|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
śluby
i dzieci, wnuki, i do prawnuków
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Izabela Wasilewska z Horodni h. Drzewica**
-
Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
1860-1933
■
& Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
ca 1850-1912
dzieci
|
Zaloguj się ?1890- |
-
Zofia Wasilewska z Horodni
artykuł w Nekrologii
ca 1862-1937
■
& Aleksander Oktawian bar. Taube h. wł.
artykuł w Nekrologii
1857-1903
dzieci
|
Zaloguj się 1882-1931|
Aleksander Apoloniusz bar. Taube h. wł. 1885-1946 |
-
Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
ca 1864-1895
□
& Zaloguj się
?1860-
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Józef Ignacy Ciundziewicki h. Następ-Rudnica ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Anna Pruszyńska h. Lubicz
-
Alina Ciundziewicka h. Następ-Rudnica
1820-1909
■
& Ignacy Wasilewski z Horodni
1802-1874 dzieci
|
Izabela Wasilewska z Horodni h. Drzewica ?1860-|
Zaloguj się 1860-1933|
Zofia Wasilewska z Horodni ca 1862-1937|
Zaloguj się ca 1864-1895 |
-
Wiktor Ciundziewicki h. Następ-Rudnica
1829-
■
& Maria Kukiewicz
?1850- dzieci
|
Zaloguj się ca 1870-1939|
Jan Ciundziewicki h. Następ-Rudnica 1876-|
Zaloguj się ?1880-|
Zaloguj się ?1880-|
Zaloguj się ?1880- |
-
Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
?1830-/1919
□
& Zaloguj się
?1820-
-
Zaloguj się
?1830-
□
& Zaloguj się
ca 1821-
-
Zaloguj się
?1830-
□
& Zaloguj się
?1840-
-
Zaloguj się
artykuł w Nekrologii
ca 1831-1914
■
& Zaloguj się
?1840- dzieci
|
Zaloguj się 1868- |
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- LEDNICKA-SZCZYTT Maryla (1893-1947) rzeźbiarka 3°
- LEDNICKI Aleksander (1866-1934) adwokat, działacz polityczny i społeczny, poseł 4°
- FINDEISEN Gustaw Adolf (1834-1885) działacz narodowy, organizator kolejnictwa 4°
- SZCZYTT NIEMIROWICZ Marcin (1749- w lub po 1800) sędzia ziemski połocki, poseł sejmowy 4°
- LEDNICKI Wacław (1891-1967) historyk literatury, rusycysta 5°
- HUSS Józef (1846-1904) architekt 5°
- SIEMIRADZKI Henryk Hektor (1843-1902) malarz 5°
- OBRĄPALSKA Maria (1850-1894) tłumaczka 5°
- SUCHORZEWSKI Jan (ok. 1754-1804 lub 1809), poseł na Sejm Czteroletni, targowiczanin 5°
- BONTEMPS Piotr Karol (1777-1840) wojskowy 5°
- CIUNDZIEWICKI Michał (1839-1863) powstaniec 5°
- SAWICZEWSKI Wacław Ludwik (1874-1896) dramaturg, nowelista 6°
- SCHIMITZEK Stanisław (1895-1975) dyplomata, publicysta 6°
- SCHÖNFELD Emil (1854-1918) inżynier technolog, przemysłowiec 6°
- SIEMIRADZKI Józef Wacław (1858-1933) paleontolog, geolog, etnograf 6°
- EBERHARDT Julian Piotr (1866-1939) inżynier, podsekretarz stanu 6°
- TAUBE Aleksander (1814 lub 1816-1855), zesłaniec 6°
- BRZEZIŃSKI Kazimierz (1824-1876) prawnik 6°
- PAWIŃSKI Józef (1851-1925) lekarz, współtwórca kardiologii polskiej 6°
- OBRĄPALSKI Erazm (1825-1899) inżynier komunikacji 6°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi