Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Kajetan Szydłowski z Wielkiego Szydłowa h. Lubicz, bohater PSB ca 1697-1795
&1743 Teresa Witkowska h. Nowina 1722-1778 |
|
|
Antoni Kicki z Kitek h. Gozdawa, generał-adiutant [cen] dwór królewski ?1720-1772
&ca 1740 Marianna Przanowska h. Nowina ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Szydłowska z Wielkiego Szydłowa h. Lubicz, bohater PSB 1748-1810 |
|
|
Józefa Martyna Rozalia Szydłowska z Wielkiego Szydłowa h. Lubicz, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1754-1833 |
|
|
Onufry Kicki z Kitek h. Gozdawa, bohater PSB 1750-1818 |
|
|
August Kicki z Kitek h. Gozdawa, bohater PSB 1754-1824 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław hr. Grabowski z Grabówki, bohater PSB 1780-1845 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1770-
&1802 Zaloguj się ?1770-
& ? ? |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1780-
&1809 Zaloguj się ?1780- |
|
|
Wincenty Bonawentura Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1797-1863
&1821 Serafina Augustyna Biesiekierska z Krowic h. Pomian, artykuł w Nekrologii ca 1806-1862 |
|
|
Kajetan Nakwaski z Nakwasina h. Prus (II) ?1790-1831
&ca 1810 Marianna Sulińska ?1800- |
|
|
Ludwik hr. Grabowski z Grabówki h. Oksza, oficer Powstania Listopadowego 1809-1881 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1806-1861 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1818-1910 |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1820-1875 |
|
|
Agnieszka Anastazja Ludyni, artykuł w Nekrologii 1825-1894 |
|
|
Anna Kamilla Biesiekierska z Biesiekierza h. Pomian, (linia: Antoni Biesiekierski 1.962.85) ?1830- |
|
|
Wiktor Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, okręg opoczyński Tow. Rolniczego 1838-1885 |
|
|
Kasylda Nakwaska z Nakwasina h. Prus (II) ?1830-1891 |
|
|
Józef Nereusz Filip Nakwaski z Nakwasina h. Prus (II), okręg płocki Tow. Rolniczego 1826-1886 |
|
|
Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza, artykuł w Nekrologii 1860-1915 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1843-1877 |
|
|
Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1847-1894 |
|
|
Albina Antonina Łapczyńska ?1850- |
|
|
Zygmunt Świętopełk-Słupski, bohater PSB 1851-1928 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi