Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1530-/1576
&/1560 Zaloguj się ?1550- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, cześnik [poz] Poznań ?1580-1626 |
|
|
Zaloguj się ?1560-/1604 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1610-1661 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, podsędek [poz] Wschowa ca 1634-1694 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Nosarzewski z Chotumia h. Dołęga, bohater PSB ca 1755-1823
&1774 Teodozja Ulatowska h. Jastrzębiec ?1760-
&1794 Feliksa Radzicka-Róg z Radzicza h. Nałęcz, (linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) ca 1770-1830 |
|
|
Józef Leon Rutkowski h. Pobóg, bohater PSB ca 1714-1774
&1764 Faustyna Zielińska z Zielonej h. Świnka ?1750-1823 |
|
|
Zaloguj się ?1670-/1765 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Józef Ślaski ze Slasów h. Ślasa, okręg szydłowski Tow. Rolniczego 1800-1884
&1830 Paulina Dąmbska z Dąbia h. Godziemba, artykuł w Nekrologii 1804-1880 |
|
|
Teresa Nosarzewska z Chotumia h. Dołęga, (linia: Bartłomiej Krajewski 12.239.25) 1802-/1859 |
|
|
Balbina Teodozja Marianna Nosarzewska z Chotumia h. Dołęga, (linia: Jan Nosarzewski kw.66.28) 1786-1834 |
|
|
Marian Marcjan Rutkowski h. Pobóg, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji 1773-1827 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mieczysław Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1835-1881 |
|
|
Ludwika Ślaska ze Slasów h. Ślasa, artykuł w Nekrologii 1833-1898 |
|
|
Hipolit Jan Michał Chwalibóg z Janowic i Wróblowic h. Strzemię, bohater PSB 1824-1902 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zygmunt Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1862-1935 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1852-1948
&1881 Zaloguj się ?1850- |
|
|
Kazimierz Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1903-1984 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1887- |
|
|
Stanisław Kamiński 1899-1989 |
|
|
Zbigniew Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: Franciszek Puszet lu.24616) 1928-1992 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jadwiga Kamińska 1951 |
|
|
Waldemar Ślaski ze Slasów h. Ślasa, korespondent M.J.M. 1949 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi