(linia: Adam Szydłowski 13.214.551) ,
(linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) ,
(linia: August Kicki 10.16.41) ,
(linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) ,
(linia: Jan Jeleński 8.679.84) ,
(linia: Jan Lipski 14.431.142) ,
(linia: Jan Syberg dw.57633) ,
(linia: Józef Borch 2.34.20) ,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21) ,
(linia: Józef Plater lu.22129) ,
(linia: Józef Szczytt sw.10777) ,
(linia: Kasper Walewski lu.4762) ,
(linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9) ,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22) ,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) ,
(linia: Konstanty Jeleński 8.679.81) ,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ,
(linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) ,
(linia: Michał Borch 2.34.19) ,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34) ,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313) ,
(linia: Michał Walewski 8.192.199) ,
(linia: Onufry Kicki 10.16.40) ,
(linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) ,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) ,
(linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) ,
(linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)
|
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Ludwik **
-
Kosma Florian
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144)
,
(linia: August Kicki 10.16.41)
,
(linia: Franciszek Mielżyński dw.21793)
,
(linia: Jan Jeleński 8.679.84)
,
(linia: Jan Lipski 14.431.142)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
,
(linia: Konstanty Jeleński 8.679.81)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Onufry Kicki 10.16.40)
,
(linia: Stanisław Kossecki 11.435.746)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
,
(linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111)
,
(linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)
2016
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Michał Cezary Haller de Hallenburg h. wł. ("Sosa" 4) & ; ("Sosa" 5) Krystyna Maria hr. Chodkiewicz z Młynowa h. Kościesza
-
Cezary Adam Haller de Hallenburg h. wł.
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144)
,
(linia: August Kicki 10.16.41)
,
(linia: Franciszek Mielżyński dw.21793)
,
(linia: Jan Jeleński 8.679.84)
,
(linia: Jan Lipski 14.431.142)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
,
(linia: Konstanty Jeleński 8.679.81)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Onufry Kicki 10.16.40)
,
(linia: Stanisław Kossecki 11.435.746)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
,
(linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111)
,
(linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)
1975
-
Wojciech Haller de Hallenburg h. wł.
korespondent M.J.M.
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144)
,
(linia: August Kicki 10.16.41)
,
(linia: Franciszek Mielżyński dw.21793)
,
(linia: Jan Jeleński 8.679.84)
,
(linia: Jan Lipski 14.431.142)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
,
(linia: Konstanty Jeleński 8.679.81)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Onufry Kicki 10.16.40)
,
(linia: Stanisław Kossecki 11.435.746)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
,
(linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111)
,
(linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)
1977
■
& Julia Pertyńska
1981 dzieci
|
Ludwik Haller de Hallenburg h. wł. 2015|
Kosma Florian Haller de Hallenburg h. wł. 2016 |
-
Joanna Krystyna Maria Haller de Hallenburg h. wł.
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144)
,
(linia: August Kicki 10.16.41)
,
(linia: Franciszek Mielżyński dw.21793)
,
(linia: Jan Jeleński 8.679.84)
,
(linia: Jan Lipski 14.431.142)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
,
(linia: Konstanty Jeleński 8.679.81)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Onufry Kicki 10.16.40)
,
(linia: Stanisław Kossecki 11.435.746)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
,
(linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111)
,
(linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)
1984
- Jan Pertyński ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Elżbieta Banaszczyk
-
Julia Pertyńska
1981
■
& Wojciech Haller de Hallenburg h. wł.
korespondent M.J.M.
,
(linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
,
(linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144)
,
(linia: August Kicki 10.16.41)
,
(linia: Franciszek Mielżyński dw.21793)
,
(linia: Jan Jeleński 8.679.84)
,
(linia: Jan Lipski 14.431.142)
,
(linia: Jan Syberg dw.57633)
,
(linia: Józef Borch 2.34.20)
,
(linia: Józef Olizar psb.20705.21)
,
(linia: Józef Plater lu.22129)
,
(linia: Józef Szczytt sw.10777)
,
(linia: Kasper Walewski lu.4762)
,
(linia: Kazimierz Oskierka psb.21056.9)
,
(linia: Kazimierz Plater 2.34.22)
,
(linia: Konstanty Bniński 1.1122.184)
,
(linia: Konstanty Jeleński 8.679.81)
,
(linia: Krzysztof Szembek dw.16616)
,
(linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295)
,
(linia: Michał Borch 2.34.19)
,
(linia: Michał Korzeniowski 11.324.34)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Michał Walewski 8.192.199)
,
(linia: Onufry Kicki 10.16.40)
,
(linia: Stanisław Kossecki 11.435.746)
,
(linia: Teodor Szydłowski 7.8.73)
,
(linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111)
,
(linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180)
1977 dzieci
|
Ludwik Haller de Hallenburg h. wł. 2015|
Kosma Florian Haller de Hallenburg h. wł. 2016 |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- POTOCKI Tomasz Ludwik (1860-1912) współtwórca podstaw finansowych Teatru Polskiego w Warszawie 5°
- BORZĘCKA Celina (1833-1913) fundatorka ss. Zmartwychwstania Pańskiego 6°
- HALLER Cezary Emil (1822-1915) ziemianin, działacz polityczny 6°
- STECKI Erazm Julian (1819-1863), ziemianin, marszałek szlachty powiatu łuckiego 6°
- PLATER Włodzimierz Stanisław (1831-1906) kolekcjoner, bibliofil, wydawca 7°
- HALLER Józef (1783-1850) prezes senatu Wolnego Miasta Krakowa 7°
- SKALMOWSKI Tadeusz Jan (1901-1978) lekarz pediatra 7°
- SOBAŃSKI Michał h. Junosza (1755-1832) współzałożyciel Kompanii Czarnomorskiej, podstoli winnicki, konsyliarz bracławski konfederacji targowickiej, członek, a następnie prezes Komisji Sądowo-Edukacyjnej Gub. Wołyńskiej, Podolskiej i Kijowskiej 7°
- SOBAŃSKA Wiktoria (1772-1858) filantropka, założycielka parku w Obodówce 7°
- POTOCKI Tomasz (1809-1861) ziemianin, oficer, działacz społeczny, ekonomista, publicysta 7°
- CZARNECKI Zygmunt hr. (1823-1908) ziemianin 7°
- MYCIELSKI Teodor (1804-1874) powstaniec 1831, działacz społeczny 7°
- PLATER Józef Antoni (1750-1832) starosta, prezes izby sądowej 7°
- CHODKIEWICZ Aleksander (1776-1838) generał, literat, technolog 7°
- GOLICYNOWA Karolina Teresa z Walewskich (1778-1846) córka Michała, wojewody sieradzkiego 7°
- OLIZAR Gustaw Henryk (1798-1865) poeta, publicysta, pamiętnikarz 7°
- SOKOLNICKI Witold Piotr (1906-1968) oficer WP i Armii Krajowej 8°
- MYCIELSKI Ludwik (1837-1863) ziemianin, powstaniec 1863 8°
- PLATER Filip Nereusz (1784-1838) wizytator, wice gubernator 8°
- PLATER-ZYBERK Michał (1777-1862/63) wice gubernator cywilny wileński 8°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi