rzemieśln. (1815-1830)
  271. Ferdynand Dietrich porucznik (1815-1822)
  272. Antoni Dłuski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  273. Maciej Dłuski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  274. Michał Doboszyński podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  275. Józef Dobr(z)yński kapitan 1 klasy batal. saperów (1819-)
  276. Bruno Dobrowolski podporucznik p. 1. piech. lin. (1820-1830)
  277. Ludwik Dobrzański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  278. Tomasz Dobrzański kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  279. Ignacy Dobrzelewski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  280. Józef Dobrzelewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1828)
  281. Ksawery Dobrzelewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1829-1830)
  282. Ludwik Dobrzyński podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  283. Ludwik Doenhoff kapitan korp. inwal. (1815-1821)
  284. Stanisław Dolinger podporucznik batal. saperów (1830-)
  285. Antoni Dołżkiewicz podporucznik korp. inwal. (1815-1822)
  286. Anastazy Domagalski porucznik komp. rzemieśln. (1815-1825)
  287. Wawrzyniec Domagalski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  288. Jan Domaniewski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  289. Jan Domaniewski kapitan (1815-1829)
  290. Jan Domaniewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1819-1820)
  291. Jan Domaniewski podporucznik p. 2 ułanów (1822-1825)
  292. Filip Domański kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  293. Jakub Domański podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1827)
  294. Jan Domański podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  295. Walerian Domaradzki podporucznik p. 3 strz. kon. (1828-1830)
  296. Wincenty Domkiewicz podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  297. Jan Drezno podporucznik korp. inwal. (1826-)
  298. Ignacy Drost kapitan korp. żandarm. (1819-)
  299. Wiktor Drozdowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  300. Franciszek Drużbacki podporucznik kwaterm. gen. (1824-1825)
  301. Kasper Drzewicki podporucznik p. 3 piech. lin. (1820-)
  302. Felicjan Drzewiecki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  303. Kazimierz Drzewiecki porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  304. Patrycy Drzewiecki podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-)
  305. Władysław Drzewiecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1818)
  306. Bazyli Duchowski podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  307. Feliks Dunajewski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  308. Adolf Duniewicz porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  309. Jan Dunin kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1819)
  310. Paweł Dunin podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1825)
  311. Piotr Dunin porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  312. Walenty Dunin kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  313. Jan Dunkowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  314. Józef Duval porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  315. Tytus Dwernicki podporucznik p. 2 ułanów (1815-1826)
  316. Dominik Dworzecki porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  317. Stefan Dybowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  318. Michał Dycielski podporucznik korp. weter. (1827-)
  319. Jan Dylik podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  320. Konstanty Dyski podporucznik p. 1. ułanów (1828-1830)
  321. Wojciech Działkowski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  322. Józef Dziebiński kapitan korp. inwal. (1819-1820)
  323. Józef Dzięcielski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  324. Karol Dziekoński podporucznik p. strz. kon. gw. (1819-)
  325. Walerian Dziekoński kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  326. Konstanty Dzierżanowski podporucznik p. 2 ułanów (1815-1826)
  327. Stanisław Dzierżański porucznik p. gren. gw. (1815-1821)
  328. Kasper Dziewidzki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  329. Piotr Dziewulski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1830-)
  330. Józef Dziubiński kapitan korp. inwal. (1815-1826)
  331. Antoni Engelhardt porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  332. Jan Erenkreutz kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  333. Walenty Fabiszewski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  334. Zygmunt Fagielski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1824)
  335. Franciszek Falborg porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  336. Jan Falkowski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  337. Józef Falkowski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  338. Michał Fektrabski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  339. Konstanty Ferglis kapitan p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  340. Jakub Fijałkowicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  341. Ksawery Fijewski podporucznik rakietn. kon. (1830-)
  342. Hilary Filaszewicz podporucznik p. gren. gw. (1819-)
  343. Jakub Filipkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1826)
  344. Jeremiasz Filipowicz porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  345. Stanisław Filkiewicz podporucznik korp. inwal. (1815-1821)
  346. Feliks Flatho podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  347. Jakub Flekiński podporucznik korp. inwal. (1823-1828)
  348. Józef Floręcki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  349. Jakub Florkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  350. Józef Folkierski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  351. Szymon Folkierski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  352. August Frezer podporucznik p. 1 strz. piesz. (1822-1828)
  353. Franciszek Frezer porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  354. Antoni Frohlich podporucznik artyl. kon. gw. (1825-1830)
  355. Tomasz Fruziński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  356. Wincenty Furgałowicz podporucznik batal. weter. czyn. (1824-1830)
  357. Kazimierz Furs podporucznik komp. 2 art. garnlz. (1815-1830)
  358. Otto Gablentz podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1828)
  359. Wojciech Gadomski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  360. Feliks Gaiewicz porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  361. Jan Gałecki porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  362. Feliks Galewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  363. Tomasz Galewski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  364. Antoni Galiński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  365. Franciszek Galiński podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  366. Bartłomiej Gałkowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  367. Wojciech Garlicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  368. Leon Garliński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  369. Maciej Gąsiorowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  370. Nikodem Gąsowski porucznik weter. czyn. (1815-1828)
  371. Ludwik Gerschów podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  372. Tomasz Gerszt porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  373. Erazm Gibasiewicz podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  374. Jan Giedroyć podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  375. Józef Giedroyć porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1823)
  376. Wincenty Giedroyć porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  377. Ignacy Gierasiński podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  378. Eward Gierhard podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  379. Józef Gierhard kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  380. Karol Giersz porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  381. Antoni Gierszt podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  382. Piotr Giewartowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  383. Adam Giżycki podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1822)
  384. Stanisław Giżycki porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  385. Franciszek Glasiński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1820)
  386. Tadeusz Głębocki podporucznik p. 4 ułanów (1825-1830)
  387. Adolf Gliński podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  388. Aleksander Gliński podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  389. Aleksander Głombik porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1821)
  390. Jan Głowacki podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1825)
  391. Józef Główczyński podporucznik artyl. piesz. (1822-1830)
  392. Karol Głuszczyński kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  393. Wincenty Gniewkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  394. Jacenty Gnoiński kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  395. Ignacy Godlewski kapitan p. 1. ułanów (1815-1825)
  396. Ignacy Godlewski kapitan , adj. pl. Zamościa (1815-1829)
  397. Daniel Gójski podporucznik p. 1. ułanów (1828-)
  398. Jan Gołaszewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  399. Antoni Gołębiowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  400. Feliks Gołębiowski porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  401. Jan Gołębiowski porucznik artyl. arsen. budow. (1815-1830)
  402. Józef Gołębiowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1827)
  403. Michał Gołębiowski podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  404. Wawrzyniec Gołembiowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  405. Walenty Golian podporucznik korp. inwal. (1822-1824)
  406. Maciej Goliński kapitan p. 1. ułanów (1815-1822)
  407. Antoni Goliszewski porucznik , adj. budowo Zamościa (1815-1829)
  408. Stanisław Goliszewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  409. Józef Gółkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  410. Feliks Gołoński podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  411. Jan Górecki porucznik korp. weter. (1815-1830)
  412. Stanisław Górecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  413. Wincenty Górecki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1819-)
  414. Jacenty Górski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  415. Józef Górski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  416. Michał Górski kapitan p. 1 piech. lin. (1822-1830)
  417. Romuald Górski porucznik artyl. piesz. (1815-1824)
  418. Sebastian Górski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  419. Jakub Gorzechowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  420. Michał Gosławski podporucznik p. gren. gw. (1827-1830)
  421. Leopold Grabiński kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  422. Seweryn Grabiński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  423. Hieronim Grabowski kapitan główn. dyżurstw. (1815-1830)
  424. Józef Grabowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  425. Kajetan Grabowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  426. Karol Grabowski porucznik p. 2 strz. piesz., adj. gen. Morawskiego (1819-1820)
  427. Michał Grabowski podporucznik artyl. piesz. (1819-)
  428. Nepomucen Grabowski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  429. Seweryn Grabowski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  430. Tadeusz Grabowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  431. Tadeusz Grabski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  432. Jan Granowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1827)
  433. Bogusław Grecz kapitan , audytor korp. inwal. (1819-)
  434. Tomasz Grembecki podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  435. Franciszek Gretz kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  436. Nepomucen Grodzicki podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  437. Piotr Grodziński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  438. Teodor Gromczewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-)
  439. Feliks Grudziński porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  440. Tomasz Grudziński podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  441. Antoni Gruszczyński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  442. Władysław Gruszecki podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1823)
  443. Jakub Grygołaytys podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  444. Józef Grywaczewski podporucznik dyr. artyl. (1825-1830)
  445. Jan Grzelachowski porucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  446. Dominik Gubba podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  447. Stanisław Gucewicz podporucznik p. 1. piech. lin. (1819-)
  448. Aleksander Gumiński kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  449. Józef Gustawiński podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  450. Konstanty Gutakowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  451. Adam Gutkowski podporucznik artyl. piesz. (1822-1827)
  452. Marcin Guyski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  453. Franciszek Gzowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  454. Jan Gzowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1822)
  455. Franciszek Habel porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  456. Antoni Halbe porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  457. Jan Hanusz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  458. Jan Harasiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1824)
  459. Wojciech Heblewski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  460. Ludwik Heilmeyer kapitan kwaterm. gen. (1819-1820)
  461. Tadeusz Henkiel podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  462. Stanisław Herstopski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  463. Teodozy Himonowski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  464. Antoni Hincz podporucznik artyl. piesz. (1820-)
  465. Kazimierz Hoffman kapitan artyl. garniz. Zamościa. (1815-1827)
  466. Józef Hołdrowicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1826-1830)
  467. Ignacy Horain podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  468. Wincenty Horain podporucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  469. Edward Horn podporucznik korp. inżyn. (1815-1823)
  470. Tytus Horoch podporucznik kwaterm. gen. (1815-1822)
  471. Jan Horodeński podporucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  472. Kazimierz Hraczyński kapitan korp. inwal. (1819-1830)
  473. Jan Hryniewicz porucznik p. 4 ułanów, gewaltygier (1815-1830)
  474. Grzegorz Hrynikowski porucznik korp. weter. (1828-1830)
  475. Aleksander Huba podporucznik p. 2 ułanów (1824-1826)
  476. Józef Hubka podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  477. Ernest Hugel porucznik p. 2 ułanów (1815-1824)
  478. Józef Hulewicz podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  479. Józef Huppe kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  480. Rajmund Hurkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1825)
  481. Franciszek Iudeyko podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  482. Stanisław Iwaszkiewicz porucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  483. Piotr Izaiewicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1823)
  484. Maciej Izbicki podporucznik batal. weter. czyn. (1823-1830)
  485. Teofil Jabłkowski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  486. Jan Jabłonowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  487. Filip Jabłoński podporucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  488. Ludwik Jabłoński kapitan p. gren. gw., adj. gen. Krukowieckiego (1815-1830)
  489. Stanisław Jabłoński kapitan korp. inwal. (1815-1823)
  490. Adam Jaczynic podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-)
  491. Ignacy Jakubowski podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  492. Józef Janikowski podporucznik korp. żandarm. (1819-)
  493. Kajetan Janiszewski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  494. Józef Jankiewicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  495. Józef Jankowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  496. Józef Jankowski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  497. Marcin Jankowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1822-1824)
  498. Walenty Januchta porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  499. Jan Januszewski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  500. Samuel Januszewski kapitan p. 3 ułanów (1823-1830)
  501. Piotr Januszyński podporucznik p. 3 strz. kon. (1830-)
  502. Adam Jaraczewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1828)
  503. Michał Jarkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  504. Józef Jaroma kapitan p. 7 piech. lin. (1819-1830)
  505. Jan Jaroszyński podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  506. Józef Jasinowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  507. Ignacy Jasiński porucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  508. Kasper Jasiński podporucznik p. 2 ułanów (1819-)
  509. Stanisław Jasiński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  510. Franciszek Jastrzębski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  511. Jan Jastrzębski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1828)
  512. Jan Jastrzębski porucznik p. 2 piech. lin., adj. gen. Krukowieckiego (1815-1823)
  513. Piotr Jastrzębski porucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  514. Ludwik Jatoft kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1824)
  515. Dyonizy Jaworski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  516. Wincenty Jaworski podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  517. Wincenty Jaźwiński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  518. Jan Jełowicki podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  519. Julian Jezierski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  520. Wojciech Jezierski podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  521. Piotr Jeziorkowski kapitan korp. weter. (1823-1830)
  522. Tadeusz Jeziorkowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1825)
  523. Cyryl Jeżewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1821)
  524. Ignacy Jeżewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  525. Julian Jeżewski podporucznik batal. saperów (1829-1830)
  526. Tomasz Jeżowski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  527. Konstanty Jodko kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  528. Wiktor Jodko podporucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  529. Jan Jokisz podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  530. Jan Jordan kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  531. Jan Junga porucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  532. Adam Jurgaszka podporucznik p. 1 strz. piesz. (1829-1830)
  533. Jakub Jurgaszka kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  534. Józef Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  535. Józef Jurkowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-)
  536. Józef Kaczorowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  537. Łukasz Kaczorowski porucznik p. 1 strz. kon. (1819-)
  538. Daniel Kadłubiski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  539. Grzegorz Kakowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1827)
  540. Karol Kamieński podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  541. Franciszek Kamiński podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  542. Konstanty Kamiński podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  543. Mikołaj Kamiński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  544. Seweryn Kamiński podporucznik p. 1. ułanów (1824-1830)
  545. Wawrzyniec Kamiński podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  546. Erazm Kamocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  547. Ignacy Kargier porucznik , adj. pl. Zamościa (1815-1821)
  548. Andrzej Karniewski podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  549. Wiktor Karsznicki porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  550. Ignacy Karwosiecki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1822)
  551. Rudolf Karwowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1824)
  552. Stanisław Karwowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  553. Michał Karyory podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  554. Jan Kasprzykowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  555. Grzegorz Kassarabowicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1830)
  556. Wawrzyniec Kauszke porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  557. Marian Kaweczyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  558. Jan Kazanowicz porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  559. Wincenty Kaziński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  560. Józef Kępiński podporucznik p. 3 ułanów (1818-1830)
  561. Kasper Kęszycki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1828)
  562. Jędrzej Kętrzyński podporucznik korp. inwal. (1815-1824)
  563. Piotr Keyzer podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  564. Józef Kiełczewski podporucznik korp. inżyn. (1824-1829)
  565. Józef Kiersnowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  566. Ksawery Kijański podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-)
  567. Antoni Kijeński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  568. Józef Kinast podporucznik artyl. (1815-1830)
  569. Ignacy Kisiel podporucznik p. 1. strz. kon. (1827-1830)
  570. Piotr Klamborowski kapitan p. 7 piech. (1815-1829)
  571. Bazyli Kleczeński podporucznik batal. saperów (1828-1830)
  572. Jan Kleczyński porucznik na reformie piechoty (1815-1827)
  573. Jan Klemczyński kapitan na reformie piechoty (1815-1829)
  574. Franciszek Klemensowski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  575. Walery Kleszczyński kapitan korp. żandarm. (1815-1821)
  576. Adam Kłopocki podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1825)
  577. Józef Kłossowicz kapitan p. 3 piech. lin. (1819-1830)
  578. Stanisław Klukowski podporucznik weter. czyn. (1825-1826)
  579. Wawrzyniec Kluska podporucznik korp. inwal. (1815-1821)
  580. Józef Kmita podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  581. Szymon Kobylański porucznik artyl. piesz. (1819-)
  582. Antoni Koch kapitan artyl. (1815-1830)
  583. Wojciech Kołacki kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1825)
  584. Szymon Kolborski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  585. Maciej Kolczyński podporucznik weter. czyn. (1830-)
  586. Wojciech Kolczyński kapitan p. 4 ułanów (1825-1829)
  587. Zygmunt Kołdawski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1827)
  588. Franciszek Kołdowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1830)
  589. Otto Kołdowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1830-)
  590. Ludwik Kołtonowski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  591. Józef Kołucki porucznik weter. czyn. (1823-1830)
  592. Ignacy Kołysko kapitan artyl. kon. gw. (1815-1830)
  593. Antoni Komierowski kapitan p. 8 piech. lin. (1827-)
  594. Piotr Komirowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  595. Piotr Komorowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1825)
  596. Jan Kon podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1824)
  597. Antoni Konarzewski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  598. Mateusz Koncewicz podporucznik p. 4 ułanów (1815-1824)
  599. Stefan Koncewicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  600. Józef Kondracki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  601. Szymon Kondracki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  602. Stanisław Koppe porucznik p. 3 ułanów (1819-)
  603. Józef Kopyciński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  604. Wincenty Kopyciński kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1825)
  605. Kajetan Korczakowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  606. Wojciech Korczakowski porucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  607. Józef Korczyc kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  608. Józef Kordaszewski podporucznik kom. Wieruszowa (1815-1830)
  609. Szymon Korewa podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1819)
  610. Florian Korsak podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  611. Kalikst Korwinowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  612. Feliks Korycki podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  613. Kasper Korytkowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  614. Józef Korytyński podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  615. Ludwik Korzeniewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  616. Wincenty Korzeniewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  617. Seweryn Kosarzewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1818)
  618. Adam Kosiarski podporucznik p. 1. ułanów (1822-1830)
  619. Ignacy Kosiarski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-1820)
  620. Antoni Kosiński podporucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  621. Jan Kosiński kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1829)
  622. Stefan Kosiński kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  623. Celestyn Kosko kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  624. Józef Koskowski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  625. Feliks Kossakowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  626. Tadeusz Kossakowski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  627. Józef Kossobudzki porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1822)
  628. Stanisław Kossowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1826-1830)
  629. Wincenty Kossowski kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  630. Andrzej Kostkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1822)
  631. Leopold Koszucki podporucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  632. Rafał Koszutski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  633. Józef Kościelski kapitan p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  634. Józef Kośmiński porucznik p. 3 strz. kon. (1822-1825)
  635. Antoni Kotkowski kapitan p. 1 ułanów, adj. gen. Suchorzewskiego (1815-1830)
  636. Michał Kotowicz podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  637. Antoni Kowalczyk podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  638. Antoni Kowalewski porucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  639. Józef Kowalewski kapitan p. 1 strz. kon. (1819-1822)
  640. Wincenty Kowalewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  641. Franciszek Kowalski podporucznik p. 1. piech. lin. (1828-1830)
  642. Melchior Kowalski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  643. Michał Kowalski podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  644. Sebastian Kowalski porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  645. Jan Kownacki podporucznik p. 5 piech. lin. (1827-1830)
  646. Konstanty Kownacki podporucznik p. 3 ułanów (1827-1830)
  647. Aleksander Kozaryn podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  648. Albin Kozłowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  649. Aleksander Kozłowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  650. Franciszek Kozłowski podporucznik korp. pociągu (1815-1823)
  651. Ignacy Kozłowski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  652. Karol Kozłowski kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1824)
  653. Teodor Kozłowski kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  654. Antoni Kozyrski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  655. Józef Koźmiński porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  656. Wawrzyniec Koźmiński podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  657. Feliks Kożuchowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  658. Franciszek Kraczkiewicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  659. Ludwik Krafft podporucznik korp. inwal. (1827-1830)
  660. Franciszek Kraiewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  661. Henryk Kraiewski podporucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  662. Jan Kraiewski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  663. Klemens Kraiewski porucznik p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  664. Leonard Kraiewski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  665. Jan Kramarski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  666. Wincenty Kramkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  667. Ignacy Krasnodębski porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  668. Józef Krasnodębski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  669. Jan Krassowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  670. Józef Krassowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  671. Jakub Krassuski porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  672. Jan Krassyn podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1829)
  673. Jan Krassyn podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  674. Wilhelm Krassyn porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  675. Józef Kraśnicki kapitan p. 7 piech. lin. (1819-1820)
  676. Andrzej Kraus porucznik korp. inwal. (1819-)
  677. Józef Krawczyński podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1822)
  678. Stanisław Krawczyński podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  679. Jul. Kropiwnicki porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1825)
  680. Jan Krotochwil porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1826)
  681. Felicjan Krukowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  682. Franciszek Krumułowski podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  683. Jan Krupiński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  684. Franciszek Kruszewski podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  685. Wiktor Kruszewski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1830)
  686. Aleksander Kryczyński porucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  687. Jan Krynicki porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  688. Józef Krynicki podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-)
  689. Ignacy Krysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-)
  690. Antoni Krzęciewski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  691. Piotr Krzemiński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1825)
  692. Heliodor Krzycki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  693. Tomasz Krzymuski podporucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  694. Ludwik Krzysztoporski podporucznik p. 4 piech. lin. (1826-)
  695. Maciej Krzyżanowski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  696. Szymon Krzyżanowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  697. Wojciech Krzyżanowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  698. Wojciech Krzyżanowski podporucznik p. 1 ułanów (1825-1830)
  699. Michał Kuberski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  700. Aleksander Kucharski podporucznik p. 1 piech. lin. (1822-1827)
  701. Franciszek Kuczewski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  702. Wiktor Kuczewski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1824-1830)
  703. Franciszek Kuderowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  704. Jan Kuhn porucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  705. Jan Kulczycki porucznik korp. inwal. (1819-)
  706. Wojciech Kulczyński kapitan p. 4 ułanów (1815-1824)
  707. Piotr Kuligowski porucznik p. 7 piech. lin. (1819-1820)
  708. Jan Kuliński podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  709. Ignacy Kulpiński kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  710. Mateusz Kuncewicz porucznik p. 1. strz. kon. (1825-1830)
  711. Antoni Kunicki podporucznik korp. żandarm. (1828-1830)
  712. Jan Kuniowski kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  713. Henryk Kurdwanowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1823)
  714. Julian Kurnatowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1827)
  715. Konstanty Kurnatowski podporucznik p. 1. strz. kon. (1824-1826)
  716. Feliks Kurniewicz kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  717. Antoni Kurowski porucznik korp. inwal. (1815-1823)
  718. Jakub Kurowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  719. Tadeusz Kurowski porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  720. Piotr Kustowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1824)
  721. Stanisław Kuszkowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  722. Jan Kuźnicki podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  723. Bonawentura Kuźniczew podporucznik artyl. kon. (1829-)
  724. Tomasz Kwasiborski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  725. Teodor Kweizer kapitan główn. dyżur. p. 3 strz. p. (1815-1830)
  726. Jan Kwiatkowski porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  727. Piotr Kwiatkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  728. Tomasz Kwiatkowski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1821)
  729. Walenty Kwieciński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  730. Jan Łabanowski podporucznik artyl. kon. gw. (1815-1830)
  731. Ignacy Lachowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  732. Piotr Lachowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  733. Antoni Łącki podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1822)
  734. Jan Łącki podporucznik artyl. piesz. (1823-1830)
  735. Józef Łącki podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  736. Edmund Łączkowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1828-1830)
  737. Konstanty Łada podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  738. Józef Ładowski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  739. Julian Łagona podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  740. Andrzej Lamparski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  741. Michał Langa kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1825)
  742. Michał Lantau podporucznik p. 1. ułanów (1822-1830)
  743. Antoni Łapczyński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  744. Andrzej Łapiński porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  745. Franciszek Łapiński kapitan 1 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  746. Szymon Łapiński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1825)
  747. Franciszek Laskowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  748. Jan Laskowski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  749. Józef Laskowski porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  750. Jan Łaszkiewicz porucznik sztab główn. (1815-1830)
  751. Michał Latalski podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  752. Wincenty Laudański porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  753. Jan Ławcewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1825)
  754. Jan Łazowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1825-1830)
  755. Adam Lebrun kapitan p. 6 piech. lin. (1819-1820)
  756. Stanisław Lebrun kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1829)
  757. Mikołaj Lechnowski kapitan korp. inwal. (1815-1824)
  758. Stanisław Łęcki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  759. Ignacy Ledóchowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  760. Wojciech Łędzianowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  761. Wojciech Lędzianowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  762. Antoni Leniecki podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  763. Jan Lenkiewicz kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  764. Franciszek Lesiewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  765. Jan Leszczyński kapitan kom. Radziejowa (1815-1830)
  766. Karol Leszczyński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  767. Józef Leśniowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1820-)
  768. Józef Leśniowski porucznik p. 3 piech. lin. (1828-1830)
  769. Jacenty Lewandowski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  770. Bazyli Lewiński kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  771. Aleksander Leyenfeld porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  772. Paweł Leyman podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  773. Teofil Lignau podporucznik korp. inżyn. (1815-)
  774. Józef Lipiński kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1820)
  775. Walenty Lipka porucznik korp. weter. (1815-1830)
  776. Marcjan Lipnicki kapitan na reformie piechoty (1826-1830)
  777. Stanisław Lissowski podporucznik p. 1 strz. kon. (1815-1823)
  778. Józef Łodziński porucznik p. 1. ułanów (1815-1830)
  779. Aleksander Łojewski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  780. Piotr Łopuski podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  781. Mateusz Łosowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  782. Karol Lossow kapitan korp. weter. (1815-1830)
  783. Kazimierz Łoziński podporucznik komp. robocz. (1823-1830)
  784. Antoni Łubieński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  785. Jan Łubkowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  786. Antoni Lublicki porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1811)
  787. Tomasz Łuczyński kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-1820)
  788. Józef Łukański podporucznik batal. saperów (1815-1827)
  789. Michał Łukasiewicz porucznik komp. rzemieśln. (1815-1828)
  790. Jan Łukaszewicz podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  791. Stanisław Łukaszewicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  792. Wincenty Łuniewski porucznik dyżurstwo gł. (1815-1830)
  793. Melchior Lutomski porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1824)
  794. Walenty Łyszkiewicz porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  795. Stanisław Macewicz podporucznik p. 1. strz. piesz. (1822-1830)
  796. Erazm Machwitz podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  797. Hieronim Maćkiewicz kapitan kom. Pyzdr (1815-1824)
  798. Teodor Magarzewski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  799. Antoni Maiewski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  800. Franciszek Maiewski kapitan na reformie piechoty (1815-1824)
  801. Franciszek Maiewski porucznik p. 4 ułanów (1815-1829)
  802. Ignacy Maiewski porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  803. Jan Maiewski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  804. Piotr Maiewski podporucznik na reformie jazdy (1819-)
  805. Tomasz Maiewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  806. Wincenty Majewski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  807. Antoni Makarowicz porucznik p. 2 piech. lin., adj. gen. Kosseckiego (1815-1823)
  808. Tomasz Makarski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1827)
  809. Franciszek Mąkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1827)
  810. Ignacy Makowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  811. Józef Makowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  812. Mikołaj Malankiewicz porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  813. Franciszek Malczewski podporucznik batal. saperów (1824-1830)
  814. Sebastian Malczewski kapitan na reformie jazdy (1815-1830)
  815. Tomasz Małecki porucznik p. 1. ułanów (1815-1827)
  816. Jakub Małgorzewlcz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  817. Antoni Malinowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  818. Jan Malinowski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  819. Jan Malinowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  820. Julian Malinowski kapitan p. 6 piech. lin. (1827-1830)
  821. Leander Malinowski kapitan p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  822. Wojciech Malinowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  823. Antoni Malski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  824. Hieronim Małyszko porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  825. Seweryn Mangett podporucznik p. 2 strz. kon. (1825-1830)
  826. Józef Manicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  827. Serafin Maniński porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  828. Józef Mańkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  829. Piotr Mańkowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  830. Tomasz Mańkowski kapitan weter. czyn. (1815-1830)
  831. Józef Marchocki kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  832. Józef Marcinkiewicz porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  833. Jan Markiewicz podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  834. Wincenty Markiewicz kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  835. Antoni Markowski kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1826)
  836. Jan Markowski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1830)
  837. Józef Markowski kapitan p. 1 strz. piesz. (1819-)
  838. Maciej Markowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  839. Antoni Marski kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  840. Paweł Marszałkowski podporucznik weter. czyn. (1829-1830)
  841. Józef Masłowski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  842. Dominik Maszewski podporucznik p. gren. gw. (1819-1820)
  843. Grzegorz Maślański porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1823)
  844. Stefan Matuszyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-1820)
  845. Antoni Mausz podporucznik batal. saperów (1822-1830)
  846. Hiacenty Maychrowicz porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  847. Klemens Maychrowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  848. Ferdynand Maykowski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  849. Łukasz Mazurkiewicz podporucznik korp. inwal. (1826-1827)
  850. Józef Mędrzecki podporucznik p. 2 piech. lin. (1828-1830)
  851. Konstanty Menciński podporucznik rakietn. kon. (1829-1830)
  852. Rajmund Metwiński kapitan na reformie piechoty (1819-1820)
  853. Nepomucen Metzler podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  854. Adam Miączyński podporucznik p. 1. strz. kon. (1827-)
  855. Wojciech Miączyński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  856. Michał Mianowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  857. Antoni Michałowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1819-)
  858. Ludwik Michałowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  859. Grzegorz Michalski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  860. Szymon Michalski kapitan p. 2 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1815-1824)
  861. Mikołaj Miecielski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  862. Tadeusz Mieczkowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1830-)
  863. Jan Mielewski kapitan korp. inwal. (1822-1829)
  864. Erazm Mierzejewski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  865. Henryk Mierzyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1828-1830)
  866. Ksawery Mierzyński kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  867. Rafał Mierzyński podporucznik p. 3 strz. kon. (1824-1830)
  868. Ignacy Mieszkowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  869. Wojciech Mietelski porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  870. Michał Miklaszewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  871. Seweryn Mikułowski podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  872. Aleksander Mikulski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  873. Kasper Mikulski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  874. Wincenty Miładowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  875. Stanisław Miłasiewicz porucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  876. Józef Milatycki podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  877. Stanisław Milerowicz podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  878. Jan Milewski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1821)
  879. Wincenty Milkiewicz kapitan korp. inwal. (1815-1823)
  880. Antoni Miniszewski podporucznik p. 1. piech. lin. (1822-1827)
  881. Hieronim Miński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-)
  882. Nikodem Miracki kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  883. Józef Misiewicz podporucznik p. 2 strz. piesz. (1828-1830)
  884. Marcelli Mizger podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  885. Sylwester Moderowski porucznik p. 2 ułanów (1815-1822)
  886. Stanisław Modrzewski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1822)
  887. Paweł Modzelewski porucznik artyl. garniz. Modlina (1815-1830)
  888. Feliks Mokłok podporucznik p. gren. gw. (1820-)
  889. Henryk Moldenhawer podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  890. Władysław Monasterski podporucznik weter. czyn. (1815-1824)
  891. Teodor Moniak podporucznik komp. robocz. (1815-1830)
  892. Karol Moniuszko kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  893. Franciszek Monkiewicz kapitan p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  894. Aleksander Montellatycy podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  895. Józef Morawski podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  896. Maciej Morawski podporucznik p. 1 strz. kon., gewaltygier (1822-1830)
  897. Romuald Moroz porucznik na reformie jazdy (1819-1820)
  898. Adam Moroziński podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  899. Antoni Mosiołowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1823)
  900. Jan Moszczyński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  901. Karol Mozeyko podporucznik korp. inwal. (1819-)
  902. Piotr Mrożek podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  903. Ludwik Mszański porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  904. Jan Mściwojewski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  905. Henryk Munkenbeck podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  906. Michał Muzolf podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  907. Tadeusz Nagurski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  908. Karol Narwoyn porucznik korp. inwal. (1819-1820)
  909. Adam Narzymski kapitan 2 klasy artyl. kon. (1815-1830)
  910. Wojciech Narzyński podporucznik na reformie (1830-)
  911. Józef Nawadzki podporucznik p. 7 piech. lin. (1815-1826)
  912. Jan Nawoyski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1821)
  913. Antoni Neumanowski kapitan , adj. gen. Redel (1815-1830)
  914. Leon Neumark podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  915. Aleksander Nidecki kapitan kom. Wierzbołowa (1815-1830)
  916. Marcelli Niechcielski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1827)
  917. Waler. Niedabylski podporucznik na reformie piechoty (1815-1822)
  918. Stanisław Niedzielski kapitan na reformie (1815-1830)
  919. Jan Niemcewicz podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  920. Adolf Niemojewski podporucznik artyl. kon. (1824-1829)
  921. Wincenty Nieprski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  922. Honor. Niewiarowski porucznik korp. inżyn. (1815-1826)
  923. Paweł Nieźwiedzki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  924. Tadeusz Niski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  925. Bernard Niwiński porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  926. Feliks Noskowski kapitan kom. Radziejowa (1819-1820)
  927. Antoni Novaak podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1821)
  928. Wawrzyniec Nowacki kapitan na reformie piechoty (1815-1826)
  929. Antoni Nowak podporucznik p. 5 piech. lin. (1820-)
  930. Marcin Nowakowski podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  931. Piotr Nowakowski porucznik p. 1 ułanów (1815-1822)
  932. Adam Nowicki kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  933. Feliks Nowicki kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  934. Jan Nowicki podporucznik na reformie jazdy (1815-1823)
  935. Konstanty Nynkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-1830)
  936. Jakub Obalski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  937. Antoni Obniński podporucznik korp. pociągu (1815-1828)
  938. Tomasz Obrębski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  939. Sylwester Offert porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1823)
  940. Tadeusz Ogiński podporucznik artyl. kon. gw. (1819-)
  941. August Ohicki podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  942. Jan Okólski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  943. Karol Olesza porucznik p. 3 ułanów (1815-1821)
  944. Mustafa Oleykiewicz podporucznik p. 3 ułanów (1815-1821)
  945. Romuald Ołkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1826-1827)
  946. Józef Olszański podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  947. Ksawery Olszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  948. Ignacy Ołtarzewski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  949. Ambroży Ordyniec podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  950. Aleksander Orłowski podporucznik artyl. kon. gw. (1829-1830)
  951. Joachim Orłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1821)
  952. Aleksander Orowski porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1826)
  953. Tomasz Ossowski porucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  954. Henryk Ostroróg podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1823)
  955. Józef Ostrowicki podporucznik p. 3 piech. lin. (1819-)
  956. Michał Ostrowski p. 3 ułanów (1828-1830)
  957. Paweł Ostrzykowski kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  958. Andrzej Ośniałowski kapitan p. gren. gw. (1819-)
  959. Jan Oświecimski porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  960. Roman Otkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  961. Damazy Otocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  962. Józef Otowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1823)
  963. Ludwik Owczarski kapitan p. gren. gw. (1819-1820)
  964. Józef Owsianny kapitan korp. inwal. (1815-1829)
  965. Michał Oyrzanowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1823)
  966. Maciej Oyrzyński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1823)
  967. Konstanty Ożarowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1819-)
  968. Onufry Ożarowski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  969. Iwon Paciorkowski podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1827)
  970. Jakub Paczowski porucznik p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  971. Michał Pągowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1824-1826)
  972. Jakub Palm kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  973. Hiacenty Pancer podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  974. Piotr Papiński podporucznik korp. inwal. (1829-1830)
  975. Dominik Papliński podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  976. Kazimierz Paszkiewicz podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  977. Ignacy Paszkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  978. Jakub Paszkowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  979. Andrzej Pawlikowski kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  980. Karol Pawłowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  981. Tomasz Pawłowski kapitan korp. inwal. (1815-1827)
  982. Walenty Pawłowski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  983. Ignacy Pazderski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  984. Józef Pełzucki porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  985. Antoni Peperski podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1830)
  986. Erazm Peretjatkiewicz podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  987. Mikołaj Petrusewicz kapitan na reformie piechoty (1828-1830)
  988. Ksawery Piątkowski porucznik p. 6 piech. lin. (1819-)
  989. Stanisław Piątkowski podporucznik korp. inwal. (1823-1830)
  990. Józef Piechowski podporucznik kom. Radziejowa (1819-)
  991. Julian Piędzicki podporucznik kwaterm. gen. (1824-1829)
  992. Wawrzyniec Piegłowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  993. Józef Pieniążek podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1821)
  994. Józef Pierzyński podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  995. Jan Pignan podporucznik korp. weter. (1815-1823)
  996. Franciszek Pilatowski porucznik korp. inwal. (1815-1827)
  997. Kazimierz Pilecki podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  998. Józef Piołunowicz kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  999. Ignacy Pióro kapitan na reformie piechoty (1819-)
  1000. Antoni Piotrowski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1001. Franciszek Piotrowski porucznik batal. saperów (1815-1830)
  1002. Franciszek Piotrowski kapitan 2 klasy artyl. kon. (1815-1829)
  1003. Józef Piotrowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1004. Karol Piotrowski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1005. Ludwik Piotrowski podporucznik p. ułanów (1824-1830)
  1006. Maksymilian Piotrowski podporucznik batal. saperów (1828-1830)
  1007. Franciszek Piskorski podporucznik batal. weter. czyn. (1815-1830)
  1008. Mikołaj Piwarski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1009. Piotr Piwowarski podporucznik p. 3 ułanów (1824-1828)
  1010. Ludwik Plagowski kapitan p. 2 ułanów, adj. X. Wurtemberg. (1815-1830)
  1011. Tomasz Plantowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1012. Stanisław Pleśniarski kapitan p. 2 strz. piesz., adj. pl. Zamościa (1815-1830)
  1013. Adam Plewaka podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1828)
  1014. Kazimierz Plewiński podporucznik artyl. piesz. (1819-1820)
  1015. Jan Plocer kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1016. Felicjan Płonczyński kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1827)
  1017. Łukasz Płonczyński podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1829)
  1018. Julian Płuszczewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1825-1829)
  1019. Antoni Płużański podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1020. Michał Płużański podporucznik p. 4 strz. kon. (1830-)
  1021. Adolf Podkański podporucznik kwaterm. gen. (1824-1826)
  1022. Leon Podkański podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1825)
  1023. Ignacy Pogonowski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1024. Nikodem Polański podporucznik rakietn. kon. (1824-1828)
  1025. Józef Polczycki kapitan p. 3 strz. piesz., adj. pl. Modlina (1827-1830)
  1026. Maciej Polczycki kapitan p. 4 strz. kon. (1825-1830)
  1027. Michał Połeć podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1028. Jan Polesiewicz podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1029. Michał Poletyło podporucznik kom. Dobrzynia (1815-1830)
  1030. Roch Polikowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1031. Antoni Pomianowski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  1032. Karol Pomianowski podporucznik p. gren. gw. (1828-1830)
  1033. Antoni Pomorski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1034. Erazm Pomorski podporucznik p. 3 piech. lin. (1824-1830)
  1035. Mateusz Pomorski kapitan p. 2 ułanów, adj. gen. Weyssenhoffa (1815-1830)
  1036. Wojciech Pomorski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1037. Stanisław Poniatowski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1038. Jan Poraziński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1039. Ferdynand Porębiński porucznik p. 3 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1815-1830)
  1040. Tadeusz Porębiński podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1823)
  1041. Walenty Porębski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1824)
  1042. Donat Porzycki kapitan korp. żandarm. (1815-1824)
  1043. Jan Poświk porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1826)
  1044. Mikołaj Poteralski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1045. Adolf Potkański porucznik kwaterm. gen. (1827-1830)
  1046. Leon Potkański podporucznik p. 3 strz. kon. (1825-1830)
  1047. Ksawery Potocki porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1048. Michał Potocki kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1049. Edward Potworowski kapitan p. strz. kon. gw., adj. gen. Tolińskiego (1819-1820)
  1050. Mikołaj Potyralski porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1051. Stanisław Prokopowicz podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1052. Antoni Prolewicz kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1053. Jan Prolewicz kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1054. Kazimierz Proszkowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1824)
  1055. Kazimierz Pruchliński porucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1056. Jan Pruski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1057. Tomasz Pruszak podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1828)
  1058. Antoni Pryami kapitan p. 4 ułanów (1819-)
  1059. Wojciech Przanowski kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1060. Franciszek Przechadzki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1061. Feliks Przedpełski kapitan szkoła aplik. (1815-1830)
  1062. Wojciech Przedpełski podporucznik batal. saperów (1825-1830)
  1063. Piotr Przegaliński porucznik p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1064. Adam Przeradzki podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1065. Tytus Przeradzki podporucznik p. 4 piech. lin. (1825-1830)
  1066. Franciszek Przespolewski kapitan kom. Częstochowy (1815-1830)
  1067. Mikołaj Prześlakiewicz podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1068. Franciszek Przewłocki podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1069. Józef Przeździecki podporucznik artyl. kon. (1827-1830)
  1070. Karol Przeździecki kapitan na reformie (1815-1830)
  1071. Piotr Przeździecki porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1072. Józef Przybylski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1073. Ignacy Przygodzki kapitan p. 4 piech. lin. (1819-)
  1074. Stanisław Przyłuski podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  1075. Augustyn Psarski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1826)
  1076. Wojciech Psarski podporucznik p. strz. kon. gw. (1827-1830)
  1077. Józef Pstrokoński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  1078. Gotfryd Psulski podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1079. Józef Puchalski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1080. Stanisław Puchalski podporucznik na reformie (1815-1827)
  1081. Stanisław Puczyński podporucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1082. Józef Pulczycki kapitan p. 3 strz. piesz., adj. pl. Modlina (1815-1826)
  1083. Maciej Pulczycki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1084. Wincenty Puzyna podporucznik p. 1 ułanów (1828-1830)
  1085. Michał Puzyrowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1086. Antoni Quapill podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1829)
  1087. Adam Raczyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1088. Józef Radliński porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1820)
  1089. Antoni Radolski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1090. Józef Radowicki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1091. Medard Radowicki porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1092. Kandyd Raduski podporucznik rakietn. piesz. (1824-1830)
  1093. Jan Radziejewski podporucznik p. 4 ułanów (1824-1826)
  1094. Wincenty Radzikowski kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1095. Feliks Radzimiński podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1096. Józef Radzimiński kapitan p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1097. Ignacy Radziszewski podporucznik artyl. piesz. (1828-1830)
  1098. Wincenty Radziszewski kapitan p. 2 ułanów (1819-)
  1099. Ludwik Raiszel podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1100. Józef Rajuniec podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1101. Jan Rakusa podporucznik kwaterm. gen. (1824-)
  1102. Aleksander Randau podporucznik korp. inżyn. (1824-1830)
  1103. Dyzma Raszewski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1104. Mateusz Raszkiewicz podporucznik weter. czyn. (1828-1830)
  1105. Ferdynand Rawenna podporucznik p. 2 ułanów (1822-1830)
  1106. Jan Rędzina kapitan p. strz. kon. gw., szef sztabu dyw. (1815-1830)
  1107. Prosper Regulski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  1108. Teodor Regulski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1109. Antoni Reklert podporucznik p. 3 strz. piesz. (1825-1830)
  1110. Karol Rembertowicz porucznik batal. saperów (1815-1830)
  1111. Hipolit Remiszewski podporucznik artyl. piesz. (1822-1825)
  1112. Michał Remiszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-)
  1113. Piotr Remiszewski kapitan na reformie jazdy (1819-)
  1114. Piotr Remiszewski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1115. Feliks Restecki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1116. Franciszek Reyman kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1820)
  1117. Filip Reymer podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1118. Karol Reynisch podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1821)
  1119. Michał Reyser podporucznik p. 3 ułanów (1824-1830)
  1120. Antoni Reyzner podporucznik p. gren. gw. (1822-1824)
  1121. Michał Richter kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1122. Antoni Rodziewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1830)
  1123. Józef Rogowski porucznik p. gren. gw. (1820-1830)
  1124. Michał Rogowski porucznik p. 3 strz. kon., adj. gen. Przebendowskiego (1819-1830)
  1125. Jan Roiewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1822-1830)
  1126. Antoni Romanowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1127. Jan Romanowski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1128. Jan Romański kapitan 1 klasy artyl. (1819-1820)
  1129. Ludwik Romer podporucznik kwaterm. gen. (1824-1829)
  1130. Hipolit Romiszewski podporucznik artyl. piesz. (1826-1829)
  1131. Piotr Romiszewski kapitan na reformie jazdy (1815-1830)
  1132. Franciszek Rosenbluth porucznik (1815-1823)
  1133. Klemens Rostkowski porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1134. Fel. Roszkiewicz kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1135. Maciej Roszkiewicz podporucznik weter. czyn. (1826-1827)
  1136. Mikołaj Roszkiewicz kapitan p. 1 strz. kon. (1819-1820)
  1137. Antoni Roszkowski podporucznik p. gren. gw. (1825-1830)
  1138. Michał Roszkowski podporucznik p. gren. gw. (1822-1826)
  1139. Mikołaj Roszkowski podporucznik korp. żandarm. (1825-1830)
  1140. Stanisław Rościszewski kapitan , adj. pl. Modlina (1815-1830)
  1141. Jacenty Rousseau podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1827)
  1142. Jan Rozwadowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1830-)
  1143. Władysław Rożycki kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1144. Marceli Rudnicki podporucznik p. 4 ułanów (1822-1830)
  1145. Stanisław Rudnicki podporucznik p. 2 piech. lin. (1820-)
  1146. Tadeusz Rudnicki podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1147. Aleksander Rudzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1148. Aleksander Rupeyko podporucznik artyl. kon. (1815-1828)
  1149. Rom. Rupniewski podporucznik artyl. kon. gw. (1830-)
  1150. Aleksander Russocki porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1151. Antoni Rutkowski podporucznik kwaterm. gen. (1829-1830)
  1152. Franciszek Rutkowski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1153. Michał Rutkowski podporucznik rakietn. kon. (1828-1830)
  1154. Paweł Rutkowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1155. Maciej Rybałtowski kapitan korp. inwal. (1815-1822)
  1156. Stanisław Rybicki podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1157. Hieronim Rybiński porucznik na reformie (1815-1830)
  1158. Józef Rychłowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1159. Józef Rychter podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1160. Ignacy Rykaczewski kapitan na reformie piechoty (1815-1826)
  1161. Józef Ryło podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1162. Paweł Rylski podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  1163. Antoni Rymbarski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1164. Jan Rytt podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1165. Antoni Rzążewski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1166. Wojciech Rzeplański podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1820)
  1167. Józef Rzeszotarski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1168. Józef Rzeszotarski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1169. Teodor Rzeszotkowski podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  1170. Mikołaj Rzętkowski podporucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  1171. Feliks Rzewuski podporucznik artyl. kon. (1825-1830)
  1172. Józef Rzewuski podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1173. Karol Rzewuski kapitan korp. pociągu (1815-1830)
  1174. Walenty Rzuchowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1820)
  1175. Józef Sabiński podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1826)
  1176. Jakub Saczyński porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1177. Grzegorz Sadłowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1830)
  1178. Leopold Sadłucki porucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1179. Andrzej Sadowski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1180. Antoni Sadowski podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  1181. Wojciech Sadowski kapitan kom. Pyzdr (1815-1830)
  1182. Kazimierz Sągul podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1183. Michał Sakowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1184. Wincenty Sakowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1825-1828)
  1185. Ferdynand Salisz podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1829)
  1186. Jan Sarnecki podporucznik p. 4 strz. kon. (1830-)
  1187. Andrzej Sarnowicz podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  1188. Anastazy Sarnowski podporucznik p. 5 strz. kon. (1824-1830)
  1189. Tomasz Sarnowski podporucznik korp. inwal. (1825-1826)
  1190. Antoni Sawaniewski kapitan korp. inwal. (1819-)
  1191. Aleksander Sawicki podporucznik p. 2 strz. piesz. (1824-1830)
  1192. Jakub Sawicki podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1193. Jan Sawicki porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1194. Jan Sawicki podporucznik weter. czyn. (1826-1829)
  1195. Jerzy Sawicki kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1196. Jakub Schmidt podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1197. Jan Schmidt porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1198. Wincenty Schmidt podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1199. Antoni Schmiritz podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1830)
  1200. Stanisław Schulc podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1201. Franciszek Schuller podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1202. Antoni Schultz porucznik p. 4 strz. kon. (1825-1826)
  1203. August Schultz podporucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  1204. Józef Sędzimir podporucznik p. 4 ułanów (1830-)
  1205. Aleksander Seidler porucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  1206. Jan Senakiewicz porucznik p. 4 ułanów (1819-1830)
  1207. Ignacy Seredziński podporucznik korp. inwal. (1825-1830)
  1208. Ignacy Serkowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1209. Józef Sewruk porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1824)
  1210. Marceli Siciński podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1211. Mikołaj Siciński kapitan korp. żandarm. (1815-1830)
  1212. Wincenty Siedlikowski podporucznik artyl. piesz. (1829-1830)
  1213. Dyonizy Siekierzyński kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1214. Józef Sielicki porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1215. Józef Siemi(e)ński podporucznik p. 7 piech. lin. (1825-1827)
  1216. Dominik Siemioradzki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1217. Tadeusz Siemoński (1815-1827)
  1218. Wilhelm Siemoński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1219. Aleksander Sienieński podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  1220. Michał Sierakowski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1221. Michał Sierakowski podporucznik weter. czyn. (1825-1828)
  1222. Napoleon Sierawski podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  1223. August Sierkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  1224. Franciszek Sierkowski podporucznik p. 2 ułanów (1824-1830)
  1225. Ignacy Sierociński kapitan na reformie piechoty (1819-1820)
  1226. Mikołaj Sierociński kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1227. Kazimierz Sikorski podporucznik p. 1 strz. kon. (1830-)
  1228. Ludwik Silnicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1229. Wincenty Silnicki podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1230. Karol Skalski kapitan 2 klasy rakietn. piesz. (1815-1830)
  1231. Jan Skąpski kapitan 1 klasy artyl. Zamościa. (1815-1830)
  1232. Norbert Skąpski podporucznik na reformie jazdy (1815-1830)
  1233. Ignacy Skarbek podporucznik p. 3 ułanów (1821-1830)
  1234. Aleksander Skarszewski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1235. Feliks Skarżyński kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1236. Józef Skarżyński porucznik jazdy nie będ. w służbie czyn. (1815-1825)
  1237. Ludwik Skarżyński podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1238. Rafał Skarżyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-)
  1239. Rudolf Skarżyński podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1821)
  1240. Seweryn Skarżyński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1826)
  1241. Szymon Skarżyński kapitan p. 1 ułanów (1815-1822)
  1242. Ludwik Skibiński podporucznik p. 4 ułanów (1819-1820)
  1243. Kazimierz Skinder podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1244. Józef Skirgayło podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-)
  1245. Wincenty Skirmunt kapitan nie będący w służbie czyn. (1815-1823)
  1246. Józef Skórzyński podporucznik korp. weter. (1821-1830)
  1247. Franciszek Skowroński podporucznik artyl. Modlina (1829-1830)
  1248. Józef Skowroński porucznik nie będący w służbie czyn. (1815-1830)
  1249. Waler Skowroński porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1250. Wincenty Skowroński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1829-1830)
  1251. Jerzy Skracha podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  1252. Józef Skraynowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1253. Feliks Skrętowski podporucznik komp. rzemieśln. (1824-1830)
  1254. Jan Skrobański podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1255. Tomasz Skrodzki porucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1830)
  1256. Paweł Skrzydlewski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1257. Feliks Skrzynecki podporucznik p. 8 piech. lin. (1828-1830)
  1258. Kazimierz Skrzynecki kapitan korp. inwal. (1815-1825)
  1259. Cypryan Skrzyński podporucznik artyl. kon. (1830-)
  1260. Jan Skrzyński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1261. Błażej Skudlarczyk podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1262. Stefan Skulski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1263. Maciej Sławęcki porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1264. Antoni Słodkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1265. Józef Słomczyński podporucznik p. gren. gw. (1825-1829)
  1266. Szymon Słomiński podporucznik korp. weter. (1822-1830)
  1267. Kazimierz Słoński podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1268. Stefan Słoński porucznik korp. inwal. (1815-1821)
  1269. Franciszek Słubicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1828-1830)
  1270. Wincenty Słubicki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1271. Ignacy Smoczyński kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1821)
  1272. Jan Smoleński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1273. Józef Smoleński podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1274. Jan Smoliński kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1275. Walenty Smoliński podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1276. Piotr Smoszewski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1822)
  1277. Jan Smotrycki kapitan na reformie (1815-1829)
  1278. Stanisław Sobański podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1279. Seweryn Sobieski podporucznik p. 5 piech. lin. (1830-)
  1280. Bartłomiej Sobolewski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1281. Jerzy Sobolewski porucznik kwaterm. gen., filgeladjutant (1815-1830)
  1282. Józef Soczyński kapitan p. gren. gw., adj. gen. Stanisława Potockiego (1815-1830)
  1283. Pafnucy Sokolnicki podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  1284. Piotr Sokolnicki podporucznik korp. inżyn. (1826-1829)
  1285. Feliks Sokołowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1286. Maciej Sokołowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1287. Ignacy Solarski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1288. Józef Solecki kapitan 2 klasy artyl. piesz. (1815-1830)
  1289. Szymon Sołkiewicz kapitan 2 klasy batal. saperów (1815-1830)
  1290. Ignacy Sosnowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1291. Szymon Sosnowski podporucznik artyl. piesz. (1826-1830)
  1292. Władysław Sparmann podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  1293. Ignacy Sperl podporucznik korp. inżyn. (1828-1830)
  1294. Marcin Sporny kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1295. Piotr Srocki podporucznik komp. robocz. (1825-1830)
  1296. Antoni Srokociński podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1824)
  1297. Ferdynand Srokowski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1298. Jan St. Paul podporucznik korp. inwal. (1827-1829)
  1299. Józef Stadnicki porucznik artyl. arsen. skład. (1815-1822)
  1300. Wojciech Stangenberg kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1301. Józef Stanicki podporucznik p. 1 strz. piesz. (1815-1823)
  1302. Jan Staniewski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1303. Antoni Stanisławski porucznik korp. inwal. (1815-1829)
  1304. Franciszek Staniszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1305. Paweł Staniszewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1306. Dyonizy Stankiewicz porucznik komp. robocz. (1815-1830)
  1307. Karol Stankiewicz podporucznik korp. inwal. (1826-1829)
  1308. Michał Stankiewicz podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1309. Ignacy Stański kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1310. Franciszek Starowolski podporucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  1311. Romuald Starzyński podporucznik p. 8 piech. lin. (1825-1830)
  1312. Stanisław Starzyński porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1313. Andrzej Stawiski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1314. Józef Stępkowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  1315. Józef Stępkowski podporucznik p. 1. strz. piesz. (1830-)
  1316. Karol Stępkowski podporucznik komp. robocz. (1825-1830)
  1317. Wincenty Stępkowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1824-1830)
  1318. Józef Stępniewicz kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1319. Walenty Stępniewicz podporucznik p. 1. strz. kon. (1826-1827)
  1320. Fabian Stępniewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1321. Walenty Stępniewski porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1322. Fryderyk Stępowski podporucznik weter. czyn. (1826-1827)
  1323. Józef Stępowski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1324. Michał Stojowski porucznik p. gren. gw. (1815-1829)
  1325. Hipolit Stokowski porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1326. Roman Stokowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1327. Karol Stolzman porucznik artyl. (1815-1830)
  1328. Jan Strączyński kapitan p. 3 ułanów (1819-1820)
  1329. Jakub Straszewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1330. Antoni Strokosiński porucznik p. 2 ułanów (1825-1830)
  1331. Józef Stronczyński porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1332. Antoni Stroński podporucznik p. 3 piech. lin. (1822-1830)
  1333. Michał Stroynowski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1334. Antoni Strupiński podporucznik p. 4 ułanów (1819-)
  1335. Aleksander Stryieński podporucznik p. 1. strz. piesz. (1827-1830)
  1336. Ignacy Strzałkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1819-1820)
  1337. Tomasz Strzałkowski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1823)
  1338. Karol Strzelecki porucznik korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1339. Maciej Strzemieczny podporucznik p. 4 strz. piesz. (1827-1830)
  1340. Stanisław Strzemieczny podporucznik p. 1. ułanów (1824-1830)
  1341. Tomasz Strzemieczny porucznik p. 1 ułanów (1815-1830)
  1342. Piotr Strzyżowski podporucznik p. 3 ułanów (1828-1830)
  1343. Mikołaj Stupnicki podporucznik korp. inwal. (1824-1830)
  1344. Ludwik Sturmer podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1345. Franciszek Styburski kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1346. Franciszek Suchodolski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1347. Franciszek Suchodolski podporucznik p. 6 piech. lin. (1815-1820)
  1348. Jan Suchodolski p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1349. Jan Suchodolski kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1350. Stanisław Suchorski podporucznik p. 6 piech. lin. (1829-)
  1351. Ignacy Suchorzewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1822-1823)
  1352. Jakub Suchorzewski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1823)
  1353. Łukasz Sulejewski kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1354. Józef Sulikowski porucznik p. 7 piech. lin., adj. gen. Żółtowskiego (1815-1830)
  1355. Ignacy Sułkowski kapitan p. 1. ułanów, gł. dyżur. (1815-1824)
  1356. Jan Sulkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1830)
  1357. Jan Sułkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1828-)
  1358. Józef Sułkowski kapitan p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1359. Mateusz Sułkowski porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1360. Michał Sulnicki podporucznik p. 4 strz. kon. (1828-1830)
  1361. Franciszek Sumorok kapitan p. 1. ułanów (1815-1830)
  1362. Andrzej Swarocki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1363. Jan Swęderski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1364. Adam Swoboda podporucznik piech. na reformie. (1815-1830)
  1365. Feliks Swoboda porucznik jazdy na reformie. (1815-1830)
  1366. Benedykt Szadurski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1367. Józef Szafrański podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1368. Erazm Szajewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1369. Ignacy Szajewski kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1370. Antoni Szałkiewicz porucznik p. 4 strz. piesz. (1819-)
  1371. Filip Szalow podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1372. Dominik Szamowski podporucznik p. 6 piech. lin. (1824-1830)
  1373. Kazimierz Szamowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1822-1830)
  1374. Tomasz Szaniawski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1819)
  1375. Michał Szantyr podporucznik korp. inwal. (1828-)
  1376. Ildefons Szatyński porucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1377. Romuald Szawłowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1828-1830)
  1378. Dominik Szczawiński podporucznik p. gren. gw. (1815-1818)
  1379. Józef Szczepański podporucznik p. 2 strz. piesz. (1830-)
  1380. Michał Szczepański podporucznik korp. inwal. (1827-)
  1381. Łukasz Szczepkowski kapitan korp. kadet. w Kaliszu (1815-1830)
  1382. Józef Szczepowski kapitan p. 2 piech. lin. (1819-1820)
  1383. Ludwik Szcześniewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1828-1830)
  1384. Tomasz Szczotkowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1819-1820)
  1385. Tadeusz Szczuka podporucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1386. Michał Szczurowski podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1830)
  1387. Karol Szeffer porucznik piech. na reformie. (1819-)
  1388. Jan Szelechowski porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1389. Antoni Szeliga porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1390. Dominik Szemiot podporucznik p. 2 strz. kon. (1822-1830)
  1391. Ludwik Szendel porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1392. Stanisław Szeptycki kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1393. Ludwik Szkaradowski porucznik batal. saperów (1826-1830)
  1394. Stefan Szlagowski kapitan p. 5 piech. lin. (1819-1820)
  1395. Karol Szlegel podporucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1396. Ludwik Szletyński podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  1397. Felicjan Szmidecki podporucznik artyl. piesz. (1829-1830)
  1398. Antoni Szmigielski podporucznik p. 4 piech. lin. (1830-)
  1399. August Szmudy podporucznik p. 1. strz. piesz. (1828-1830)
  1400. Walenty Szołayski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1401. Józef Szostakowski kapitan kom. Pyzdr (1819-1820)
  1402. Jan Szostery podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1403. Józef Szperliński kapitan plech. na reformie (1815-1830)
  1404. Marcin Szporny podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-)
  1405. Benedykt Szpotański porucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  1406. Stanisław Szretter porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1830)
  1407. Józef Sztemborski podporucznik p. 4 strz. kon. (1819-1830)
  1408. Karol Sztokmann podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  1409. Franciszek Sztykowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1410. Chryzostom Szukiewicz kapitan p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1411. Wincenty Szuldes porucznik p. 1 strz. kon. (1815-1830)
  1412. August Szultz kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1824-1830)
  1413. Karol Szumer kapitan p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1414. Józef Szumkowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1827)
  1415. Ignacy Szumlański porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1416. Jan Szumowiecki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1417. Edward Szumski podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  1418. Józef Szumski porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1419. Michał Szweykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1420. Adolf Szwykowski podporucznik p. 3 ułanów (1825-1830)
  1421. Fabian Szwykowski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1422. Rafał Szwykowski porucznik p. 2 strz. piesz. (1822-1830)
  1423. Franciszek Szyller podporucznik p. 5 piech. lin. (1820-)
  1424. Chryzostom Szymanowski porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1425. Feliks Szymanowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1426. Ignacy Szymanowski podporucznik p. 1 piech. lin. (1815-1820)
  1427. Kazimierz Szymanowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1428. Wincenty Szymanowski kapitan 2 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  1429. August Szymański podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1830)
  1430. Antoni Szymkiewicz podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1431. Michał Szymoński porucznik korp. inżyn. (1823-1830)
  1432. Wiktor Ślaski podporucznik p. 1. strz. kon. (1821-1830)
  1433. Wojciech Śliwiński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1434. Antoni Śmiechowski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1435. Józef Śmiechowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1815-1824)
  1436. Karol Śniegodzki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1829)
  1437. Józef Śnieżek porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1438. Julian Świątecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1822-1830)
  1439. Stanisław Światłowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1440. Jan Świderski podporucznik artyl. piesz. (1830-)
  1441. Wincenty Świdnicki podporucznik p. 1. strz. kon. (1828-1830)
  1442. Ignacy Świdziński podporucznik p. gren. gw. (1815-1821)
  1443. Michał Świdziński podporucznik artyl. kon. gw. (1822-1826)
  1444. Józef Święcicki porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1445. Stanisław Świerczewski porucznik korp. inwal. (1815-1828)
  1446. Ksawery Świergodzki porucznik artyl. piesz. (1819-1820)
  1447. Jan Świeszewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1827-1830)
  1448. Franciszek Świętochowski podporucznik korp. inwal. (1822-1830)
  1449. Kajetan Świeżawski kapitan korp. inwal. (1815-1830)
  1450. Henryk Tamkowicz porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1830)
  1451. Antoni Tański podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1452. Medard Taroni porucznik korp. inżyn. (1815-1828)
  1453. Stanisław Tchórzewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1454. Paweł Techmański porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1455. Cypryan Teleżyński kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1456. Piotr Terlecki podporucznik p. 3 ułanów (1819-1820)
  1457. Daniel Terszteniak kapitan batal. saperów (1815-1830)
  1458. Wilhelm Thielz porucznik korp. inżyn. (1815-1827)
  1459. Karol Thieme kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1460. Jan Thomas porucznik korp. inżyn. (1815-1830)
  1461. Teodor Thugut podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1830)
  1462. Piotr Thury kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1463. Łukasz Tkaczewski porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1464. Ferdynand Tobian podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1465. Jan Tokarski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1829)
  1466. Kasper Tokarski podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1467. Michał Tokarski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1468. Jakub Tokarzewski podporucznik weter. czyn. (1815-1827)
  1469. Daniel Tolkemith podporucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1470. Antoni Tomaszewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  1471. Ludwik Tomaszewski podporucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1472. Walenty Tomaszewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1820-1830)
  1473. Wojciech Tomaszewski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1474. Franciszek Tomczycki podporucznik p. 4 strz. piesz. (1822-1830)
  1475. Józef Tomkowski podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1476. Ludwik Tonnes podporucznik korp. inżyn. (1829-1830)
  1477. Adolf Trach porucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1478. Adolf Trębicki podporucznik p. 4 ułanów (1824-1827)
  1479. Wincenty Trębiński podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1480. Władysław Trembicki podporucznik artyl. kon. (1830-)
  1481. Wiktor Treter podporucznik p. gren. gw. (1830-)
  1482. Feliks Trociński porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1483. Franciszek Trojanowski porucznik plech. na reformie (1815-1827)
  1484. Ksawery Trojanowski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1829)
  1485. Józef Troszczyński podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1486. Józef Trościcki kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1487. Franciszek Truszkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1820-)
  1488. Klemens Truszkowski podporucznik p. strz. kon. (1828-1830)
  1489. Antoni Trzebicki porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1490. Ludwik Trzebieński podporucznik p. 3 strz. piesz. (1824-1826)
  1491. Michał Trzebiński podporucznik p. 1 strz. piesz. (1828-1830)
  1492. Teofil Trzebiński porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1829)
  1493. Wojciech Trzecieski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1494. Wincenty Turgołowicz podporucznik korp. inwal. (1823-)
  1495. Benedykt Turkiewicz podporucznik korp. żandarm. (1824-1830)
  1496. Augustyn Turowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1497. Jan Turowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1498. Franciszek Turski porucznik korp. weter. (1824-1830)
  1499. Michał Turski porucznik p. gren. gw. (1815-1824)
  1500. Szymon Turski podporucznik p. 1 strz. kon. (1824-1830)
  1501. Tomasz Turski kapitan 1 klasy artyl. piesz. (1826-1830)
  1502. Józef Turutowicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1503. Józef Turzański porucznik kwaterm. gen. (1824-1830)
  1504. Wojciech Tuszyński podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1505. Kazimierz Twardowski porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1506. Paweł Twardowski podporucznik p. 2 ułanów (1823-1826)
  1507. Stanisław Twardzicki kapitan p. 1 strz. kon. (1815-1829)
  1508. Wincenty Tymiński porucznik weter. czyn. (1828-1830)
  1509. Stefan Tyrakowski kapitan p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1510. Józef Tyszka kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1511. Jan Ubysz porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1512. Wincenty Uiazdowski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1513. Aleksander Ułan porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  1514. Samuel Ułan kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1515. Jan Ułanowski podporucznik korp. weter. (1823-1830)
  1516. Ignacy Uleniecki podporucznik p. 6 piech. lin. (1828-1830)
  1517. Jan Ulrich podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  1518. Henryk Umieniecki podporucznik p. gren. gw. (1825-1826)
  1519. Michał Urbanowicz porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1520. Franciszek Urbanowski kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1521. Józef Urbanowski kapitan korp. żandarm. (1815-1828)
  1522. Roch Urbanowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1523. Józef Urbański podporucznik p. 1 piech. lin. (1824-1830)
  1524. Józef Urbański podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1830)
  1525. Piotr Urbański porucznik p. gren. gw. (1815-1830)
  1526. Tomasz Urbański porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1527. Józef Uszyński podporucznik korp. inżyn. (1826-1830)
  1528. Michał Uszyński podporucznik p. 4 ułanów (1828-1830)
  1529. Stanisław Walderowicz podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  1530. Kazimierz Wałecki podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  1531. Ignacy Walewski kapitan p. 1 strz. kon. (1825-1830)
  1532. Napoleon Walewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1825-1826)
  1533. Jan Walicki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1534. Franciszek Waligórski podporucznik korp. inwal. (1823-1830)
  1535. Józef Waligórski podporucznik rakietn. piesz. (1823-1830)
  1536. Wilhelm Waligórski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1537. Karol Waliński podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1538. Aleksander Wambach podporucznik p. 6 piech. lin. (1830-)
  1539. Jan Wandycz podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1540. Kasper Wardyński podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1541. Aleksander Wasilewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1828)
  1542. Antoni Wasilewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1543. Jan Wasilewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1824-1830)
  1544. Józef Wasilewski podporucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1545. Piotr Wasilewski kapitan p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  1546. Tomasz Wasilewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1829-1830)
  1547. Wincenty Wasilewski podporucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1548. Franciszek Wąsowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1825-1830)
  1549. Stanisław Wastkowski podporucznik p. 1. piech. lin. (1819-1820)
  1550. Piotr Waśniewski podporucznik na reformie jazdy (1815-1822)
  1551. Teofil Weber porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1552. Adam Wedelszted porucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1553. Feliks Węglarski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1554. Andrzej Węgliński podporucznik p. 4 strz. kon. (1825-1829)
  1555. Ludwik Wemmer podporucznik korp. pociągu (1823-1830)
  1556. Ignacy Wendorff porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1830)
  1557. Wincenty Wendorff kapitan p. 3 piech. lin. (1819-)
  1558. Jakub Wereszczyński podporucznik p. 4 strz. piesz. (1824-1830)
  1559. Tomasz Wernerowski podporucznik weter. czyn. (1823-1830)
  1560. Wincenty Wernicki podporucznik p. 3 ułanów (1825-1830)
  1561. Karol Wernik porucznik p. 1. piech. lin., adj. gen. Giełguda (1815-1821)
  1562. Maciej Wesołowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1829)
  1563. Szymon Wesołowski podporucznik korp. weter. (1828-1830)
  1564. Zachariasz Wesołowski kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1565. Józef Westphal kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1833)
  1566. Kasper Wężyk kapitan p. 6 piech. lin. (1819-)
  1567. Paweł Wężyk podporucznik p. 2 strz. piesz. (1825-1830)
  1568. Jan Wichrowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1822)
  1569. Fryderyk Wielhorski podporucznik korp. inżyn. (1825-1830)
  1570. Gustaw Wielhorski porucznik p. strz. kon. gw., adj. nacz. wodza (1815-1822)
  1571. Aleksander Wielogłowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1830-)
  1572. Michał Wieluński porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1824)
  1573. Kajetan Wieniawski porucznik artyl. kon. (1815-1830)
  1574. Konstanty Wieniawski porucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1575. Erazm Wierciński porucznik p. 8 piech. lin. (1815-1826)
  1576. Anastazy Wierciszewski porucznik p. 1. strz. kon. (1815-1819)
  1577. Maciej Wiernicki porucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1821)
  1578. Aleksander Wierzbicki kapitan p. 1. piech. lin., adj. pl. Warszawa (1815-1830)
  1579. Dominik Wierzbicki kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1580. Jan Wierzbicki porucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1581. Antoni Wierzchleyski kapitan p. 3 ułanów (1815-1830)
  1582. Walenty Wieszczycki kapitan p. 3 piech. lin. (1815-1821)
  1583. Andrzej Wietcki podporucznik p. 1. piech. lin. (1815-1819)
  1584. Józef Wiewiórowski porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1585. Tomasz Wilczyński porucznik korp. inwal. (1815-1822)
  1586. Michał Wiliński kapitan p. 1. strz. kon. (1825-1830)
  1587. Władysław Wilkanowski podporucznik p. 1 strz. piesz. (1825-1826)
  1588. Ignacy Wilkoński porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1589. Tomasz Wilkoński podporucznik p. 2 strz. piesz. (1815-1823)
  1590. Franciszek Willa podporucznik korp. weter. (1824-1830)
  1591. Józef Wilson kapitan 1 klasy korp. inżyn. (1815-1830)
  1592. Antoni Winnicki podporucznik komp. rzemieśln. (1822-1830)
  1593. Ignacy Winnicki podporucznik p. 1 piech. lin. (1829-1830)
  1594. Ludwik Wisławski podporucznik p. 6 piech. lin. (1819-)
  1595. Stanisław Wisłocki podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1821)
  1596. Karol Wiszkiewicz porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1597. Andrzej Wiszniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  1598. Augustyn Wiszniewski kapitan p. 7 piech. lin. (1819-)
  1599. Franciszek Wiszniewski podporucznik weter. czyn. (1825-1830)
  1600. Ksawery Wiszniewski podporucznik korp. kadet. w Kaliszu (1822-1830)
  1601. Walenty Wiszniewski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1830-)
  1602. Jan Wiśniewski podporucznik p. 2 piech. lin. (1822-1830)
  1603. Hipolit Witkowski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1822-1823)
  1604. Jan Witkowski podporucznik weter. czyn. (1826-1828)
  1605. Józef Witoszyński kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1606. Hipolit Włodek podporucznik p. 1. strz. piesz. (1825-1830)
  1607. Kasper Włoszczewski porucznik p. 1. ułanów (1820-1821)
  1608. Adam Wodnicki podporucznik kwaterm. gen. (1826-1830)
  1609. Adam Wodziński podporucznik p. 4 piech. lin. (1829-1830)
  1610. Józef Wodziński podporucznik p. 2 strz. kon. (1828-1830)
  1611. Kazimierz Wodzyński podporucznik p. 2 strz. kon. (1827-1828)
  1612. Franciszek Wojakowski kapitan p. 4 strz. piesz. (1815-1826)
  1613. Jacek Wolański podporucznik p. 3 strz. kon. (1822-1830)
  1614. Franciszek Woliński kapitan p. 6 piech. lin. (1815-1829)
  1615. Antoni Wołk podporucznik p. 1 ułanów (1822-1830)
  1616. Jerzy Wołłowicz podporucznik kwaterm. gen. (1828-1830)
  1617. Jan Wołowski kapitan p. strz. kon. gw., sztab gł. (1815-1830)
  1618. Cypryan Wolski porucznik kwaterm. gen. (1823-1830)
  1619. Franciszek Wolski podporucznik p. 2 ułanów (1825-1829)
  1620. Gustaw Wolski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1826)
  1621. Kajetan Wolski podporucznik artyl. kon. (1828-1830)
  1622. Stanisław Wolski podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1623. Wincenty Wolski kapitan p. 2 ułanów (1815-1830)
  1624. Marcin Wolszleger kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1829)
  1625. Henryk Woroniecki porucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1626. Józef Worotyniecki podporucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1627. Teofil Wotowski porucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1830)
  1628. Kazimierz Woycicki podporucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1629. Anastazy Woyciechowski podporucznik p. strz. kon. gw. (1815-1826)
  1630. Antoni Woyciechowski podporucznik p. 8 piech. lin. (1830-)
  1631. Paweł Woyciechowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1824-1826)
  1632. Jan Woyczyński porucznik korp. Inżyn., adj. gen. Manet (1815-1826)
  1633. Józef Woynarowski kapitan p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1634. Ksawery Woynarowski porucznik korp. żandarm. (1815-1827)
  1635. Michał Woynowski kapitan bramowy w Zamościu (1815-1829)
  1636. Jan Woytkiewicz kapitan p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1637. Piotr Woytkiewicz podporucznik p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1638. Józef Wróblewski porucznik p. 6 piech. lin. (1815-1830)
  1639. Nepomucen Wroniecki podporucznik p. 5 piech. lin. (1825-1830)
  1640. Adam Wroniewicz porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1641. Feliks Wrzosek podporucznik p. strz. kon. gw. (1828-1830)
  1642. Jan Wunderam kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1643. Jan Wyczliński podporucznik artyl. piesz. (1827-1830)
  1644. Antoni Wydżga porucznik p. 4 strz. kon. (1819-1820)
  1645. Franciszek Wyganowski porucznik korp. żandarm. (1815-1830)
  1646. Ignacy Wyganowski kapitan p. 2 strz. piesz. (1815-1830)
  1647. Franciszek Wykowski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1824)
  1648. Józef Wyrwicz porucznik p. 1 piech. lin. (1815-1821)
  1649. Grzegorz Wysiekierski podporucznik artyl. (1829-1830)
  1650. Antoni Wysocki podporucznik weter. czyn. (1827-1830)
  1651. Hipolit Wysocki podporucznik p. 2 strz. kon. (1830-)
  1652. Jacenty Wysocki porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1653. Jan Wysocki podporucznik p. gren. gw. (1815-1823)
  1654. Stanisław Wysocki podporucznik p. 2 ułanów (1815-1830)
  1655. Stanisław Wysocki podporucznik korp. pociągu (1824-1830)
  1656. Ludwik Wysokiński porucznik p. 4 ułanów (1815-1830)
  1657. Gabriel Wyszkowski kapitan p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1658. Józef Wyszkowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1815-1828)
  1659. Feliks Wyszpolski porucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1660. Seweryn Wyszpolski porucznik p. 4 piech. lin. (1815-1830)
  1661. Franciszek Wyszyński kapitan p. 3 piech. lin. (1819-)
  1662. Fabian Wyżewski kapitan p. 3 ułanów (1824-1830)
  1663. Józef Zabiełło podporucznik p. 1 ułanów (1824-1830)
  1664. Szymon Zabiełło kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1824)
  1665. Jan Zabiełłowicz podporucznik weter. czyn. (1815-1830)
  1666. Antoni Zabielski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1667. Józef Zabierzewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1668. Antoni Zabłocki podporucznik p. gren. gw. (1824-1830)
  1669. Józef Zabłocki podporucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1670. Piotr Zabłocki podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1671. Tadeusz Zabłocki porucznik p. 8 piech. lin., adj. gen. Blumera (1815-1823)
  1672. Teofil Zabłocki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1673. Wincenty Zabłocki podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  1674. Tadeusz Zabokrzycki podporucznik p. 3 piech. lin. (1825-1829)
  1675. Jan Zaborowski podporucznik p. 5 piech. lin. (1819-)
  1676. Walenty Zaborowski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1677. Józef Zadolski kapitan p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1678. Wincenty Zadunayski podporucznik p. 1. piech. lin. (1824-1830)
  1679. Kajetan Zagórski kapitan 2 klasy artyl. (1815-1830)
  1680. Jan Zagrodzki porucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1830)
  1681. Franciszek Zagrzewski podporucznik batal. saperów (1825-1830)
  1682. Antoni Zajączkowski podporucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1683. Julian Zajączkowski podporucznik p. 4 piech. lin. (1830-)
  1684. Leon Zajączkowski podporucznik p. 3 strz. kon. (1815-1830)
  1685. Leon Zajączkowski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1686. Jan Zakrzewski podporucznik weter. czyn. (1826-1830)
  1687. Ksawery Zakrzewski podporucznik p. 3 piech. lin. (1815-1830)
  1688. Michał Zakrzewski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1689. Stanisław Zakrzewski podporucznik korp. inwal. (1823-)
  1690. Cypryan Załęski kapitan korp. inwal. (1815-1822)
  1691. Feliks Załęski porucznik korp. żandarm. (1827-1830)
  1692. Józef Zaleski podporucznik p. 3 ułanów (1822-1826)
  1693. Julian Zaleski podporucznik p. 2 piech. lin. (1819-)
  1694. Antoni Zalewski podporucznik p. 3 ułanów (1819-)
  1695. Antoni Zalewski podporucznik p. 1 piech. lin. (1819-)
  1696. Grzegorz Zalewski podporucznik korp. pociągu (1815-1830)
  1697. Hilary Zalewski porucznik p. 3 strz. piesz. (1819-)
  1698. Jan Zalewski kapitan p. 1 piech. lin. (1815-1830)
  1699. Leon Zalewski podporucznik p. 6 piech. lin. (1829-1830)
  1700. Ludwik Zalewski podporucznik p. 1 strz. kon. (1819-)
  1701. Piotr Zalewski podporucznik korp. weter. (1826-1830)
  1702. Teofil Zalewski podporucznik korp. inżyn. (1825-)
  1703. Joachim Załuski podporucznik p. strz. kon. gw. (1824-1825)
  1704. Antoni Zamoyski podporucznik p. 8 piech. lin. (1815-1830)
  1705. Ignacy Zamoyski podporucznik korp. inwal. (1815-1830)
  1706. Jakub Zamoyski porucznik p. 1. piech. lin. (1815-1830)
  1707. Michał Zamoyski kapitan p. 4 ułanów (1815-1830)
  1708. Władysław Zamoyski podporucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1709. Bonawentura Zandrowicz kapitan p. 4 piech. lin. (1824-1830)
  1710. Franciszek Zandrowicz porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1711. Jan Zapałowski podporucznik p. 2 piech. lin. (1824-1830)
  1712. Piotr Zapolski podporucznik korp. weter. (1815-1830)
  1713. Wincenty Zarębecki podporucznik p. 7 piech. lin. (1824-1830)
  1714. Filip Zaremba podporucznik p. 7 piech. lin. (1828-1830)
  1715. Mikołaj Zaremba podporucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1716. Franciszek Zarzycki kapitan p. gren. gw. (1815-1830)
  1717. Piotr Zarzycki podporucznik korp. pociągu (1829-1830)
  1718. Mikołaj Zastyrzec podporucznik korp. weter. (1825-1830)
  1719. Wiktor Zawadyński podporucznik artyl. kon. (1822-1830)
  1720. Antoni Zawadzki podporucznik artyl. piesz. (1824-1830)
  1721. Józef Zawadzki porucznik p. 4 strz. kon. (1815-1830)
  1722. Józef Zawadzki kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1723. Michał Zawadzki kapitan p. 3 ułanów (1815-1823)
  1724. Stanisław Zawadzki porucznik korp. żandarm. (1815-1825)
  1725. Walenty Zawadzki kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1726. Wincenty Zawadzki podporucznik p. 3 ułanów (1822-1830)
  1727. Dyonizy Zawistowski porucznik p. gren. gw. (1822-1830)
  1728. Erazm Zaykowski porucznik artyl. piesz. (1815-1830)
  1729. Wacław Zaykowski porucznik p. 2 ułanów (1823-1830)
  1730. Bruno Zbyszewski podporucznik p. 8 piech. lin. (1824-1830)
  1731. Józef Zbyszewski kapitan p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1732. August Zdanowicz podporucznik weter. czyn. (1824-1830)
  1733. Władysław Zdanowski kapitan kwaterm. gen. (1815-1830)
  1734. Wojciech Zdrodowski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1735. Aleksander Zeidler podporucznik p. 1. strz. piesz. (1815-1824)
  1736. Michał Zembrzuski kapitan p. 4 ułanów, adj. gen. Weyssenhoffa (1815-1830)
  1737. Szymon Zembrzuski podporucznik p. 3 piech. lin. (1829-1830)
  1738. Wincenty Ziaiński podporucznik p. 2 strz. kon. (1824-1830)
  1739. Karol Zielechowicz podporucznik p. strz. kon. gw. (1823-1830)
  1740. Leopold Zieleniewski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1741. Michał Zieleniewski podporucznik korp. weter. (1827-1830)
  1742. Andrzej Zieliński kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1743. Franciszek Zieliński kapitan na reformie (1815-1823)
  1744. Ignacy Zieliński kapitan korp. inwal. (1819-1820)
  1745. Jan Zieliński kapitan p. 7 piech. lin. (1815-1825)
  1746. Jan Zieliński porucznik p. 3 strz. piesz. (1815-1830)
  1747. Jan Zieliński porucznik komp. poprawcza. (1815-1827)
  1748. Jan Zieliński porucznik p. 3 ułanów (1815-1830)
  1749. Józef Zieliński kapitan p. 2 ułanów (1815-1823)
  1750. Mikołaj Zieliński podporucznik korp. żandarm. (1825-1826)
  1751. Onufry Zieliński podporucznik p. 6 piech. lin. (1825-1830)
  1752. Wacław Zielonka podporucznik p. 4 ułanów (1815-1821)
  1753. Józef Zienkiewicz porucznik p. 5 piech. lin. (1815-1830)
  1754. Józef Zienkiewicz podporucznik p. 5 piech. lin. (1822-1830)
  1755. Józef Zienkowicz porucznik korp. inwal. (1822-1823)
  1756. Antoni Zientecki porucznik kwaterm. gen. (1815-1830)
  1757. Jan Zimmermann kapitan korp. inwal. (1820-)
  1758. Marcin Ziółkowicz kapitan p. 3 ułanów (1826-1830)
  1759. Franciszek Ziółkowski kapitan p. gren. gw. (1815-1826)
  1760. Kasper Ziółkowski kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1830)
  1761. Erazm Złotkiewicz kapitan p. 3 strz. piesz. (1815-1821)
  1762. Michał Zmiiewski podporucznik p. 2 strz. piesz. (1819-)
  1763. Nikodem Zrzelski porucznik korp. inwal. (1815-1826)
  1764. Benedykt Zubrzycki podporucznik p. 2 strz. kon. (1819-1820)
  1765. Hieronim Zwoliński podporucznik p. 1. strz. kon. (1815-1822)
  1766. Józef Zyberg podporucznik korp. inwal. (1826-1829)
  1767. Waler. Zyliewicz kapitan p. 2 strz. kon. (1815-1825)
  1768. Antoni Żaboklicki porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1769. Ignacy Żaboklicki podporucznik p. 4 piech. lin. (1819-1820)
  1770. Hieronim Żarliński kapitan korp. weter. (1815-1830)
  1771. Michał Żarliński porucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1772. Antoni Żarnowski porucznik jazdy na reformie. (1819-)
  1773. Ignacy Żaryn podporucznik p. 8 piech. lin., główne dyżur. (1819-1825)
  1774. Wojciech Żebrowski podporucznik korp. weter. (1829-1830)
  1775. Bogusław Żelewski porucznik korp. inżyn. (1830-)
  1776. Teofil Żelewski podporucznik korp. inżyn. (1826-1829)
  1777. Aleksander Żerdziński podporucznik p. 8 piech. lin. (1822-1830)
  1778. Antoni Żeromski kapitan na reformie piechoty (1815-1830)
  1779. Gabriel Żeromski kapitan p. 3 piech. lin. (1823-1830)
  1780. Ludwik Żochowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1815-1821)
  1781. Andrzej Żołczyński porucznik korp. weter. (1815-1830)
  1782. Marcin Żołkiewicz kapitan p. 8 ułanów (1815-1825)
  1783. Antoni Żółtowski podporucznik p. 4 strz. piesz. (1829-1830)
  1784. Antoni Żórawski podporucznik p. 8 piech. lin. (1819-)
  1785. Józef Żórawski podporucznik p. 2 piech. lin. (1829-1830)
  1786. Łukasz Żórawski podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-)
  1787. Józef Żukowski podporucznik p. 2 ułanów (1828-1830)
  1788. Michał Żukowski porucznik p. 3 piech. lin. (1815-1821)
  1789. Wojciech Żukowski kapitan p. 1 ułanów (1815-1830)
  1790. Paweł Żurawski podporucznik korp. inwal. (1827-1830)
  1791. Michał Żwan porucznik p. 4 ułanów (1815-1821)
  1792. Adam Żychliński podporucznik p. 4 piech. lin. (1822-1830)
  1793. Mikołaj Żyliński porucznik p. 2 piech. lin. (1815-1830)
  1794. Walerian Żytewicz kapitan p. 2 strz. kon. (1826-1830)
  1795. Józef Żyżniewski porucznik p. 7 piech. lin. (1815-1824)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 26.09.2021.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie