Annabel Claire Rhodes
(ID: sw.87726)
|
|
Rodzice
|
|
| |
|
|
Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice
-
**Annabel Claire **
-
Joseph Russel
(linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82)
,
(linia: Antoni Rożnowski dw.64588)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
2005
Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki
- Iwo Maria Michał hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza ("Sosa" 6) & ; ("Sosa" 7) Barbara Mary Fisch
-
Caroline hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza
(linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82)
,
(linia: Antoni Rożnowski dw.64588)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1973
■
& Martin Rhodes
1972 dzieci
|
Annabel Claire Rhodes 2003|
Joseph Russel Rhodes 2005 |
-
Jan Christian hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza
(linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82)
,
(linia: Antoni Rożnowski dw.64588)
,
(linia: Feliks Łubieński 16.78.421)
,
(linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954)
,
(linia: Michał Ogiński 3.662.313)
,
(linia: Piotr Ożarowski 5.433.121)
,
(linia: Prot Potocki 15.105.392)
,
(linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353)
,
(linia: Teofil Załuski 15.105.942)
1976
- Iwo Maria Michał hr. Załuski z Iwonicza h. Junosza ("Sosa" 6) & Pamela Woodhead
W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej; wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.
- BOGUCKI Antoni Wojciech (1812-1881) powstaniec, sybirak 5°
- KWILECKI Hektor (1859-1912) ziemianin, polityk konserwatywny, poseł 7°
- OGIŃSKI Michał Kleofas (1765-1833) dyplomata, podskarbi litewski, emigrant, kompozytor, pamiętnikarz 7°
- OGIŃSKI Ireneusz Kleofas (1808-1863) działacz społeczny i gospodarczy 8°
- ROŻNOWSKI Antoni (zm. 1809) podsędek gnieźnieński, poseł 8°
- OSTASZEWSKI Teofil Wojciech (1807-1889) ziemianin, pisarz, działacz społeczny, gospodarczy 8°
- ROMER Adam Feliks (1892-1965) publicysta, dyplomata 8°
- NAGURSKI Kajetan (po. 1760-1802) członek Rady Najwyższej Narodowej Litewskiej 8°
- STANISŁAW Starowieyski h. Biberstein (1895-1941) błogosławiony, ziemianin, działacz społeczny 8°
- BRZOSTOWSKA Genowefa (ok. 1725-1792) kasztelanowa połocka 8°
- BRZOSTOWSKI Adam (1722-1790) kasztelan połocki 8°
- OGIŃSKI Andrzej Ignacy (1740-1787) poseł, wojewoda trocki 8°
- KIERBEDZIOWA Eugenia (1855-1946) filantropka 8°
- KIERBEDŹ Stanisław (1845-1910) inżynier kolejowy 8°
- KWILECKI Mieczysław (1833-1918) ziemianin, działacz polityczny, gospodarczy, parlamentarzysta 8°
- LUBOMIRSKI Marcin Jerzy (1738-1811) konfederat barski, generał wojsk koronnych, awanturnik 8°
- LUBOMIRSKA Anna Maria (ok. 1743-1803) pani z otoczenia Stanisława Augusta 8°
- STEMPKOWSKI Józef Gabriel (zm. 1793) wojewoda kijowski 8°
- CZARNECKI Wiktor (1850-1916) ziemianin 9°
- MAŃKOWSKA Bogusława (1814-1901) pisarka 9°
Uwagi
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi